Coronavirus اثر! بالیوود, گفتگو, آهنگ های راه آهن هند’ ابزار قوی در مبارزه با COVID-19

coronavirus in india, coronavirus update, coronavirus news, coronavirus bollywood, coronavirus indian railways, coronavirus indian railways newsراه آهن هند نیز خواسته مردم برای تمیز کردن دست های خود را با آب و صابون.

راه آهن هند یک نشانه از محبوب بالیوود آهنگ, فیلم, دیالوگ برای مبارزه با کروناویروس COVID-19! با آگاهی از طرح های در حال محوری در جلوگیری از COVID-19 عفونت آهن هند به آمده تا با یک راه منحصر به فرد برای افراد آگاه از Coronavirus. ملی حمل و نقل, گرفته, یک نشانه از محبوب گفت و گو با شخصیت نمادین از Gabbar Singh در سال 1975 بالیوود کلاسیک ‘Sholay’ برای ایجاد آگاهی در میان مردم عادی در مورد کوروناویروس COVID-19. راه آهن هند در مقام رسمی خود را در Facebook صفحه رسمی توییتر رسیدگی ارسال شده است یک عکس از Gabbar Singh با بیان “Jab bacha بهار se aata hai toh Maa kehti hai… Haath dho lo, warna Coronavirus aa jayega.”

راه آهن هند نیز خواسته مردم برای تمیز کردن دست های خود را با آب و صابون. آن را نیز به مردم توصیه می شود به استفاده از ضد عفونی کننده دست داشتن الکل برای حفظ Coronavirus در خلیج. مردم باید اجتناب از دست زدن به دهان و بینی و چشم برای گفتن ‘نه به کرونا’. راه آهن هند نیز گرفته است یک نشانه از یک آهنگ محبوب از ‘Kuch Kuch Hota Hai’ درخواست مردم برای جلوگیری از دست دادن برای محافظت از Coronavirus. The post reza ‘توما paas aaye… یون muskuraaye… Haath Milaye به ویروس phailaye.”

اخبار مرتبط

جدا از ایجاد آگاهی راه آهن هند گرفته شده اقدامات سختگیرانه مانند مطابق با قطار, ایستگاه, مناطق برای بررسی گسترش این ویروس مرگبار است. وزارت راه آهن به مردم توصیه می شود برای حفظ فاصله با دیگران به نگه داشتن هر کس امن است. آن را نشانه گرفته است از محبوب Netflix سریال “مقدس بازی ها” گفت و گو. در این توییت آمده است: Coronavirus: “Kabhi Kabhi lagta hai apun سلام khatarnak hai”.

غربی راه آهن یک بخش از راه آهن هند گرفته شده یک نشانه از یک آهنگ محبوب از شاهرخ خان در فیلم Rab Ne Bana Di Jodi’ به مردم توصیه در مورد پوشیدن ماسک برای پوشش بینی و دهان. آن را اعلام کرده است که افراد مبتلا به سرماخوردگی و سرفه و آنفلوانزا و یا اگر کسی در حال مراقبت از یک فرد که آلوده باید پوشش چهره خود را با ماسک. آن را به مردم توصیه می شود برای پوشش دهان و بینی در حالی که سرفه و عطسه. همچنین خواسته مردم را به شستن دست برای تمیز کردن و نگه داشتن خانه و با استفاده از اشیاء پاک برای بررسی Coronavirus.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>