کروناویروس در شناسایی بیمار که سفر در خارج از ما و یا می دانم کسی آلوده

مقامات بهداشت تایید جمعه که کسی که در کالیفرنیا زندگی می کنند گرفتار coronavirus با وجود اینکه هرگز سفر به ووهان, چین, که در آن کانون virus آغاز شد.

مقامات در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: این فرد نیز نمی هر گونه قرار گرفتن در معرض هر کسی با این ویروس تا آنجا که آنها می تواند بگوید.

هنوز هم وجود دارد مقدار دانشمندان نمی دانم در مورد این ویروس از جمله چگونه آن باقی مانده در هوا و یا در سطوح و میزان که افراد بدون علائم می تواند انتقال این ویروس به دیگران است.

مورد اعلام کرد روز چهارشنبه اولین نمونه از کسی گرفتن بیمار با وجود سفر به جایی که او و یا او ممکن است آلوده شده است اما به گفته مقامات این نیز ممکن است فرد تا به حال ندانسته عبور شخص دیگری که تا به حال سفر خارج از ایالات متحده است.

“این مورد تشخیص داده شد از طریق بهداشت عمومی آمریکا سیستم — برداشت دقیق پزشکان” CDC گفت: در یک نسخه.

پانزده نفر در آمریکا بیماری داشته باشد. دوازده آلوده شدند پس از سفر به این منطقه از چین که در آن ویروس آغاز شده و دو نزدیک شد اعضای خانواده که آلوده بودند. دولت ایالات متحده به ارمغان آورده است به عقب 42 سایر افرادی که در کشتی کروز و دو نفر از آنها آلوده شدند و آنها را قرنطینه. روز چهارشنبه رئیس جمهور تهمت تلاش برای tamp کردن نگرانی در مورد ویروس و گفت که آن را شبیه به آنفولانزا و مقامات آماده شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>