Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده افزایش به شش

شش نفر در منطقه سیاتل نفر از بیماری های ناشی از کروناویروس جدید, مقامات بهداشتی روز دوشنبه گفت: به عنوان مقامات در سراسر ایالات متحده درهم به آماده شدن برای عفونت بیشتر با تاکید بر افزایش تست ظرفیت.

دکتر جف Duchin بهداشت افسر سیاتل و پادشاه شهرستان آژانس بهداشت عمومی اعلام کرد افزایش مرگ و میر ناشی از دو مورد قبلی در واشنگتن است. هشت نفر از 14 تعداد موارد در صلاحیت مرتبط شیوع در یک مرکز پرستاری در سیاتل و حومه کرکلند از جمله چهار مرگ و میر Duchin گفت: در یک کنفرانس خبری. حداقل چهار نفر از شش نفر که فوت شده و یا افراد مسن و یا تا به حال شرایط بهداشتی اساسی و یا هر دو Duchin گفت.

با این وجود معاون رئیس جمهور مایک پنس در سخنرانی خود در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی گفت: خطر ابتلا به آمریکایی ها از coronavirus باقی مانده است کم است.

 

پیش از آن در روز دو مقامات ارشد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بود وزن به این که آیا رئیس جمهور مسئله اضطراری اعلام به کمک پوشش دولت محلی و هزینه در پاسخ به coronavirus. سفت بیشتر از محدودیت های مسافرتی در کشور سخت ضربه توسط ویروس نیز تحت نظر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول یک جلسه با شرکت داروسازی مدیران.

غذا و دارو کمیسر Stephen هان گفت که او انتظار دارد که تا پایان این هفته نزدیک به 1 میلیون coronavirus آزمون تکمیل خواهد شد.

تعداد کل موارد شناسایی شده توسط سیستم بهداشت عمومی در ایالت واشنگتن در حال حاضر در 18 بیشتر از هر دولت است. در علاوه بر این به 14 King County موارد چهار ساکنان در نزدیکی شهرستان اسنوهومیش باید آزمایش مثبت برای ویروس, مقامات گفت. “ما انتظار می رود تعداد موارد ادامه خواهد داد به افزایش در روزهای آینده و هفته و ما در حال بدست گرفتن این وضعیت بسیار جدی” Duchin گفت.

او همچنین گفت: اکثریت قریب به اتفاق بیماران تشخیص داده شده اند خفيف علائم و آیا نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

علاوه بر تایید موارد پادشاه شهرستان حدود 29 موارد بالقوه در انتظار نتایج آزمایش پس از شماره وجود دارد می تواند به زودی افزایش خواهد داد. آزمايشات انجام شده حدود 200 نمونه در روز و مقامات بهداشت انتظار می رود به افزایش تعداد تست به حداقل 1000 در روز به زودی. Duchin گفت: شهرستان بود نه توصیه تعطیلی مدارس یا لغو هر گونه حوادث است.

یکشنبه, تعداد تایید و presumptive موارد در ایالات متحده افزایش یافته است به 91 به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) گفت. بسیاری از کسانی که در میان مردم عودت به ایالات متحده, و یا از الماس شاهزاده کشتی کروز قبلا قرنطینه در ژاپن و یا از چین در شهر ووهان که در آن شیوع جهانی نشات گرفته است.

تعداد احتمالی موارد گزارش شده توسط متحده اما هنوز رسما تایید توسط CDC بود در 27 از هفت گذشته. CDC را تایید تست ارسال شده توسط متحده خود را تشخیص. تا کنون 10 ایالت از جمله کالیفرنیا و نیویورک تایید کرده اند یا مفروض موارد است.

کیت های آزمایش

بازارهای سهام ایالات متحده به طور خلاصه مقایسه دستاوردهای پس از اعلام افزایش مرگ و میر اما بسته بالاتر – S&P 500 با 4.6 درصد شاخص Dow Jones با 5 درصد و نزدک با 4.5 درصد است. بازارهای جهانی سهام به حال weeklong اسلاید هفته گذشته در coronavirus نگرانی.

 

فرماندار نیویورک اندرو کومو استقبال CDC تصمیم گیری اجازه می دهد نیویورک برای تست ویروس. شده اند وجود دارد بیش از 87,000 موارد در سراسر جهان و نزدیک به 3 ، 000 مرگ و میر در 60 کشور جهان از آن پدید آمده در چین در ماه دسامبر سازمان بهداشت جهانی گفت. “من می خواهم به یک هدف 1000-آزمون-هر-روز ظرفیت در عرض یک هفته به دلیل, دوباره, تست بیشتر بهتر” کومو گفت: در یک جلسه در روز دوشنبه.

مقامات بهداشت فدرال گفته اند که تعدادی از کیت های آزمایش برای coronavirus خواهد بود اساسا گسترش در هفته های آینده. ایالات متحده به نظر می رسد آماده برای افزایش موارد تا حدودی به دلیل وجود خواهد داشت بیشتر تست برای تایید عفونت.

دنده محافظ و کیت تست شد و در حال توزیع به ما امکانات نظامی با اولویت در توزیع به شبه جزیره کره رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley گفت: در یک جلسه. کره جنوبی یکی از سخت ترین ضربه از کشورها با 4,335 موارد و 26 مرگ و میر. ما دولت نظامی آزمایشگاه مشغول به کار بودند به توسعه یک واکسن Milley گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او خواسته است شرکت های دارویی برای سرعت بخشیدن به کار بر روی توسعه یک coronavirus واکسن اما از ارائه جزئیات.

بالا بهداشت آمریکا گفته اند هر واکسن تا 18 ماه به دور است و هیچ درمان برای بیماری تنفسی اگر چه بیماران می توانند دریافت مراقبت های حمایتی. وزیر بهداشت آمریکا الکس آذر گفت که دولت در حال کار بر روی زنجیره تامین چالش هایی برای شرکت های داروسازی در پاسخ به کروناویروس به عنوان بسیاری از مواد تشکیل دهنده فعال از چین آمده.

کاخ سفید همچنین انتظار می رود برای دیدار این هفته با مدیران بالا از ما خطوط هوایی و صنعت کروز بیش از تاثیر ویروس برای کسب و کار خود دو نفر در جریان این موضوع گفت. در اوایل این هفته کنگره آمریکا می تواند بحث و تصویب بودجه اضطراری احتمالا در محدوده 6 میلیارد دلار به 8 میلیارد دلار برای کمک به مبارزه با ویروس ها و کمک های کسب و کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de