تیوی شماره جدید کروناویروس مرگ و میر گزارش روز شنبه رسیده 1,039, به مناسبت سومین روز متوالی که روزانه مرگ و میر به علت COVID-19 پیشی گرفتن از 1000.

جدید COVID-19 مرگ و میر گزارش شده در تمام 50 ایالت و برخی از گزارش خود را بالا تمام وقت روزانه افزایش مرگ و میر. اورگان دولت در بخش بهداشت و درمان ثبت شده و نه جدید کروناویروس مرگ و میر جمعه دولت کمترین تعداد از شیوع آغاز شد. تگزاس گزارش دوم آن-کمترین تعداد COVID-19 مرگ و میر 196 روز جمعه. ایالت کل رسیده است 4,717.

در فلوریدا 135 جدید میلادی به گزارشهل دادن تعداد کل مرگ و میر به 5,653. بیش از 670 فلوریدا درگذشت این هفته 13% افزایش در حالت کلی تلفات با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان.

کالیفرنیا نیز گزارش 159 جدید و میر جمعه رکورد روزانه افزایش برای دومین روز در یک ردیف. ایالت تلفات رسیده است 8,186.

تعداد مرگ و میر با توجه به کروناویروس در سراسر کشور پیشی گرفته است 145,000 از مارس.

تگزاس تبدیل گوشه در coronavirus با توجه به کالیفرنیا ، گرگ ابوت. “ما در حال تبدیل وضعیت در ایالت تگزاس است. آن را فقط رفتن به یک کمی در حالی که ما در حال رفتن به خوب” ابوت گفت CNBC صبح جمعه. تعداد COVID-19 بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسد برای تثبیت شده اند. آن را نورانی در اطراف 10,600 در هفته گذشته کاهش یافت و به 8,858 پنج شنبه با توجه به تگزاس وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی و درمانی. موجود در واحد مراقبت های ویژه تخت نیز افزایش یافته ایالت به 1,267 از 865 یک هفته پیش.

جدید ارشاد برای بازگشایی مدارس از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری منتشر شد پنج شنبه شب عنوان خطرات بهداشتی که در عمل فرد به شمار به دانش آموزان و کارکنان و به جای تاکید بر مزایای روانی به کودکان از بازگشت به آجر و ملات مدارس.

در حالی که کودکان مبتلا به این ویروس هستند و در کاهش خطر ابتلا به شدت بیمار است و یا در حال مرگ به علت COVID-19 چگونه کارآمد آنها گسترش ویروس تر و آسیب پذیر تر مردم است نه قطعی شناخته شده است.

“هیچ مطالعات قطعی اما شواهد موجود را فراهم می کند دلیل به این باور است که در شخص تحصیل در بهترین مورد علاقه دانش آموزان به خصوص در زمینه مناسب کاهش اقدامات مشابه اجرا شده در محل کار ضروری” CDC گفت.

مک دونالد را نیاز همه مشتریان به سایش پوشش صورت در داخل خود ایالات متحده رستوران شروع Aug. 1. نزدیک به 82 درصد از مک دونالد رستوران ها در ایالات متحده و یا شهرهایی که از نظر قانونی نیاز مردم به پوشیدن صورت پوشش برای هر دو خدمه و مشتریان اما نظم جدید به گسترش رستوران ها در مناطق که در آن مقامات دولتی هنوز به دستور ماسک در اماکن عمومی.

سوئد و بهداشت عمومی مقامات مسئول سازماندهی یک هیچ-مستند استراتژی در طول coronavirus همه گیر ادعا کرده اند که coronavirus ایمنی در استکهلم می تواند به عنوان بالا به عنوان 40 درصد و در نتیجه نقش در سرکوب بیماری سیاسی گزارش جمعه.

“ما به وضوح در سطوح که بسیار قابل توجه” منجر اپیدمیولوژی آندرس Tegnell به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه. “کاهش ما در حال حاضر شاهد صحبت می کند به شدت به نفع بسیار زیادی ایمنی در جامعه است.”

دانشگاه ویرجینیا نظام سلامت گزارش داد اوایل این ماه که سوئد تصمیم به قفل کردن در طول همه گیر منجر به مرگ و میر بیشتر و بیشتر بهداشت و درمان تقاضا از دیده در کشورهای زودتر دقیق تر مداخلات.

مل گیبسون در بیمارستان بستری شد برای COVID-19 در ماه آوریل و پس از کامل ساخته شده, بازیابی مردم مجله گزارش جمعه. این بازیگر که تحت درمان با remdesivir آخرین درمانی مورد استفاده در درمان coronavirus نگه داشته و تشخیص خود و بستری شدن یک راز است.

این شهرستان استار بیمارستان یادبود در استار ایالت تگزاس از یک فقیر و عمدتا لاتین شهرستان در مرز مکزیک در حال حاضر پر COVID-19 بیماران Star-Telegram گزارش داد. به منظور کمک به نجات کمیاب تجهیزات پزشکی در این شهرستان تنها بیمارستان شهرستان سلامت مدیره خواهد اجازه بحرانی مراقبت از دستورالعمل ها برای کمک به, پزشکی, کارگران, تعیین راه برای تخصیص کمیاب منابع پزشکی در COVID-19 بيمار با بهترین شانس برای زنده ماندن. برخی در بیمارستان هستند و آن را “مرگ پنل.” COVID-19 بيمار که احتمال مرگ فرستاده خواهد شد در خانه با خانواده.

دستیار تشکر. Vern, Buchanan, فلوریدا, حزب جمهوری خواه درگذشت coronavirus این کنگره در روز جمعه گفت. این عضو هیات گری Tibbetts, شد 66. “گری به کمال حرفه ای و درست بنده در هر معنی واقعی کلمه” بوچانان توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت