مرگ و میر در چین شیوع کروناویروس رز به 490 روز سه شنبه در حالی که تعداد کل موارد تایید شده نصب شده به 24324, چینی, مقامات بهداشتی اعلام کرد.

تا پایان روز شنبه تعداد 490 نفر مرده بود پس از آلوده شدن و 24,324 موارد تایید شده از رمان coronavirus عفونت گزارش شده بود در 31 استان در سطح مناطق ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش شده است.

آن گفت: 65 مرگ و میر گزارش شده در شنبه همه از هوبئی استان و پایتخت آن ووهان.

همچنین 3,887 جدید تایید موارد جديد عفونت کرونا ويروسی شد به گزارش روز سه شنبه آن را گفت.

همچنین در روز سه شنبه 431 بیماران به طور جدی بیمار شد در حالی که 262 مرخص شد از بیمارستان پس از بهبودی.

این کمیسیون افزود که 3,219 بیماران باقی مانده در شرایط شدید و 23,260 نفر مشکوک به آلوده شدن با این ویروس.

در مجموع 892 مردم شده بود از بیمارستان مرخص شد پس از بهبود آن ،

 

بیش از 2.52 لاخ بودند که در تماس نزدیک با بیماران پیش بینی شده است با بیش از 1.85 لاخ دیگران هنوز هم تحت آزمایشات پزشکی آن اضافه شده است.

تا پایان سه شنبه 18 تایید موارد گزارش شده بود در هنگ کنگ منطقه ویژه اداری (SAR) از جمله یکی مرگ 10 در ماکائو SAR و 11 در تایوان آن را گفت.

به عنوان رمان coronavirus به عنوان تلخ ترین در سال های اخیر نشان داد هیچ نشانه ای از جلو گیری چین تشدید تلاش خود را برای مهار گسترش آن با باز کردن بیشتر بیمارستان ها در هوبئی استان به طور انحصاری در درمان بیماران خود.

1000 تخت موقت بیمارستان افتتاح شد در روز دوشنبه.

یکی دیگر از 1300 تخت بیمارستان مجموعه به صورت آماده در روز چهارشنبه. هر دو را اجرا صدها نظامی پرسنل پزشکی.

مقامات در ووهان در روز سه شنبه گفتند که ساخت هشت تلفن همراه بیشتر کابین بیمارستان برای درمان بیماران مبتلا به گزارش های رسانه ها اعلام کرد.

تمام شهرهای چین از جمله پکن گزارش شده است روزانه افزایش موارد ابتلا به این ویروس است که هیچ درمان نشده است. این ویروس در حال حاضر به بیش از 20 کشور.

فیلیپین گزارش داد که برای اولین بار در خارج از کشور مرگ و میر ناشی از این ویروس در روز یکشنبه در حالی که 176 موارد گزارش شده از خارج از کشور تا کنون. هند گزارش سه مورد از coronavirus. همه این سه نفر از کرالا به تازگی از آسیب دیده شهر ووهان.

 

هند روز سه شنبه بیشتر تنگ تر قوانین ویزا توسط cancelling موجود ویزا برای چینی و خارجی که بازدید کرده بود این کشور در دو هفته گذشته.

در فوریه 2, هندوستان به طور موقت به حالت تعلیق e-visa تسهیلات برای مسافران و اتباع خارجی ساکن در کشور چین از نظر شیوع.

در حال حاضر 647 سرخپوستان و هفت Maldivians شده اند که تخلیه از ووهان و هوبئی در 14 روز قرنطینه در یک اردوگاه پزشکی در Manesar در نزدیکی دهلی نو است.

 

چینی, سخنگوی وزارت خارجه Hua Chunying به رسانه ها گفت که در اینجا 16 اتباع خارجی در چین آلوده شده با این ویروس.

او اما کاهش یافته است به ارائه اطلاعات خود را از ملیت در روز شنبه رسانه های توجیهی با استناد به نگرانی های حریم خصوصی.

بر اساس گزارش کسانی که آلوده شامل چهار پاکستانی و دو استرالیایی. ووهان هزاران نفر از خارجی ها آن را به عنوان مرکز آموزش و پرورش. صدها پاکستانی شده اند شفاعت به دولت خود برای تخلیه آنها با استناد به تخلیه موفق توسط دولت هند.

چین تلاش برای مهار این ویروس با وجود اجرای اقدامات بی سابقه از جمله عملا قفل کردن بیش از 50 میلیون نفر در هوبئی.

در حالی که این ویروس در موارد افزایش ساعت چینی بهداشتی مقامات نسبت فزاینده رای از موارد و مرگ و میر به کمبود بیمارستان ها به طور عمده در هوبئی و آن استان ووهان.

همچنین مقامات چینی تبدیل شده به سالن ملی و تربیت بدنی در ووهان به یک بیمارستان به طور انحصاری درمان رشد تعداد coronavirus موارد است.

در همین حال سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفت: شیوع ویروس کشنده نیست و در عین حال تشکیل یک “بیماری همه گیر”.

در گزارش خود در روز سه شنبه آنها که گفت چشمگیر اقدامات انجام شده توسط چین برای مهار این ویروس مانع از گسترش قابل توجه در خارج از کشور.

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد ارشد نیز نامیده می شود بیشتر همبستگی جهانی را متهم به برخی از دولت های کشورهای ثروتمند بودن “به خوبی پشت” در به اشتراک گذاری داده ها بر روی ویروس موارد است.

“در حالی که 99 درصد از موارد در چین در بقیه جهان ما تنها 176 موارد” این آژانس سلامت سازمان ملل متحد به ستاد کمک های فنی جلسه به این که هیئت اجرایی در ژنو است.

پیش از این که طبقه بندی coronavirus به عنوان اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی (PHEIC).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de