Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده پیشی 1,000

بیش از 1000 نفر کشته شده اند از رمان coronavirus همه گیر در ایالات متحده است.

با توجه به آخرین مطالعه از دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب آمریکا مرگ و میر ناشی از COVID-19 تحت الشعاع بیش از 1000 نفر در روز شنبه با بیش از یک چهارم از کسانی که مرگ و میر رخ داده در نیویورک است. داده های جدید نیز مکان های ایالات متحده آمریکا به عنوان سوم آلوده ترین کشور پس از چین و ایتالیا است.

بیش از 480,000 مردم باید آزمایش مثبت برای coronavirus در سطح جهان است. از کسانی که حداقل 21,500 از آن فوت کرده اند و بیش از 115,800 بهبود یافته اند. ایالات متحده دیده می شود حداقل 69,000 تایید موارد با 619 گزارش بهبود.

این نقطه عطف در آمریکا و میر می آید تنها چند روز پس از تایید COVID-19 نفر در کشور بیش از 50 ، 000. ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز پیش بینی شده در روز دوشنبه که بهداشت عمومی اورژانس بود در مورد به “بد است.”

کاخ سفید Coronavirus نیروی کار نیز به پیام احتیاط این هفته است. Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, پیشنهاد روز چهارشنبه که COVID-19 به طور بالقوه می تواند تبدیل به دوره ای با الگوهای آب و هوایی.

“دلیل من می گویم این است که آنچه که ما در حال شروع به دیدن در حال حاضر در نیمکره جنوبی … است که ما با داشتن موارد است که در حال ظاهر شدن در آنها را در فصل زمستان است. و اگر در واقع آنها باید قابل توجهی شیوع آن خواهد شد اجتناب ناپذیر است که ما نیاز به آماده می شود که ما می خواهیم یک چرخه در اطراف برای بار دوم,” او گفت:.

Fauci اضافه شده است که این پدیده مستلزم توسعه یک واکسن در آینده نزدیک برای کاهش موارد آینده از COVID-19.

“من می دانم که ما موفق به قرار دادن این را در حال حاضر. اما ما واقعا نیاز به آماده برای یکی دیگر از چرخه. و آنچه ما انجام می دهیم به اعتقاد من ما را آماده خواهد کرد خوب,” او به این نتیجه رسیدند.

دبورا Birx پاسخ هماهنگ کننده نیروی کار تکرار Fauci ارزیابی کرد و گفت: این مرحله مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت مصرف برای جلوگیری از گسترش ویروس “برخورد با چرخه یک در حال حاضر.”

Fauci و دیگر کارشناسان بهداشت قبلا تخمین زده است که یک واکسن برای رمان coronavirus به طور بالقوه می تواند تا یک سال و به منظور توسعه و توزیع عمومی که به عنوان ویروس ابزارهای خود را ادامه دهد و به سرعت در حال افزایش عفونت رای برای چند ماه آینده.

“آن را حداقل یک سال به یک سال و نیم به یک واکسن استفاده کنیم” Fauci گفت: در اوایل ماه مارس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>