Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده افزایش یافته و به 31 در حالی که موارد آلوده رسید گذشته از 1000 به عنوان کشور دست و پنجه نرم حاوی ویروس است که به بیش از 30 متحده با بسیاری از اعلام وضعیت اضطراری.

در مجموع 1,037 نفر تایید شده است COVID-19 مثبت در کشور با توجه به شمارش توسط جان هاپکینز Coronavirus مرکز منابع.

یک نفر هر یک در داکوتای جنوبی و کالیفرنیا و دو در واشنگتن درگذشت از این ویروس در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر در ایالات متحده به 31 گزارش در واشنگتن پست گفت.

این ویروس شناسایی شده است در بیش از 30 متحده آن را گفت.

یازده متحده, New York, California, واشنگتن, فلوریدا, اورگان, یوتا, مریلند, کنتاکی, Massachusetts, New Jersey و کلرادو اعلام کرده اند اضطراری.

“ما در حال گرفتن این باور جدی من فکر می کنم ما در حال انجام یک کار واقعا خوب. و دوباره این کارگروه به ریاست معاون اول رئیس جمهور شده است فوق العاده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت presspersons در نزدیکی کنگره آمریکا روز سه شنبه پس از نشست حزب جمهوری خواه و همکاران.

در کشور است و تلاش های گسترده برای مبارزه با گسترش سریع ویروس. مجامع عمومی شده است لغو سفر محدود شده است, مقامات خواسته اند که کارکنان به ماندن در خانه و مدارس را تعطیل و کالج ها منتقل کرده اند به کلاس های آنلاین.

رویدادهای مهم از جمله بوستون روز سنت پاتریک رژه و آستین South by Southwest, جشنواره, زنجان برگزار می شود در این آخر هفته, لغو شده اند, این گزارش گفت:.

“ما امروز اینجا ایستاده خطر برای آمریکا به طور متوسط از ابتلا به کروناویروس کم باقی مانده است اما ما کاملا مصمم به هر آمریکایی ابزار و اطلاعاتی که آنها نیاز به محافظت از خود و خانواده خود را در محل کار خود را در مدارس” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت presspersons در کاخ سفید است.

در پایان این هفته وجود خواهد داشت بیش از چهار میلیون تست های بیشتر در دسترس ساخته شده در حوزه های قضایی در سراسر کشور و یک میلیون در حال حاضر در محل گفت.

تجاری بالا در آزمایشگاه LabCorp و تلاش در فرایند توزیع و بازاریابی coronavirus آزمون در سراسر امریکا است.

ما در حال کار با دولت و مقامات محلی به اطمینان حاصل شود که اتفاق می افتد به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است ،

نمایندگان شرکت های با تکنولوژی بالا مانند Facebook, گوگل, آمازون, اپل, مایکروسافت و توییتر بازدید خواهد کرد کاخ سفید روز چهارشنبه برای یک جلسه به بحث در مورد هماهنگی برای منسجم در پاسخ به این رمان coronavirus.

ایالت ماساچوست اعلام کرده است در مواقع اضطراری به عنوان 51 جدید کروناویروس موارد گزارش شده است.

“امروز وجود دارد 51 جدید presumptive موارد مثبت COVID-19 آوردن تعداد کل تایید یا presumptive موارد مثبت در کشورهای مشترک المنافع به 92” گفت: Marylou Sudders از ماساچوست’ بهداشت و خدمات انسانی.

نیوجرسی بیش از حد اعلام وضعیت اضطراری به عنوان coronavirus موارد یافت در منطقه سه ایالت نیویورک و کنتیکت.

ایالت کلرادو هم اعلام وضعیت اضطراری پس از تایید هفت coronavirus موارد تنها در دو روز.

در نیویورک اندرو کومو فرماندار اعلام مهار در اطراف شهر نیو راشل در شهرستان Westchester از جایی که تعداد زیادی از موارد گزارش شده است.

او گفت: گارد ملی کمک خواهد کرد که ارائه مواد غذایی به خانه و تمیز کردن فضاهای عمومی در منطقه مهار.

مهار یک “دراماتیک” که یک ماده از زندگی و مرگ, او گفت:.

“ما در, ما در تمیز کردن مدارس و ارزیابی وضعیت. این خواهد بود یک دوره اختلال برای جامعه,” او گفت:.

پیش از آن در روز مغلوب ساختن پیشی جستن در مقایسه coronavirus به شایع آنفولانزا.

“بنابراین در سال گذشته 37,000 آمریکایی از شایع آنفولانزا. آن به طور متوسط بین 27,000 و از 70 ، 000 در سال است. هیچ چیز تعطیل است, زندگی و اقتصاد ، در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد Coronavirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن!” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

جهانی مرگ و میر از این کروناویروس جدید عبور کرده 4,250 و شیوع بیماری گسترش یافته است به بیش از 100 کشور جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de