مرگ و میر در چین با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر در حال عبور از 1000 در حالی که موارد تایید شده رفته اند بیش 42,000 مقامات بهداشتی اعلام کرد در روز سه شنبه.

به عنوان بسیاری از 108 مرگ و میر گزارش شده در روز دوشنبه و 2,478 مورد جدید از این بیماری کشنده تایید شد ملی کمیسیون بهداشت گفت: در آن گزارش روزانه است. مرگ و میر به علت nCoV رز به 1,016 و تایید موارد بالا رفته به 42,638 با توجه به کمیسیون.

در میان مرگ و میر 103 بودند در هوبئی استان کانون شیوع و هر یک در پکن تیانجین, Heilongjiang, Anhui و هنان دولتی ایسنا به نقل از خبرگزاری این کمیسیون عنوان کرد و گفت. در مجموع 3,996 بیماران مبتلا به کروناویروس مرخص شده از بیمارستان تا دوشنبه پس از بهبودی آن گفت.

روز دوشنبه 3,536 جدید موارد مشکوک گزارش شد و 849 بیماران به طور جدی بیمار شد در حالی که 716 نفر مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی این کمیسیون گفت.

به عنوان بسیاری از 7,333 بیماران باقی مانده در شرایط شدید و 21,675 افراد مشکوک به آلوده شدن با این ویروس. بیش از 4.28 لاخ تماس نزدیک شده بود ترسیم و بیش از 1.87 لاخ نفر دیگر هنوز تحت آزمایشات پزشکی با توجه به کمیسیون.

تا پایان روز شنبه, 42 تایید موارد از جمله یک مورد مرگ گزارش شده در هنگ کنگ 10 مورد تأیید در ماکائو و 18 در تایوان است. یک تیم از کارشناسان بین المللی به رهبری سازمان بهداشت جهانی (WHO) وارد چین دوشنبه شب به کمک چینی بهداشتی مقامات حاوی شیوع کروناویروس.

این تیم به رهبری دکتر بروس Aylward جانباز از گذشته سلامت عمومی در شرایط اضطراری. متشکل از کارشناسان بین المللی در زمینه های مختلف کارشناس گروه کار خود را با همتایان چینی خود به افزایش درک از بیماری و راهنمای جهانی پاسخ های دولتی روزانه مردم گزارش شده است.

چین و خواهد شد که فرم مشترک تیم متخصص برای انجام در عمق بحث و ارزیابی از رمان coronavirus بیماری همه گیر و مهار ملی سخنگوی کمیسیون بهداشت گفت.

آنها را به ارائه پیشنهادات مشترک در پیشگیری و کنترل شیوع کروناویروس به چین و دیگر کشورها را تحت تاثیر قرار در گام بعدی Mi فنگ رسمی با NHC گفت: در یک کنفرانس خبری در پکن.

“ما خوش آمدید کارشناسان بین المللی از جمله کسانی که از ایالات متحده برای شرکت در مفصل متخصص تیم” Mi گفت که ترتیبات مناسب برای این تیم خواهد بود ساخته شده پس از مشاوره کامل و ارتباطات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de