Coronavirus: تلفات عبور 2,300 در چین که دیدار دو تیم ووهان

The latest report brought the total confirmed cases in the hard-hit province to 63,454, it said. (Reuters image)آخرین گزارش آورده تعداد موارد تایید شده در سخت ضربه استان به 63,454 آن گفت. (انتخاب تصویر)

مرگ و میر در چین رمان coronavirus صعود به 2,345 فتح کرد گرفته شد با 109 بیشتر مرگ و میر گزارش شده در حالی که مورد تأیید رز به 76,288 به عنوان یک تیم از کارشناسان که در حال حاضر در کشور به بررسی COVID-19 شیوع است که انتظار می رود به دیدار بدترین آسیب دیده شهر ووهان در شنبه چینی بهداشتی کرد. در مجموع 397 جدید تایید موارد COVID-19 گزارش شد در روز جمعه در حالی که 109 مرگ و میر گزارش شده از 31 استان در سطح مناطق چینی اقتدار بهداشت گفت: در روز شنبه. تا پایان جمعه در مجموع 2,345 فتح کرد گرفته شد مردم از این بیماری فوت و 76,288 موارد تایید شده از رمان coronavirus عفونت گزارش شده بود از سراسر کشور یک گزارش روزانه از ملی کمیسیون بهداشت (NHC) گفت: در روز شنبه. در میان مرگ و میر 106 بودند از هوبئی استان, کانون, ویروس, یک, هر یک از استان هبی شانگهای و سین کیانگ را گفت. هوبئی استان گزارش 366 جدید مورد تأیید و 106 جدید مرگ و میر در جمعه ولایتی کمیسیون بهداشت خبر داد.

آخرین گزارش آورده تعداد موارد تایید شده در سخت ضربه استان به 63,454 آن گفت. بیش از همه چین 20,659 بیماران مبتلا به این ویروس مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی تا پایان روز شنبه, NHC گفت. که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: رسانه ها در ژنو در روز جمعه که که رهبری تیم از کارشناسان بین المللی در حال حاضر در چین به بررسی coronavirus شیوع سفر خواهد کرد ووهان در روز شنبه. 12-عضو تیم که وارد چین روز دوشنبه در ابتدا تعیین شده برای بازدید از تنها در پکن و گوانگدونگ و استان سیچوان در حالی که بدترین آسیب دیده هوبئی استان و پایتخت آن ووهان گم شده بودند را از لیست. با این حال این تیم شد و در نهایت اجازه داده می شود به بازدید ووهان توسط دولت چین.

اخبار مرتبط

علاوه بر کنترل گسترش ویروس عمده وظیفه این است که تیم خود را همراه با همتایان چینی خود به آمده تا با یک استاندارد دارو برای درمان این بیماری است. Tedros گفت که همچنین کار با همکاران به منظور حفاظت از سلامت اعضای تیم و اقدامات مناسب و به هنگام بازگشت به کشور خود را از مبدا. این که تیم شامل متخصصان ما با توجه به مقامات چینی. رئیس جمهور چین هشدار داد حزب حاکم کمونیست مقامات روز جمعه که این ویروس هنوز به اوج آن را به عنوان گسترش یافته است به زندان های سراسر کشور است. Coronavirus بیماری همه گیر نشده بود به اوج خود رسیده با وجود افت روزانه تعداد عفونت های دولتی پخش دوربین مدار بسته به نقل یازدهم عنوان کرد و گفت: در جلسه دفتر سیاسی حزب کمونیست در روز جمعه. او گفت که وضعیت در هوبئی هنوز جدی است.

“جنگ برای دفاع و ووهان هوبئی باید به خوبی مبارزه کردند و اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش شیوع” Xi به نقل از به نقل از هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست. انتظار می رود که هنگامی که ویروس قله آن آغاز خواهد شد به آباته. همچنین بسیار به وحشت از مقامات بهداشت و درمان این بیماری در حال حاضر به پنج چینی زندانها در استان هوبئی شاندونگ و ژجیانگ جایی که 447 مورد از این ویروس گزارش شده است او پینگ, یک مقام مسئول از اداره زندان اداره از وزارت دادگستری گفت: رسانه ها در اینجا در روز جمعه. این منجر به اخراج از مقامات نزدیک به یک دوجین زندانها و وزارت دادگستری دولت اجرا جهانی تایمز گزارش داد.

او قول داد تمام تلاش ها برای قرنطینه موارد مشکوک و تماس نزدیک و درمان به موقع برای همه کسانی که به تایید از ویروس. زندانهای سراسر کشور شد و همچنین دستور داد تا گام به گام تا نظارت سوابق از تمام نگهبانان زندان و ماموران برای جلوگیری از گسترش ویروس ، روز جمعه در پکن دیدم ناگهانی سنبله در موارد پس از شهرستان مرکزی بیمارستان گزارش 36 رمان coronavirus عفونت افزایش شدید از نه مورد دو هفته قبل منجر به ترس از پتانسیل انفجار تعداد موارد عفونت در شهرستان های جهانی بار گزارش شده است.

پکن تا کنون گزارش 396 موارد جديد عفونت کرونا ويروسی با چهار مرگ و میر. چین به تعویق افتاد انجمن Boao آسیا آن معتبر ترین نشست سالانه برگزار شد, در منظره استان هاینان که این امر دعوت از بالا, رهبران جهان, مدیران اجرائی به بحث اقتصاد تجارت و مسائل مربوط به. این فروم بود و انتظار می رود به جای از مارس 24-27. چین همچنین در اشاره به تعویق انداختن سالانه مجلس جلسه برگزار می شود در هفته اول ماه مارس. برنامه همچنین طرحهایی برای به تعویق انداختن ملی — پارلمان این کشور و مردم چین کنفرانس مشورتی سیاسی (CPPCC) — چین بالا, سیاسی, مشاوره, رسمی, رسانه ها گزارش شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>