Coronavirus بحران را افزایش می دهد شبح ناآرامی های مدنی کارشناسان می گویند

ایالات متحده هنوز به دیدن ناآرامی های مدنی اما غارت و شورش ممکن است به این بیماری همه گیر در مجموعه برای مسافت های طولانی و با توجه به جرایم اقتصادی و کارشناسان رفتاری.

“چه خواهد شد به احتمال زیاد سریع غارت شورش مدنی و ناآرامی خواهد بود اگر خدمات عمومی هستند غیرمنتظره” اندرو Bringuel دوم بازنشسته نظارتی ویژه عامل در اف بی آی رفتاری واحد تحلیل و مدیر اجرایی واحد علوم رفتاری نوشت: در یک ایمیل. “اگر مردم خود را از دست دادن اعتماد عمومی در اعتماد به نفس است که پلیس می تواند به حفظ نظم اجتماعی آنها آغاز خواهد شد به دفاع از خود در برابر کسانی که به رسمیت نمی شناسد حکومت قانون است. توماس هابز در توصیف این به عنوان یک شکست از قرارداد اجتماعی و این واقعا یک عدم تعادل در تعادل اجتماعی.”

اگر افرادی که گذاشته شد در ماه مارس بدون حقوق برای یک ماه دیگر یا دو آنها ممکن است قادر به حمایت از خود توضیح داد: بانک جهانی سابق منجر تحقیقات اکونومیست, برانکو Milanovic. مردم بدون پول هنوز هم نیاز به مواد غذایی و تجهیزات پزشکی.

“درد و رنج است که رفتن به بسیار شدید گفت:” جوزف Margulies, یک دانشگاه کرنل قانون استاد و نویسنده از چه چیزی تغییر کرده که همه چیز را تغییر: 9/11 و ساخت هویت ملی.

“این یک broad-پایگاه نگرانی از نظر مردم که از کار شاید محله فروشگاه های بستن مردم نگران بودن در مورد کمک و مزایای بیکاری در حال اجرا گفت:” بیل جانسون مدیر اجرایی انجمن ملی پلیس و سازمان. “نه خیلی ها به دلیل ویروس اما به دلیل رکود در اقتصاد مردم که از کار و آن نوع از چیزی که به طور معمول شما در حال رفتن به دیدن یک چشم انداز مثبت برای اولین بار در ملک جرم و امیدوارم این اتفاق نمی افتد اما شما باید یک افزایش در دیگر انواع جرم و جنایت به عنوان به خوبی.”

Bringuel گفت: نرخ جرم و جنایت به طور کلی کاهش یافته است به تازگی به عنوان اکثریت جمعیت کشور تحت stay-at-home سفارشات اما ملک جرم رفته است و نه پایین. او پیشنهاد لوازم پزشکی ممکن است بلافاصله مورد نظر از مواد غذایی به دلیل وجود دارد هیچ کمبود مواد غذایی به عنوان از آوریل 1 اما حتی اساسی تجهیزات پزشکی مانند ماسک در دسترس نیست به حد مورد نیاز در سراسر کشور.

“مناطق چیز ساییده شده به احتمال زیاد خواهد شد که در آن کارکنان بیمارستان در حال تبدیل شدن تاکید کرد با [تجهیزات حفاظت شخصی] در تامین کوتاه مدت” گفت: Bringuel. “در حالی که این مردان و زنان شجاع در کار به وجود می آمد زمانی که آنها بازگشت به احساس خود را از خود علاقه و نیاز خود را برای حفظ و حاضر به ارائه خدمات پزشکی است.”

بر خلاف خشونت در نیواورلئان به زودی پس از طوفان کاترینا در سال 2005 این بیماری همه گیر است که به آرامی اتفاق می افتند فاجعه است که می آید با جوانب مثبت و منفی در نحوه اجرای قانون می تواند پاسخ به یک چشم انداز مثبت در جرم و جنایت و یا ناآرامی های مدنی.

“اگر به اندازه کافی وجود ندارد پلیس سالم به پاسخ پس از آن چه اتفاقی می افتد, من فکر می کنم که بخش های دیگر کلانترها, سازمان, دولت, پلیس, ملی, گارد امنیتی خصوصی را انتخاب کنید که شل” گفت: جانسون و اضافه کرد که گارد ملی فعالانه در هر دولت می تواند ساخته شده به طوری که نظامی است که اجرای مقررات منع رفت و آمد و حفظ این مکان امن در حالی که پلیس در پاسخ به شرایط اضطراری. “یک پوشش نقره ای است که به نظر می رسد تا کنون, که, بیماری, بیماری مرگ هستند نه در همه جا در یک بار در همان سطح. این piquing در نیویورک و نیوجرسی است. آن را ممکن است در حال ظهور در فلوریدا, New Orleans.”

در شهر نیویورک در روز سه شنبه 5,600 افسران کار نمی کند چرا که آنها بیمار بودند که تقریبا 15 درصد از نیروی. اما غیبت در نیروهای زیادی متفاوت است از یک کلانتر می باشد که در مجموع 12 نفر و چهار بیمار. بزرگتر ادارات را تکیه بر پیمان با دیگران به مکمل غیبت جانسون گفت.

“اگر آن اتفاق می افتد در یک مکان شما می توانید در واقع مقابله با آن, اما آن را تبدیل به جدی تر اگر آن اتفاق می افتد به طور همزمان در تعدادی از اماکن” گفت: Milanovic که در حال حاضر یک محقق ارشد در دانشگاه شهر نیویورک مرکز سنگ در نابرابری های اجتماعی-اقتصادی.

میزان شورش و جرم و جنایت خواهد شد تا حد زیادی تحت تاثیر قرار توسط دولت فدرال پاسخ بیش از چند ماه آینده کارشناسان به توافق رسیدند. Margulies پیش بینی کرد “دهها میلیون نفر از مردم تحت تاثیر قرار خواهد شد — اقتصادی خود را در امرار معاش نابود اگر دولت نمی آید به کمک های خود را.” همانطور که از اواخر ماه مارس نزدیک به نیمی از تمام شرکت های ایالات متحده انتظار می رود که کردند کارگران و بیش از یک سوم نیست استخدام در آینده نزدیک.

“رئیس جمهور مشاوران می دانیم که در زمان بحران اجتماعی تعادل حیاتی است و به منظور افزایش اعتماد عمومی به دولت را به دیده می شود به عنوان ساخت گیری مثبت” گفت: Bringuel که مورد تایید روزانه کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی بسته محرک اقتصادی و دولت تمرکز خود را پاسخ به بحران.

“من فکر می کنم آنها در حال حاضر به برداشتن گام برای کاهش درد و رنج. اگر آنها, سپس من فکر می کنم که ما را از آب و این با خیلی کمتر از آسیب آن می شده اند” گفت: Margulies.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im