Coronavirus بحران: سیاست یک بیماری همه گیر

مرکز شده است punctilious در مورد انتشار متحده’ به اشتراک گذاری مرکزی مالیات به عنوان در هر سرمایه گذاری کمیسیون جایزه.

نخست وزیر وینستون چرچیل معروف اظهار داشت: “هرگز اجازه دهید خوب بحران زباله بروید”. نخست وزیر نارندرا مودی به وضوح concurs از صمیم قلب. نه در مدرن روز تا حدودی wussy تفسیر با استفاده از چنین فرصتی به فشار از طریق اصلاحات اما در اصل Churchillian حس—استفاده از آن برای رفع خود را مخالفان سیاسی. بیش از چند سال گذشته بی جی پی شده است به طور پیوسته از دست دادن زمین در دولت انتخابات; و بیشتر و بیشتر در کشورهای در حال شدت خودشان را دارند. این قطعا باید شده اند بیشترین آسیب را به مودی عزت propre. به SARS-CoV-2 همه گیر داده است و او را فقط فرصت او نیاز به تنظیم همه چیز درست است.

زمانی که همه گیر شده در هند از آنجا سلامت است و دولت موضوع فردی متحده واکنش نشان داد و به عنوان بهترین آنها می تواند در زیر سطح ایالتی قوانین. مهار و تشخیص و درمان تمام شد انجام شده توسط آنها; مرکز بود و هیچ جا در چشم. تنها اندازه گرفته شده بود اعلام PM Garib Kalyan Yojana—اساسا یک مرکز درک و اجرا مستقیم به نفع انتقال (DBT)—که چیزی برای کمک به کشورهای تحمل هزینه های مدیریت این بیماری و گرسنگی دست آورد اما سیاسی و حسن نیت برای احسان از دولت مرکزی (اگر چه مقدار خالص درگیر شد دوام 0.4 درصد از تولید ناخالص داخلی).

اخبار مرتبط

سپس در مارس 24 PM در حد معمول عضلانی شوک و ترس سبک اعلام کرد یک ملت-شبکه مستند—جامع ترین و سخت گیرانه در جهان است. به ویژه در بیش از 60 ٪ از تمام فعالیت های اقتصادی بود تعطیل بدون اطلاع قبلی. تنها خاص ذکر شده “کالاهای اساسی و خدمات” اجازه داده شد که بیش از حد با سواران. آنچه ذکر نشده بود این بود که عملا تمام مالیات دولت (عمدتا GST) تعلق از “غیر ضروری”. قطعا درست است که این مرکز نیز از دست می دهد سهم برابر اما آن را نشانی دیگر مالیات است که ادامه خواهد داد—مالیات بر درآمد شرکت, مالیات و عوارض گمرکی. نتیجه خالص بود ناگهانی و افت شدید در ایالت مالیات خود را دقیقا در زمانی که هزینه های خود را ،

آن را باید به یاد داشت که ایالات متحده بر خلاف این مرکز به صورت یک “سخت محدودیت بودجه” به این معنی که آنها می توانند صرف تنها چیزی که آنها را از دریافت مالیات و از آنچه مرکز تصویب و به دولت استقراض بازار است. تا مطمئن شوید که این مرکز شده است punctilious در مورد انتشار متحده’ به اشتراک گذاری مرکزی مالیات به عنوان در هر سرمایه گذاری, کمیسیون, جایزه, اما نه paisa بیشتر از آن. در خصوص عقب افتادگی در GST پرداخت نشده اند منتشر شد.

اما دولت استقراض محدودیت مطرح شد. در اوج ناامیدی بسیاری از ایالت ها باید شناور اضافی دولت اوراق قرضه دولتی و کاملا قابل پیش بینی, پرداخت قیمت بالا برای آن است. نرخ بهره در این اضافی اوراق قرضه به ضرب گلوله در حدود 1.5 درصد از حدود 7.5 درصد آن به معنای اضافی آینده پرداخت بهره مسئولیت در حدود 20% در این استقراض است.

این مرکز هنوز هم می تواند قرض گرفتن در کمتر از 7 درصد بهره و قرض دادن به آمریکا, اما شده است وجود دارد هیچ تغییری در آن استقراض برنامه و واضح است این است که بر روی کارت. این غمگین امور است به احتمال زیاد ادامه خواهد داد و ایالات متحده به پایان خواهد رسید تا با دائمی مسئولیت در بودجه خود را.

این قدرت که می شود باید متوجه شده در برخی از نقطه که اصلی فهرست “کالاهای اساسی و خدمات” تا به حال دو مورد ارائه شده است که برخی از یاری به دولت مالیات بر درآمد—الکل و تجارت الکترونیکی. تقریبا همه کشورهای دیگر از کسانی که با ممنوعیت جمع آوری حدود 30-40 ٪ از خود درآمدهای مالیاتی از الکل و تجارت الکترونیکی (به خصوص e-خرده فروشی) مجوز فروش ملزومات غیر در آن GST قابل پرداخت خواهد بود. البته این نمی تواند countenanced; و در حالی که گسترش مستند این دو ممنوع شد و همچنین بدون هیچ گونه نمایان دلیل.

این مراحل را باید متوجه شده توسط چندین ناظران اما افراد دیگری هم هستند که شده اند در تضعیف بدون نظر. اولین مرکز بی سر و صدا اعلام کرد هزینه ها کاهش 5-10 ٪ در تمام وزارتخانه ها و ادارات به جز 10 که ممکن است بیشتر افزایش یافته است. داشتن شده است در این بازی برای سال های بسیاری از نتیجه آن کاملا مشهود است به من—کل قطع خواهد شد ساخته شده در مرکز حمایت طرح های (CSS).

CSS هستند که طرح های در حال اجرا توسط ایالات اما تامین شده توسط این مرکز را تشکیل می دهند و بخش قابل توجهی از غیر قانونی نقل و انتقال از مرکز به استانها. دوم سقوط در قیمت جهانی نفت ایجاد شده باز برای منابع اضافی بسیج نفت و واردات کشور است. این مرکز قبل از empted کل فضای قبل از متحده حتی آگاه شد از امکان. سوم مرکزی قدرت شرکت های تولید را خواستار است که پیش پرداخت برای هر برق آنها خرید در نتیجه به عنوان یک مشکل و معضل برای ایالات متحده.

اگر همه از این نمی شد به اندازه کافی این مرکز اضافه شده است توهین به جراحت: PM-مراقبت صندوق. مات و اختیاری و ظاهرا غیر auditable صندوق که ساخته شده واجد شرایط برای استفاده از CSR هزینه های شرکت ها—شرط تمدید نمی شود به وزیر ارشد بودجه امداد است که همه کشورها باید برای رفع نیازهای انسانی.

زمانی که همه دود و گرد و غبار روشن نارندرا مودی را به دست آورد تعاونی فدرالیسم که او وعده داده بود درست در آغاز نخست ministership; با یک پیچ و تاب و کمی—”همکاری; یا دیگری …”

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de