We estimate that 65% of economic activity, more than 50% of consumption and arguably all of the investment will be impacted. (Illustration by Rohnit Phore )ما تخمین می زنند که 65 درصد از فعالیت های اقتصادی بیش از 50 درصد از مصرف و مسلما همه از سرمایه گذاری خواهد بود نهفته است. (تصویر توسط Rohnit Phore)

در سخنرانی های تلویزیونی در مارس 14, نارندرا نخست وزیر اعلام کرد که 3 هفته ملی مستند بود که به, پایان امروز تمدید خواهد شد آوریل 3 یعنی تقریبا سه هفته بیشتر. این گام برداشته شده است به خم شدن هند COVID-19 تکثير منحنی. ساعت مودی تاکید کرد که نظارت بر مستند خواهد بود افزایش بیش از هفت روز آینده, اما به تدریج از مارس 20 به بعد را انتخاب کنید فعالیت های اقتصادی ممکن است اجازه داده شود به راه اندازی مجدد در مناطق که در آن هیچ COVID-19 تکثير و یا که در آن تکثير شده است موجود است. خبر خوب این است که شهروندان هند شده اند پس این مستند سفارشات تا کنون (به عنوان در گوگل تحرک و داده های کیفیت هوا). اما هزینه های اقتصادی در حال نصب است.

اقتصادی به افزایش
ما تخمین می زنند که 65 درصد از فعالیت های اقتصادی بیش از 50 درصد از مصرف و مسلما همه از سرمایه گذاری خواهد بود نهفته است. ما ترکیب سهم هر بخش در تولید ناخالص ارزش افزوده (GVA) با جمعیت به احتمال زیاد قفل شده و محاسبه است که هر ماه از مستند منجر به از دست دادن از 5.4 درصد از GVA (دیدن گرافیک). شش هفته ملی مستند (به عنوان تجویز شده توسط PM مودی) پس (بگو:) در مورد شش هفته جزئی مستند (در مناطقی که ازدیاد طول می کشد به باشد) می تواند منجر به ~12 درصد از GVA از دست دادن. بخش قابل توجهی از این امر دریافت شده پس از فعالیت راه اندازی مجدد. ما معتقدیم به تعویق افتاد مصرف موجودی تهیه تقاضا و شناور در فعالیت های اقتصادی می تواند هم از دست داده و خروجی. و حتی در فاز بهبود تولید (که می تواند ذخیره می شود) است که به احتمال زیاد برای انجام بهتر خدمات (که می تواند ذخیره می شود).

اخبار مرتبط

بیشتر سیاست مرهم رود
مقامات اعلام کرد در حال حاضر چند اقدامات محرک اقتصادی در ماه مارس است. دولت اعلام کرد که رفاه اجتماعی صرف از 0.8 درصد از تولید ناخالص داخلی; RBI نرخ برش (توسط 75bps), تزریق نقدینگی کاسته الزامات قانونی و اعلام کرد گام به سوی اصلاحات مالی. ما بیشتر انتظار کاهش بیشتر رفاه اجتماعی outlays و یک طرح محرک اقتصادی برای کسب و کارهای کوچک و بیشتر در کاهش نرخ بهره و تزریق نقدینگی توسط RBI. به طور خاص ما انتظار 40bps بیشتر در مخزن کاهش نرخ مصرف ترمینال نرخ به 4 درصد. این معنی واقعی نرخ از 0٪. ما انتظار داریم دولت برای افزایش هزینه های بهداشت و درمان outlays پرداخت تا طولانی غرامت به بنگاههای کوچک و متوسط reprioritise هزینه های مالی پرداخت کردن مالیات بر بازپرداخت به سرعت و ارائه مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات ژانویه Dhan دارندگان حساب. در شرایط جدید مرحله, ما انتظار داریم برخی از جزئی تضمین های اعتباری برای کسب و کارهای کوچک و بیشتر outlays برای کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق مودرا وام. در کنار ما انتظار داریم برخی از جدید ‘غیر متعارف’ مراحل مانند RBI اعطای وام به طور مستقیم به برخی از بخش ها (مانند NBFCs) و شاید حتی با توجه به پذیرش بیشتر ابزار در LAF پنجره (مانند اوراق قرضه شرکت های بزرگ). این هزینه مالی است که به احتمال زیاد به سرعت در حال افزایش. چند اقدامات جدید ممکن است نیاز به آن صندوق—افزایش بیشتر در راه-و-معنی-پیشرفت (موقت وام به دولت و دولت مرکزی) و تحمل در علامت گذاری به بازار حسابداری به منظور incentivise بانک ها برای نگه داشتن گرم-ثانیه و بیشتر عملیات بازار باز (خرید اوراق قرضه در بازار ثانویه). اگر شکاف بودجه باقی مانده گسترده ای پس از تمام منابع شده اند به طور کامل استفاده RBI می تواند در نهایت توسل به برخی از مستقیم کسب درآمد از کسری مالی به عنوان یک خاموش اگر چه ما انتظار نداریم که یک اطلاعیه در این مورد در آینده نزدیک.

نویسنده اقتصاددان ارشد, هند, HSBC تحقیقات جهانی. دیدگاه شخصی

با همكاري Aayushi Chaudhury اقتصاددان HSBC تحقیقات جهانی

ویرایش گزیده ای از HSBC تحقیقات جهانی هند: ملی مستند تمدید (به تاریخ مارس 14, 2020)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی