Coronavirus بحران: کمی برای کمک به اقتصاد هند

The economy, in any case, was slowing down for several quarters owing to a demand shortfall, this supply shock is, thus, a huge blow.اقتصاد در هر صورت کاهش بود برای چندین چهارم با توجه به تقاضا کمبود این عرضه شوک است, در نتیجه یک ضربه بزرگ.

توسط امانوئل توماس و Lekha چاکرابورتی

جهان تعطیل است برای جلوگیری از یک فاجعه است. این باعث شده است که آسیب زیادی به اقتصاد منجر به از دست دادن امرار معاش. دولت ها در سراسر جهان در حال تلاش برای پاسخ مناسب به این بحران است. رئیس صندوق بین المللی پول گفت: اقتصاد جهان وارد رکود بدتر از آن از سال 2009.

اخبار مرتبط

برای اقتصاد هند, همه گیر شده است در بدترین زمان. اقتصاد در هر صورت کاهش بود برای چندین چهارم با توجه به تقاضا کمبود این عرضه شوک است, در نتیجه یک ضربه بزرگ.

به صاف و منحنی صرفه جویی در زندگی و هند هم رفته به 21-day مستند. آن است که شاید تصمیم درست اما کل خاموش است طرح میتوانست به زندگی میلیون ها نفر از اینتر-دولت کارگران مهاجر.

فریم مناسب سیاست پاسخ یک وظیفه دلهره آور است. اما وجود دارد هیچ رفتن و ما را به چالش با توسل به هر آنچه در آن طول می کشد’ رویکرد است. مالی و سیاستهای پولی باید به افزایش به مناسبت. سیاست گذاران ممکن است لوکس از توسل به کالیبره رویکرد است.

RBI به رسمیت شناخته شده است که بانک مرکزی و دولت ها در حالت جنگ’. کارشناسان برجسته که سیاست های مالی باید یک نقش بزرگتر به عنوان هزینه های عمومی مورد نیاز است برای صرفه جویی در زندگی می کند. حتی اگر این بیماری همه گیر است که شامل دولت را مجبور به صرف مقدار بسیار عظیمی برای جلوگیری انسانی و اقتصادی بحران.

سنجش فوریت RBI پیشرفته جلسه MPC یک هفته. اعلام سیاست پولی پرداخت می شود توجه به حصول اطمینان از نقدینگی کاهش هزینه از وام های تشویق انتقال و نظارتی کاهش. کاهش مخزن نرخ 75bps خواهد شد و کاهش هزینه های بودجه. با این کلید رای دادن آمار 4.4 درصد است که نزدیک به صفر با توجه به نرخ تورم 4 درصد. RBI است استادانه گسترده تر به سیاست های پولی نرخ راهرو به 65bps از اوایل 50bps. انتظار این است که این ارنج زدن بانک ها به قرض دادن بیشتر به عنوان پارکینگ از بودجه کمتر می شود جذاب است. یک مهلت قانونی برای وام های بلند مدت و سرمایه در گردش وام برای 3 ماه ارائه خواهد شد کمک به وام گیرندگان. به طور مشابه, تعویق اجرای NSFR و آخرین tranche از سرمایه حفاظت بافر انتظار می رود به ارائه برخی از کمک. متوالی “عملیات پیچ و تاب و” استراتژی RBI قبل از MPC جلسه نیز کمک کرده است.

در مارس 26, FM اعلام کرد یک بسته تومان ارزش 1.7 لاخ کرور با هدف تضمین دسترسی به مواد غذایی و پول نقد برای افراد فقیر و آسیب پذیر بخش است. اما یک بررسی دقیق تر افزایش شک و تردید در مورد کوانتوم تسکین درگیر است.

مثلا آن شده اند که بهتر است اگر پوشش بیمه سلامت تمدید شد به بخش خصوصی نیز هست. به طور مشابه, پرداخت های اضافی نیاز منتشر خواهد شد به سلامت کارگران به جای فقط پوشش خطرات.

یک جزء حیاتی از بسته رایگان ارائه مقدار مساوی از واجد شرایط مقدار از غلات و حبوبات به مدت سه ماه. با توجه به این کوانتومی از بافر سهام و هزینه ذخیره سازی آن است که تصمیم گیری آسان است.

Frontloading PM-Kisan انتقال حدود چهار ماه است که جزء دیگری. آن را شامل یک هزینه 17,500 تومان کرور روپیه از بودجه 75,000 تومان کرور روپیه در سال. FM نیز مطرح دستمزد تحت MGNREGA توسط تومان 20. اما از آن است که سالانه ورزش و دستمزد مطرح شد در مارس 2019 بیش از حد. البته کوانتومی افزایش است و بیشتر این زمان. اما مشکل این است که تحقق این اعلام افزایش 2,000 تومان به ازای هر کارگر در هر سال اتفاق خواهد افتاد بیش از یک دوره از یک سال و فرض می شود که هر کارگر را دریافت کنید 100 روز کار می کنند.

سابق gratia پرداخت به زنان دارندگان حساب PMJDY فقیر و بیوه شهروندان ارشد و جسمی افراد خوش آمدید مراحل از جمله سیلندر گاز برای Ujjwala ذینفع. این سه مولفه هستند انتظار می رود به هزینه دولت در مورد 46,000 تومان کرور.

یک واقعیت جالب این است که حدود 40 درصد اعلام شده مبلغ در حساب از ساختمان و ساخت و ساز کارگران صندوق رفاه و منطقه معدنی صندوق (DMF). با توجه به FM سابق است که یک جسم در حدود 31,000 تومان کرور روپیه با حدود 3.5 کرور ثبت نام کارگران است. به طور مشابه, DMF در حدود 35,000 تومان کرور روپیه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مبارزه با Covid-19 تهدید. بالا بردن حد وثیقه وام به SHGs انتظار می رود که به سود هفت کرور خانوار. اما این مستلزم نیست هر بار اضافی. دولت پرداخت کارفرما و کارمند را به اشتراک بگذارید EPF در موسسات که کار کمتر از 100 کارگر است که انتظار می رود به کمک مالی کارگران امداد برای هم بودن.

با توجه به وضعیت جنگ دولت را مجبور به نگه داشتن آن نگرانی ها در مورد میزان بدهی و کسری engrained در FRBM عمل در پشت رایتر. چالش خواهد بود برای مسطح کردن هر دو این بیماری همه گیر منحنی و رکود اقتصادی منحنی. اما که نیاز به مقدار زیادی از تخیل و نوآوری از جمله برای تامین مالی کسری بودجه. این می تواند شامل ‘کرونا اوراق قرضه و استثنایی پول تامین مالی برنامه (MFFP). MFFP است که بخش قابل توجهی از “هلیکوپتر پول” گفتمان. دقیق جزئیات MFFP هر دو مفهومی و تجربی ارائه شده در یک مقاله با عنوان هلیکوپتر پول: یک ارزیابی اولیه توسط Samiskha Aggarwal و Lekha چاکرابورتی (2019 دانشگاه مونیخ مقاله). جزئیات خاص مالی seigniorage مورد بحث است در NIPFP کاغذ 2015 به خصوص با توجه به مطلوب آستانه seigniorage برای آن تورمی بالقوه است.

پیشنهاد ما زیر سه مالی-سیاست های پولی مراحل:

یکی frontloading از هزینه های عمومی از طریق یک روش موثر سیاست های مالی پاسخ برای تقویت بهداشت عمومی زیرساخت ها و خدمات

دو مقابله با “بحران اقتصاد كلان” با طراحی های عظیم جهانی درآمد اولیه انتقال از طریق “MFFP”. این خواهد بود که بیشتر محتمل مالی-پولی با هم یکی می توانید انتظار

سه دولت به عنوان “کارفرما از آخرین رفت و آمد مکرر” با قابل توجهی رو به تجدید نظر در دستمزد موثر است پس Covid-19 سیاست استراتژی برای بهبود اقتصادی.

توماس مكاتبات پروفسور St Thomas’ College (Autonomous), Thrissur & چاکرابورتی, است, استاد, NIPFP. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im