Coronavirus بحران: EC اجازه می دهد تا استفاده از جوهر پاک نشدنی برای خانه قرنطینه زنی COVID-19 مظنون بیماران

این ECI سفارش گفت: جوهر پاک نشدنی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای الصاق تمبر نشان می دهد صفحه اصلی قرنطینه از مردم با توجه به COVID-19.

کمیسیون انتخابات هند اجازه داده است که استفاده از جوهر پاک نشدنی به علامت قرنطینه coronavirus مشکوک و موارد تایید شده. این جوهر می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مهر مردم که توصیه شده است به ماندن تحت قرنطینه. تصمیم می آید را در پی گزارش می دهد که چند نفر بودند که به توصیه خود قرنطینه و مهر موفق به رقیق شده را علامت و نقض مستند سفارش.

این ECI سفارش گفت: آن را به بررسی آن تصمیم گیری و تصمیم به اجازه استفاده از جوهر پاک نشدنی در افراد برای زنی برای خانه قرنطینه توسط مقامات بهداشتی. “جوهر پاک نشدنی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای الصاق تمبر نشان می دهد صفحه اصلی قرنطینه از مردم با توجه به COVID-19” به منظور گفت.

اخبار مرتبط

نظرسنجی بدن, اما صادر کشت از دستورالعمل ها را به دنبال داشته باشد در حالی که الصاق تمبر. آن گفت: مراجع ذیربط باید با استفاده از جوهر پاک نشدنی بر روی هر انگشت از دست چپ از هر گونه افراد چون با توجه به برگزاری انتخابات قوانین 1961 سبابه چپ مشخص شده است که با جوهر پاک نشدنی در مراکز رای دهی قبل از رای گیری.

آن گفت که وزیر بهداشت ممکن است تأمین علامت و محل بر روی بدن که در آن علامت گذاری شده استفاده شود. علاوه بر آن نیز از این مقامات برای حفظ یک رکورد از افراد به آنها جوهر پاک نشدنی است اعمال می شود.

بی سابقه ای به حرکت در می آید در زمانی که کل کشور قرار داده شده در زیر کامل مستند برای 21 روز شنبه شروع. این مستند اعلام شد نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه در دومین آدرس به ملت عرض یک هفته به درایو خانه اهمیت اجتماعی فاصله و ماندن در خانه در میان شیوع. با توجه به وزارت بهداشت داده تعداد coronavirus موارد در کشور نصب شده به 562. این ویروس تاکنون 10 زندگی می کند تا کنون.

در ضمن این مرکز خواسته است در همه کشورها و سرزمین های اتحادیه به مانع و یا مواد غذایی واحد پردازش و حفظ تامین بدون وقفه میان مستند در کشور است. علاوه بر آن نیز خواسته متحده و UTs به استرن اقدام علیه کسانی که نقض مستند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>