Coronavirus می تواند 2020 طرح دعوی در دادگاه حقوقی و تهدید انتخابات

تیاو coronavirus آورده زندگی عادی متوقف جلوگیری از نامزدها از انجام طبیعی فعالیت های انتخاباتی و کارگردانی توجه و دور از حد معمول داغ دکمه مسائل. در سال 2020 جنگ حقوقی می تواند نقش بسیار برجسته تر در انتخابات مبارزه بین رئیس جمهور تهمت و جو بایدن.

حقوقی ابجو بد و کم مایه در آینده بیشتر از مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان دور رای گیری مورد نیاز, تبلیغات و مالی مبارزات انتخاباتی.

در خط مقدم حقوقی دعوا در طول coronavirus بیماری همه گیر در حال جنگ بیش از رای گیری قوانین به خصوص رای توسط ایمیل. برخی از ایالت ها در حال حرکت به یک به طور کامل رای توسط سیستم ایمیل به صورت مقدماتی انجام گرفته در چند ماه آینده و جمهوریخواهان امیدوارند به نگه داشتن شل شدن رای گیری مورد نیاز در چک.

مکزیک جدید حزب جمهوری خواه واصل طرح دعوی در دادگاه در این هفته برای جلوگیری از تلاش ها برای ایجاد ژوئن اولیه مسابقه به طور کامل رای توسط ایمیل. در پنسیلوانیا و گرجستان مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم او کار می کرد برای ایجاد قوانین سختگیرانه تر از آنچه دموکرات ها پیشنهاد اخذ و غایب و پست الکترونیکی-در برگه های رای.

“این است که فراتر از نفرت انگیز است که دموکرات ها با استفاده از این بحران به تلاش برای از بین بردن یکپارچگی سیستم رای گیری,” جاستین, Clark, ارشد, مشاوره برای مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین گفت: Politico. “مردم آمریکا بایستد برای این کمپین و حزب قصد مبارزه با آنها را به صورت رایگان و باز کردن رای در نوامبر است.”

Coronavirus-درخواست اولیه رای گیری تغییرات تنها بخشی از حقوقی جنگ در حال وقوع در سال 2020 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و کمیته ملی حزب جمهوری خواه در ماه فوریه اعلام کرد این امر صرف 10 میلیون دلار در پرونده های حقوقی به چالش کشیدن رای گیری قوانین و تغییرات دموکرات می خواهید برای ایجاد.

در میشیگان مثلا RNC و دولت حزب جمهوری خواه در حال تلاش برای جلوگیری از چالش های لیبرال فوق العاده PAC اولویت های ایالات متحده آمریکا به قوانین است که جلوگیری از “رای گیری برداشت” (داوطلبان تدوین غیابی) و جلوگیری از مرتب حمل و نقل را به گروه از رای دهندگان به پای صندوق های رای.

مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را نیز مشغول به کار برای به دست آوردن یک لبه از طریق قانونی مانور در اخبار رسانه ها است.

پس از اولویت های ایالات متحده آمریکا ایجاد شده یک آگهی است که متصل به هم اظهارات از مغلوب ساختن پیشی جستن در اطراف coronavirus بحران از جمله او ظاهر می شود به تماس coronavirus یک “جعل” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تهدید به پرونده های حقوقی علیه ایستگاه های تلویزیونی که به پخش آگهی. واقعیت-چکرز را در بر داشت که تهمت نمی تماس با ویروس خود را جعل; در عوض, او به نام دموکرات “سیاسی” بحران “جدید خود را جعل.”

در ماه های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ثبت یک سری از پرونده های حقوقی علیه رسانه های عمده رسانه های مربوط به پوشش ویژه مشاور رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016. آن شکایت کرد سی ان ان برای افترا بیش از یک نظر مقاله شبکه فرار در وب سایت خود را و به همین ترتیب در زمینه پرونده های حقوقی دیگر علیه نیویورک تایمز و واشنگتن پست به نشر “نادرست و اظهارات توهین آمیز.”

متحدان تهمت نیز wading را به قانونی مبارزه برای جلوگیری از دموکرات ها از بهره برداری از یک راه گریز در مالی مبارزات انتخاباتی قوانین.

نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن Great America super PAC شکایت با فدرال کمیسیون انتخابات در برابر مایکل بلومبرگ انتقال 18 میلیون دلار از بین رفته ریاست جمهوری کمیته ای برای کمیته ملی حزب دموکرات. به این دلیل که پول به کمیته همه از بلومبرگ خود انتقال غیر قانونی است تخلف از محدودیت مالی مبارزات انتخاباتی در, کمک های مالی این گروه می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im