Coronavirus احتمالی: RBI آتش سوزی یک بازوکا

Banks have found it better to leave some Rs three lakh crore with the central bank rather than lend the money. بانک ها پیدا کرده اند بهتر است به ترک برخی از Rs سه لاخ کرور با بانک مرکزی به جای قرض دادن پول است.

بانک مرکزی هند (RBI) در روز جمعه صورت گرفت گام به نرخ های بهره پایین تر و برای کاهش فشار بر روی وام گیرندگان هر دو کسب و کار و افراد اجازه می دهد آنها را به مدت سه ماه بازپرداخت تعطیلات در مدت وام. بانک مرکزی نیز قرار داده Rs چهار لاخ کرور بیشتر در دست بانک ها ساخته شده اما آن را کمتر جذاب برای آنها به پارک پول با بانک مرکزی است.

بیش از دلپذیری 75 اساس نقاط برش در مخزن رای دادن به 4.4% — آن 90 نقاط به صورت بریده بریده در معکوس مخزن رای دادن به فقط 4% که به سرقت برده نشان می دهد. داده بانک قرض گرفتن از سپرده گذاران در بالاتر از 4 درصد آن را در حال حاضر می تواند بی معنی آنها را به پارک وجوه خود را با RBI. بانک ها پیدا کرده اند بهتر است به ترک برخی از Rs سه لاخ کرور با بانک مرکزی به جای قرض دادن پول است. در واقع RBI فرماندار Shaktikanta دس مشاهده هدف از انداختن reverse repo rate بود که آن را نسبتا غیرجذاب برای بانک ها به منفعلانه وجوه سپرده با بانک مرکزی به جای اعطای وام به آنها.

اخبار مرتبط

RBI همچنین اعلام کرد در دراز مدت خط اعتباری تومان یک لاخ کرور روپیه است که می تواند توسط بانک ها و صندوق های متقابل و NBFCs که باید مورد استفاده قرار گیرد به قرض دادن به شرکت های. همه وام دهندگان انتظار می رود به شیر این منبع مالی از اوراق قرضه می تواند برگزار شود تا آنها و نیاز به مشخص نمی شود-به-بازار. در حالی که به شدت دارای امتیاز شرکت های بهره مند از آن باقی مانده است دیده شود که آیا وام دهندگان به وام کسب و کار است که انجام نمی دهد تا به خوبی.

برش در مخزن را پایین آوردن هزینه های عمده فروشی پول و سودمند در اثر نرخ در سیستم. علاوه بر این 1% کاهش در نسبت ذخیره نقدی (CRR) برگ بانک با فوق العاده, Rs 1.4 لاخ کرور به من قرض بدهید. Pranjul Bhandari اقتصاددان ارشد HSBC نوشت که همه این اقدامات نه تنها کمک کند اما باید همچنین کمک در روند بازسازی پس از Covid شوک abates. “همه چشم ها در حال حاضر در کسری مالی و چه نقش بانک مرکزی را در بودجه آن را” Bhandari مشاهده شده است.

اقتصاددانان انتظار دارند که کاهش بیشتر در نرخ های بیش از این دوره از سال است. Indranil Sengupta اقتصاددان ارشد بانک مرکزی آمریکا نوشت: او انتظار RBI به قطع مخزن توسط 25bps هر در ماه های ژوئن و اکتبر. “دوم دهلی نو خواهد به احتمال زیاد به دنبال یک محرک های مالی — 1-1.5 ٪ از تولید ناخالص داخلی — بودجه توسط یک RBI OMO,” Sengupta مشاهده و اضافه کرد که RBI می تواند همچنان به مداخله تا 30 میلیارد دلار برای ایجاد ثبات در روپیه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>