Coronavirus: موارد تایید شده عبور از 1000; دولت دستور مهر و موم از دولت های منطقه مرز برای بررسی توده عفونت

سرمایه های ملی به تنهایی گزارش 23 تازه مثبت و موارد مصرف آن تعداد به 72 در حالی که بیشتر مردم آزمایش مثبت در مجاور نویدا نیز در ماهاراشترا و بیهار در میان کشورهای دیگر.

در سراسر کشور شمارش از تایید Coronavirus موارد عبور از 1000 علامت گذاری به عنوان و مرگ و میر رسیده 27 روز یکشنبه حتی به عنوان دولت مرکزی دستور داد آب بندی از تمام دولت های ایالتی و منطقه مرز به بررسی جامعه انتقال ویروس کشنده توسط کارگران مهاجر و خواسته کسانی که داشتن به سمت چپ در حال حاضر به قرنطینه برای 14 روز.

سرمایه های ملی به تنهایی گزارش 23 تازه مثبت و موارد مصرف آن تعداد به 72 در حالی که بیشتر مردم آزمایش مثبت در مجاور نویدا نیز در ماهاراشترا و بیهار در میان کشورهای دیگر. این موارد جدید شامل یک SpiceJet خلبان با سابقه مسافرت های بین المللی. تعداد کل موارد مثبت افزایش یافته 106 در 24 ساعت گذشته برای رسیدن به 1,024 و هشت بیشتر افراد فوت شده در این دوره را در سراسر کشور تلفات به 27 با توجه به آخرین آمار رسمی.

اخبار مرتبط

به عنوان 21-day مستند وارد آن 5 روز خروج از کارگران مهاجر از شهرهای بزرگ ادامه دارد, از جان گذشته به بازگشت به روستاهای خود پس از ترک بیکاری و بسیاری از آنها بدون غذا و سرپناه.

خیریه سازمان داوطلبان نهادهای مذهبی و نهادهای دولتی از جمله راه آهن و نیروی حفاظت تغذیه دهها هزار نفر از مردم در سراسر کشور, اما بسیاری از باقی مانده خارج از شبکه ایمنی. نخست وزیر نارندرا مودی در ‘Mann Ki Baat’ پخش رادیو در پی ملت بخشش برای مشکلات ناشی دقیق و مستند در سراسر کشور گفت: لازم بود چرا که این کشور به مبارزه با یک نبرد بین مرگ و زندگی. اما او ابراز اطمینان کرد که “ما قطعا برنده نبرد” علیه coronavirus تهدید و ستایش کارگران خط مقدم این مبارزه به عنوان به خوبی به عنوان کارگران بی شماری ارائه خدمات ضروری است.

دولت اعلام کرد برخی معافیت به این مستند با اجازه دادن به حرکت تمام محصولات صرف نظر از این که در ضروری و یا غیر ضروری دسته بندی. اما وحشت-مانند وضعیت پدید آمده با توجه به خروج دسته جمعی از کارگران مهاجر از نقاط مختلف کشور از جمله سرمایه های ملی ماهاراشترا و کرالا که در آن تعداد زیادی از مردم بیرون آمد امداد اردوگاه و خواستار اجازه برای رفتن به خانه های خود. یک مهاجر کارگر کردهاند حمله قلبی در اوتار پرادش بعد از پیاده روی بیش از 200 کیلومتر در راه به زادگاه خود در Madhya Pradesh را از دهلی نو است.

“مردم در حال صحبت کردن در مورد خطر برخی از ویروس است که می تواند کشتن همه ما است. من نمی فهمم این همه. به عنوان یک مادر, من دردناک, وقتی که من نمی تواند خوراک فرزندان من است. هیچ کس وجود دارد برای کمک به. همه به همان اندازه نگران جان خود را از” Savitri, 30, a New Delhi زاغه نشین گفت PTI به عنوان او راه می رفت همراه ماتورا بزرگراه حمل وسایل خود را بر سر او. “ما از گرسنگی می میرند قبل از هر بیماری اگر ما در اینجا باقی می ماند,” او گفت: مصمم به پیاده روی 400 کیلومتر به روستای خود در اوتار پرادش را قنوج منطقه.

صدها نفر از کارگران مهاجر نیز جمع شده بودند دوباره در نزدیکی آناند Vihar پایانه در نزدیکی دهلی نو-تا مرز امید به هیئت مدیره اتوبوس به روستاهای خود اما آنها پشت توسط پلیس. تعداد زیادی بودند و به دنبال راه رفتن در گروه ها در بزرگراه ها و حتی در آهنگ های راه آهن. نگران بیش از این حرکات باعث خطر جامعه گسترش این مرکز خواسته دولت و اتحادیه قلمرو دولت به طور موثر به مهر تمام دولت های ایالتی و منطقه مرز و گفت: کسانی که در حال حاضر با داشتن چپ قرنطینه می شود و به مدت 14 روز.

در طی یک ویدئو کنفرانس با رئیس دبیر و DGPs کابینه وزیر راجیو Gauba و اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla خواسته آنها را به اطمینان حاصل شود که هیچ جنبش مردم در سراسر شهر و یا در بزرگراه ها به عنوان مستند همچنان ادامه دارد. “شده است وجود دارد جنبش کارگران مهاجر در برخی از نقاط کشور است. جهت صادر شد که منطقه و مرزهای دولتی باید به طور موثر و مهر و موم شده” یک بیانیه رسمی گفت.

متحده شد را به اطمینان حاصل شود که هیچ جنبش مردم در سراسر شهر و یا در بزرگراه ها وجود دارد و باید با اجرای دقیق این مستند. تنها جابجایی کالا و کسانی که درگیر در تحویل خدمات ضروری مجاز است در طول 21 روز در سراسر کشور مستند اعلام شده توسط نخست وزیر مودی در مارس 24. متحده شده اند نیز گفت: برای اطمینان از پرداخت به موقع دستمزد به کارگران در محل کار خود را در طول دوره از مستند بدون هیچ گونه برش. اجاره خانه نباید خواستار از کارگران برای این دوره است. عمل باید در برابر کسانی که درخواست کارگران و یا دانشجویان به محل تخلیه دولت در بیانیه ای گفت:.

دهلی وزیر Arvind Kejriwal و ماهاراشترا Uddhav Thackeray در میان دیگر رهبران دولت خواسته کارگران مهاجر در کشورهای مربوطه به ماندن قرار داده و به آنها وعده غذا و امکانات دیگر. راه آهن هند گفت: آن را در حال حاضر اجرای قطار ویژه از بسته وانت به کشتی کالاهای اساسی. کنگره رهبر راهول گاندی همچنین نوشت: به مودی گفته ناگهانی مستند ایجاد کرده است بسیار زیاد “وحشت” و “سردرگمی”. به نام او برای مراحل دیگر از مجموع مستند اعلام شده توسط برخی از کشورهای توسعه یافته برای مقابله با این بیماری کشنده است.

گاندی گفت: تعداد زیادی از مردم فقیر در هند که وابسته به یک درآمد روزانه بیش از حد بزرگ است به طور یک جانبه به تعطیل کردن همه فعالیت های اقتصادی در پی این بیماری همه گیر. “عواقب کامل اقتصادی تعطیل خواهد فاجعه تقویت مرگ و میر ناشی از COVID-19” او می ترسید.

نخست وزیر ترکیه گفت: مودی که در برقراری ارتباط با بیش از 200 نفر به صورت روزانه برای اولین بار نظرات خود را در هند در مبارزه با کروناویروس بحران است. این شامل تماس های تلفنی به فرمانداران رئیس وزرای امور خارجه و وزرای بهداشت و همچنین با پزشکان و پرستاران و کارکنان بهداشت و بهداشت کارکنان در بخش های مختلف کشور است.

به سازمان بنادر و دریانوردی همچنین از تشکیل 10 مختلف در سطح بالا و کمیته نشان می دهد اقدامات به سطح شیب دار بالا, بهداشت و درمان, قرار دادن اقتصاد در مسیر بازگشت و کاهش بدبختی مردم به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است ارسال 21-day مستند دوره است.

در آخرین به روز رسانی در يكشنبه شب, اتحادیه وزارت بهداشت گفت: مرگ و میر ناشی از COVID-19 افزایش یافته است به 27 و تعداد کل موارد مثبت افزایش یافته است به 1,024 به عنوان 7.30 pm. تعداد فعال COVID-19 نفر در این کشور شد 901 در حالی که 95 نفر یا درمان و یا تخلیه شده و مهاجرت کرده بودند.

تا کنون ماهاراشترا است گزارش 6 مرگ و میر گجرات 5, کارناتاکا, 3, 2, Madhya Pradesh, Delhi 2, Jammu and Kashmir 2 و کرالا, Telangana تامیل نادو Bihar, Punjab, West Bengal و هیماچال پرادش گزارش یک هر.
زودتر به روز رسانی منتشر شد و در ساعت 10 صبح روز شنبه بود قرار داده و کل موارد مثبت در 979 و مرگ و میر در 25.

هیچ تازه موارد گزارش شده از پنجاب در روز یکشنبه.

وزارت بهداشت نیز با صدور دستورالعمل ضد عفونی اماکن عمومی از جمله ادارات و روش عملیاتی استاندارد برای حمل و نقل مشکوک و تایید موارد COVID-19. چندین وزیر و همچنین های مختلف ادارات دولتی اعلام کرد کمک های مالی به سمت مبارزه با کروناویروس در حالی که تعدادی از شرکت ها نیز اعلام کرد خود را کمک به تسکین بودجه. دولت گفت: این کمک ها توسط شرکت های واجد شرایط خود را به عنوان قانونی مسئولیت اجتماعی شرکت ها (CSR) هزینه.

در حالی که تعداد کل مرگ و میر در هند است که هنوز هم کم در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر وجود دارد نگرانی های گسترده از جمله در میان کارشناسان است که این تعداد ممکن است به دیدن ناگهانی سنبله و اجتماعی فاصله تنها راه باقی مانده برای جلوگیری از جامعه گسترش یافته است.

در سطح جهانی مرگ و میر عبور 31,000 روز یکشنبه با بیش از 20 ، 000 مرگ و میر در اروپا خود را در حالی که اسپانیا و ایتالیا گزارش داده اند که بیش از 800 مرگ و میر در یک روز. نزدیک به یک سوم از جمعیت جهان تحت مستند به بررسی گسترش این ویروس با مشاغل تولیدی و تمام فعالیت های اقتصادی در آینده به تقریبا متوقف. تایید عفونت در سراسر جهان شده است در صدر 6,67,000 با آمریکا در صدر فهرست با بیش از 1,04,000 موارد است. جالب اینجاست که مقامات در چین در ووهان از جایی که این ویروس مرگبار است گفت: برای آغاز کرده اند قبل از اینکه در نهایت تبدیل شدن به یک در سراسر جهان بحران با ‘اپیدمی’ اعلام شروع مرحله نسبت به جزئی بازگشایی این شهرستان پس از بیش از دو ماه از نزدیکی انزوای کامل خود را برای 11 میلیون نفر است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>