Coronavirus بررسی: 5% متحده بودجه برای بهداشت و درمان; سه گانه در آموزش و پرورش

Coronavirus outbreak, Coronavirus in haryana, Coronavirus in gurgaon, COVID-19, coronavirus cases in NCR, latest updates on coronavirus(بازنمودی تصویر: IE)

آموزش و پرورش یک اولویت روشن بر سلامت در کشور به عنوان آشکار است از آخرین بودجه دولت در سراسر هند است. با افزایش تعداد coronavirus موارد در کشور های بهداشت و درمان آمده است به تمرکز و نیز آورده این موضوع از دولت هزینه های تحت بررسی. اما متحده تنها به صرف یک سوم از آموزش و پرورش خود را در هزینه های بهداشت و درمان; در حالی که آموزش و پرورش می شود و 15 درصد تکه از کل دولت هزینه مورد تنها 5 درصد صرف بهداشت و درمان.

برخی از کشورهای در حال پرت بیش از حد. برای مثال در 2017-18 آسام کرالا و Chhattisgarh صرف بیش از میانگین ملی در هر دو بخش است. از سوی دیگر هاریانا و پنجاب را صرف پایین تر از میانگین ملی در هر دو فقره هند اکسپرس گزارش شده است. سرمایه های ملی دهلی نو همچنین باعث طراوت خروج که در آن دولت صرف 11.6 درصد از پول خود را در سلامت است. این است که بیش از دو برابر میانگین ملی است. دهلی نو همچنین صرف بیشتر در آموزش و پرورش با 24.3 درصد اختصاص داده شده برای آموزش و پرورش یک whoping 60 درصد بیشتر از میانگین ملی است.

اخبار مرتبط

در مرکز سطح هزینه های بهداشت 1.6 درصد از تولیدات ناخالص کشور را با توجه به برآورد بودجه برای 2019-20 اقتصادی بررسی 2020 گفت. همان آموزش و پرورش است و در تقریبا دو برابر در 3.1 درصد است. برنامه عمران ملل متحد را شاخص توسعه انسانی هرچه نور بیشتر در این موضوع. با توجه به آن و هند در رتبه 129 را از 189 کشور در نظر گرفته شود. این شاخص توسعه انسانی رتبه کشور در سلامت آموزش و پرورش درآمد.

در ضمن coronavirus رسیده 160 موارد در هند و فرستاده است بازار به دیوانگی. Sensex سقوط 2,100 امتیاز سقوط به زیر 27,000. بازار در سراسر جهان نیز واکنش نشان داد و به شدت به شیوع کروناویروس. با افزایش در تعداد موارد آلوده نخست وزیر نارندرا مودی در حال رفتن به آدرس این ملت در 8 ساعت امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>