Coronavirus: CDC توصیه می کند برای به تعویق انداختن لغو تجمع بیش از 50 نفر در آمریکا

مراکز کنترل بیماری ها (CDC) در آمریکا توصیه کرده است برای به تعویق انداختن یا لغو رویدادهای داشتن یک جمع 50 نفر یا بیشتر برای بعد از هشت هفته در میان تشدید تلاش ها برای جلوگیری از گسترش سریع از کروناویروس که ادعا کرده است 69 زندگی در کشور است.

با توجه به سازمان بهداشت جهانی اطلاعات COVID-19 همه گیر آلوده شده 3,777 مردم از جمله 69 مرگ و میر در ایالات متحده به عنوان مقامات قرار می گیرد محدودیتهای سفر بسته و مدارس و رستوران ها و کافه ها و لغو سرگرمی حوادث در سراسر کشور برای مهار ویروس مرگبار است.

CDC در بیانیه ای در روز یکشنبه گفت که حوادث بزرگ و تجمع جرم می تواند کمک به گسترش COVID-19 در ایالات متحده از طریق مسافران که حضور در این مراسم و معرفی ویروس به جوامع جدید.

مراسم بزرگ و تجمع توده شامل همایش و جشنواره ها, رژه, کنسرت, رویدادهای ورزشی, مراسم عروسی و دیگر انواع مجامع.

این وقایع می تواند برنامه ریزی شده نه تنها توسط سازمان ها و جوامع بلکه توسط افراد آن را گفت.

“CDC مطابق با آن راهنمایی برای رویدادهای بزرگ است و تجمع توده توصیه می کند که برای بعد از 8 هفته برگزارکنندگان (اعم از گروه ها یا افراد) لغو یا به تعویق انداختن فرد در حوادث است که شامل 50 نفر یا بیشتر طول ما” آن را گفت.

ملی بهداشت عمومی موسسه اظهار داشت که وقایع هر اندازه باید تنها بود ادامه داد: اگر آنها می تواند انجام شود با پایبندی به دستورالعمل برای حفاظت از جمعیت های آسیب پذیر, دست, بهداشت اجتماعی و فاصله. زمانی که امکان پذیر برگزارکنندگان می تواند وقایع را تغییر دهید به طور مجازی آن را گفت.

آن روشن است که توصیه نمی شود به روز-به-روز بهره برداری از سازمان ها مانند مدارس و موسسات آموزش عالی و یا کسب و کار.

این توصیه ساخته شده است در تلاش برای کاهش مقدمه ای از این ویروس به جوامع جدید و به سرعت گسترش عفونت در جوامع در حال حاضر تحت تاثیر ویروس آن ،

این ویروس کشنده که سرچشمه در چین ادعا کرده است بیش از 6500 زندگی و آلوده بیش از 169 ٬ 000 دوبلکس مردم بیش از 135 کشور و سرزمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im