تعدادی از گزارش موارد جدیدی از کروناویروس در چین هوبئی استان در روز دوشنبه پس از دو روز از سقوط به عنوان مقامات اعمال دشوار محدودیت های جدید در جنبش برای جلوگیری از گسترش این بیماری است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 1700 نفر است.

با هیچ پایانی در چشم برای شیوع اقتصادی پیامدهای از خاموش کردن تکه های صنعت چینی می تواند باعث رکود در ژاپن و سنگاپور که در آن اطلاعات روز دوشنبه با اشاره به امکان انقباضات در سه ماهه جاری.

در هوبئی این کانون شیوع مقامات بهداشتی گزارش 1,933 موارد جدید و 100 جدید مرگ و میر در فوریه 16, کمترین روزانه تعداد مرگ پس از 11 فوریه. تعداد موارد جدید رز نزدیک به 5 درصد از روز گذشته اما تعداد مرگ و میر کاهش یافت و از 139.

 

تقریبا 90 درصد از موارد جدید در استان ووهان شهرستان از 11 میلیون نفر از مردم که در آن ویروس است که اعتقاد به سرچشمه گرفته و در بازار تجارت غیر قانونی حیات وحش است.

در سراسر سرزمین اصلی چین گفته است که تعداد کل موارد یافت 2,048 به 70,548 با 1,770 مرگ و میر.

چینی مقامات بهداشت در روز یکشنبه گفت: دو روز از سقوط در تعداد موارد تایید شده نشان داد تلاش های خود را برای متوقف کردن گسترش ویروس بودند تحمل میوه اگر چه کارشناسان بین المللی می گویند آن است که خیلی زود به این بیماری همه گیر به اوج خود رسید. از 70,000-به علاوه موارد در سرزمین اصلی چین 10,844 افراد درمان شده اند و آزاد شده از بیمارستان.

خارج از چین بیش از 500 مورد تایید شده اند بیشتر از افرادی که سفر از شهرهای چین با پنج مرگ و میر.

محدودیت تنگ تر شد بیشتر در هوبئی روز یکشنبه با وسایل نقلیه به غیر از خدمات ضروری ممنوع از جاده ها و شرکت ها گفت: برای ماندن تعطیل تا اطلاع ثانوی.

رکود ترس

در سراسر چین بسیاری از کارخانه ها بسته باقی می ماند پس از تمدید قمری تعطیلات سال جدید, اخلال در زنجیره تامین در سراسر جهان است.

آژانس رتبه بندی مودی تجدید نظر رو به پایین رشد تولید ناخالص داخلی پیش بینی ها برای چین به 5.2 درصد در سال 2020 است. که در مقایسه با 5.7 درصد رشد چین نیاز در این سال برای پاسخگویی به آن هدف بلند مدت از دو برابر شدن تولید ناخالص داخلی بیش از دهه تا سال 2020 با توجه به یک دولت در اقتصاد.

ژاپن Nikkei تصادفا 0.7 درصد پس از داده های رسمی نشان داد اقتصاد قرارداد در یک annualised سرعت 6.3 درصد در ماه اکتبر-دسامبر کاهش در سریع ترین سرعت از سه ماهه دوم سال 2014.

ویروس آسیب های مربوط به اقتصاد ژاپن است که انتظار می رود در سه ماهه جاری stoking ترس از رکود اقتصادی در جهان سوم بزرگترین اقتصاد است.

ژاپن تخلیه بیشتر اتباع از کانون شیوع کروناویروس در روز دوشنبه در حالی که نگرانی ها در مورد گسترش بیماری مطرح شده احتمال این که برگزارکنندگان ممکن است کاهش تعداد شرکت کنندگان در ماه آینده در توکیو ماراتن.

با بیش از 400 نفر آلوده اکثر مسافران کشتی لنگر انداخت خارج کشور ژاپن است که این کشور بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر پس از چین که در آن شیوع بیماری شد و برای اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر.

تجارت وابسته به سنگاپور کاهش داد خود را تا سال 2020 پیش بینی رشد اقتصادی به محدوده منفی 0.5 درصد به 1.5 درصد از 0.5 درصد به 2.5 درصد است. سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong گفت: رکود اقتصادی امکان بود.

سنگاپور را به پرده اقدامات برای کوسن ضربه از این بیماری همه گیر در روز سه شنبه. چین اعلام کرد قصد دارد روز یکشنبه به رول هدفمند و مرحله به مرحله مالیات و هزینه کاهش برای کمک به رفع مشکلات برای کسب و کار.

آسیا گلایه هنوز به گسترش در جای دیگر با وال استریت شاخص های پوسته پوسته شدن رکورد.

بیشتر موارد تایید شده در “الماس شاهزاده’

آمریکایی سرنشینان یک کشتی تفریحی در روز یکشنبه برای پرواز به خانه پس از قرنطینه به مدت دو هفته در ژاپن است.

هفتاد جدید کروناویروس موارد تایید شده در هیئت مدیره الماس شاهزاده که در آن 3,700 مسافران و خدمه برگزار شده است از فوریه 3. برخی از 355 نفر در هیئت مدیره باید آزمایش مثبت برای این بیماری تا کنون بزرگترین خوشه ای از موارد در خارج از چین است.

کارگران در دنده محافظ دیده می شود در الماس شاهزاده کشتی کروز عمل کارناوال پارسیان لنگر انداخت در هنگام غروب در یوکوهاما ژاپن روز یکشنبه فوریه 16 سال 2020 است. – بلومبرگ

 

کانادا, ایتالیایی, کره جنوبی و هنگ کنگ مسافران شد و انتظار می رود به دنبال به زودی پس از خود دولت نیز اعلام کرد قصد دارد برای بازگرداندن مسافران است.

“ترک در چند دقیقه. هیچ جزئیات. ممکن است با رفتن به تگزاس و یا نبراسکا” گی Courter یکی از مسافران آمریکایی در هیئت مدیره گفت:” مهر. او گفت که او انتظار می رود به صرف دو هفته دیگر در قرنطینه در خاک ایالات متحده.

کشتی متعلق به کارناوال Corp. برگزار شده است در بندر یوکوهاما با 3,700 مسافر و خدمه در هیئت مدیره. کسانی که با این بیماری به بیمارستان منتقل شده است در ژاپن و هیچ یک از کشتی درگذشت. حدود نیمی از مهمانان پردازنده ها از ژاپن.

کشورهایی که اعلام کرد قصد دارد به پرواز شهروندان خود را از کشتی می گویند که آنها خواهد شد و آنها را تنها در صورتی که علامت رایگان و قرنطینه آنها در هنگام ورود.

یکی دیگر از کشتی کروز هلند امریکا MS Westerdam, لنگر انداخت در کامبوج در روز پنج شنبه پس از رد شدن توسط پورت در جای دیگر. یک زن 83 ساله آمریکایی مسافر آزمایش مثبت پس از ورود به مالزی, مقامات وجود دارد گفت. یک تست دوم درخواست کروز اپراتور تایید پیدا کردن.

تایوان گزارش داد که اول مرگ و میر در روز یکشنبه. اول مرگ و میر در اروپا گزارش شده در دوشنبه 80 ساله چینی مردی که در پاریس در بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im