Coronavirus, Canada, Diamond Princess cruise, Coronavirus updates, Coronavirus toll, Coronavirus death toll, United States, Hong Kong, latest news on Coronavirusپس از ورود به کانادا از مسافران را تحت یک دوره 14 روزه قرنطینه در این بیانیه اضافه شده است. (رویترز عکس)

کانادا اجاره هواپیما برای تخلیه شهروندان خود پردازنده الماس شاهزاده بوش کروز لنگر انداخت در یوکوهاما, ژاپن, دولت کانادا در بیانیه ای گفت: اواخر روز شنبه. کانادا از مسافران که نمایشگاه علائم کروناویروس عفونت نمی شود مجاز به هیئت مدیره پرواز خواهد شد و به جای انتقال به ژاپنی ها سیستم مراقبت های بهداشتی برای دریافت مراقبت های مناسب دولت گفت.

پس از ورود به کانادا از مسافران را تحت یک دوره 14 روزه قرنطینه در این بیانیه اضافه شده است. ایالات متحده و هنگ کنگ گفته اند که آنها را ارسال هواپیما به ژاپن برای بازگرداندن مسافران از قرنطینه کشتی کروز است که دیده ترین عفونت کروناویروس در خارج از چین است.

اخبار مرتبط

کشتی کروز متعلق به کارناوال پارسیان و حمل برخی از 3,700 مسافران و خدمه قرنطینه شده در یوکوهاما پس از Feb. 3 پس از یک مرد که متحرك در هنگ کنگ قبل از آن سفر به ژاپن تشخیص داده شد با این ویروس.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im