Coronavirus می تواند کشتن پوپولیسم و یا آن را قوی تر

آخرین بحران جهانی هموار راه خود را به قدرت. سوال این است که آیا این آخرین را شل گرفتن خود را بر روی آن.

خرید اینترنتی از سال 2008 بحران مالی تولید انتخاباتی زلزله که طرح میتوانست پس از جنگ سیاست حزب آورده نسل جدیدی از populists به دولت و قاطعانه منتقل تعادل میان قدرت های جهانی نسبت به چین از ما. رمان coronavirus ممکن است فقط به عنوان مخل.

آن است که بیش از حد به زودی برای پیش بینی که دولت را رنج می برند از لحاظ سیاسی خود را از دست زدن به این ویروس به عنوان تلفات همچنان رو به رشد است و یک چهارم از جمعیت جهان همچنان در مستند. آیا پاسخ به Covid-19 برس یا entrench چنین رهبران به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, Jair Bolsonaro در برزیل یا ایتالیا مخالفت رئیس Matteo Salvini همچنان نامشخص است.

بنابراین بیش از حد, آیا چین موفق خواهد شد یا شکست در تبدیل یک بیماری است که به نظر می رسد به گسترش در سراسر جهان از هوبئی استان به یک جغرافیای سیاسی فرصت آن را به عنوان airlifts تیم پزشکی و تجهیزات از ماسک و تجهیزات دیگر برای صیقل دادن تصویر خود در کشورهایی مانند ایران و ایتالیا.

سیاسی جدید چشم انداز?

آنچه که در حال حاضر آشکار است که برای رهبران پوپولیستی که رشد در به تصویر کشیدن کشور خود را به عنوان تحت محاصره coronavirus اثبات یک چالش است. این بار دشمن نامرئی است که نمی توان به راحتی جا به ساده ضد نخبگان ضد مهاجر و ضد علم روایت است که ثابت کرده است بنابراین به لحاظ سیاسی پربار قبل از. به جای ترس از دیگران و مردم از ترس خود را.

نه تنها coronavirus ایجاد یک Darwinist آزمون که سیستم ها و جوامع در حال بهتر قادر به مقابله بیشتر شهروندان قرار داده خواهد شد حق بیمه در تصمیم گیری های سیاسی بودن بیمه حقیقت گفت: Ahn Cheol-soo سابق کره جنوبی نامزد انتخابات ریاست جمهوری.

از آن خواهد شد در نهایت کمک به ساخت یک چشم انداز سیاسی در آن است و نه تحت تأثیر پوپولیسم گفت: Ahn که در تلاش برای تشکیل یک گروه سیاسی به کوه یک چالش در مارس 15 انتخابات پارلمانی است. که در نهایت موجب خواهد شد populists از دست دادن زمین.

در همان زمان برخی از رهبران به دنبال ضربه بزنید به گسترده خبري در مورد یک ویروس است که در سراسر عمیقا به هم پیوسته جهان در سرعت هواپیماهای مسافربری مدرن. خود را مجبور و حتی دولت هایی که به نفع جهانی شدن را تعطیل سفر و اخلال در زنجیره تامین. البته این ویروس می تواند در عین حال تصویر کشیده شده به عنوان vindicating ملی استدلال برای کمتر جهان متصل.

در ابتدا پس از برکناری شدت همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن از توییتی که ‘این است که چرا ما نیاز به مرزها!’ او با اشاره به کروناویروس به عنوان ” چینی ویروس قبل از پس گرد.

در مجارستان, نخست وزیر ویکتور اوربان در ابتدا متمرکز محبوب خشم در گروهی از دانشجویان ایرانی که در قرنطینه بودند و بعد از تست مثبت است. به عنوان ویروس در زمان برگزاری در جامعه گسترده تر او پس از آن کاهش یافته و ضد مهاجر موضوع کمک کرد که او برنده سوم انتخابات در سال 2018 است.

Salvini رهبر لیگ حزب که ریشه در سخت ترین ضربه در شمال ایتالیا در ارتباط با گسترش این بیماری با مهاجران که عبور از مدیترانه به ایتالیا از شمال آفریقا. او نمی ارائه هر گونه شواهد است.

سابق وزیر کشور Salvini نیز به تصویر کشیده نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته به عنوان انجام بیش از حد کمی بیش از حد به آرامی به مبارزه با کروناویروس در حالی که در همان زمان او را متهم به تحمیل تصمیمات نخبگان بدون مشورت با مجلس است. در عین حال هیچ یک از این استدلال به دست آورده کشش به تاریخ در یک کشور در تلاش برای مقابله با آنچه که به سرعت تبدیل شدن به بزرگترین شیوع این بیماری است.

ایتالیایی ها به جای صف آرایی در پشت خود موسسات در اورژانس. کونته را اعمال از همیشه سخت تر از مستند خود را دیده است دولت محبوبیت رسیدن به یک رکورد بالا حمایت 71 درصد از ایتالیایی ها در ماه مارس با توجه به دموی بررسی. اما آیا این محبوبیت را برای زنده ماندن یک postmortem از Contes دست زدن به بحران alsoremains دیده می شود.

مشابه پویا به نظر می رسد در بازی در آلمان است. آنگلا مرکل و او را محاصره اتحادیه دموکرات مسیحی حزب بودند به شدت آسیب دیده در انتخابات با موجی از پناهندگان که از فرار به کشور از جنگ سوریه در 2015-16.

آنها در حال حاضر شاهد محبوبیت خود را افزایش در پشت خود coronavirus پاسخ. یک نظرسنجی اخیر نشان داد که حمایت از حزب دموکرات مسیحی شروع به پریدن کرد توسط پنج درصد است. این حزب پیوست و به طور سنتی از لحاظ مالی محتاط همسالان مانند ما جمهوری خواهان و محافظه کاران بریتانیا در ترک ایدئولوژیک تعهدات به برش کسری بودجه. وزیر دارایی اولاف شولز به نام برای یک بازوکا به اخراج می شود به اقتصاد است.

“بحران اقتصادی رو به افزایش مهاجرت به این چیزهایی که شما می توانید به راحتی تقصیر را به گردن یک گروه و یا نخبگان سیاسی گفت:” بنیامین مافیت مدرس ارشد در سیاست در دانشگاه کاتولیک استرالیا در ملبورن که آخرین کتاب پوپولیسم منتشر شد این ماه است. “اما این یک بحران بیولوژیکی برای جلوگیری از این, شما نمی توانید فقط تخلیه باتلاق یا بلوک پناهندگان از آینده.”

در حالی که Salvini لوکس مخالفت و خطرات در بدترین حالت که طرف به صف ریسک بالاتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن و Bolsonaro.

سیاستمداران تحت فشار

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمده است تحت حمله از فرمانداران دولت برای اقدام نیست به سرعت به اندازه کافی حاوی Covid-19 با وجود 2 تریلیون دلار بسته کمک برای اقتصاد تصویب در سنا است. او ادعا کرد کلیساها خواهد بود کامل دوباره برای عید کمی بیش از دو هفته دور. روز پنجشنبه ایالات متحده پیشی ایتالیا در موارد با بیش از 80,700 و آماده است برای رسیدن به چین است.

در برزیل Bolsonaro اصرار که زندگی و کسب و کار باید به طور معمول با وجود این ویروس منجر به تظاهرات در شهرهای بزرگ با مردم حلق آویز کردن خود ویندوز به گلدان و تابه. در حال حاضر تحت فشار و قبل از همه گیر به عنوان رسوایی در خانواده اش و یک وعده اقتصادی رنسانس موفق به تحقق Bolsonaro به نظر می رسد آسیب پذیر است.

“این بحران زدم دولت برای خروج از مدار خود گفت:” Creomar de Souza, مدیر اجرایی دارما خطر سیاسی و استراتژی در برزیل. “ویژگی های او دیده می شد به عنوان مثبت مانند combativeness و لجاجت در حال حاضر دیده می شود به عنوان یک مسئولیت.”

رئیس جمهوری مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrado یک پوپولیستی از سمت چپ نیز به عنوان شدت تهدید از ویروس گفتن مردم به خاطر در نظر گرفتن خانواده به خوردن.

اگر چه مکزیک هنوز تعداد نسبتا کمی از موارد ثبت شده یک نظرسنجی تلفنی با صاحب روزنامه رفرما یافت 44 درصد از مکزیکیها در حال حاضر ایران از دست زدن به او از coronavirus تهدید به 37 درصد به نفع. در روز پنج شنبه او به نظر می رسد به تغییر لحن خود و نام شرکت ها برای ارسال و کارگران خود را در خانه.

در انگلستان ضرورت اطراف Covid-19 حتی به خاک سپرده شد بحث بر شرایط این کشور را به خروج از اتحادیه اروپا و با آن نخست وزیر بوریس جانسون لاس زنی با پوپولیسم.

او معوق آشکارا به پزشکی و اپیدمیولوژی کارشناسان در تلاش اولیه در نظر گرفتن یک روش اندازه گیری شده برای مبارزه با این بیماری است. در طول مبارزه با تروریسم در اروپا, کمپین کارشناسان شد عمدا تمسخر.

در عین حال این ایده که مبارزه با کروناویروس منجر به ترمیم قبل از بحران مالی ایمان به این واقعیت است که احتمالا افکار واهی و پوچ با توجه به Moffitt. که می رود به خصوص برای ما. “تخصص در این ایده از خنثی دانش مرده است در بسیاری از ذهن مردم” او گفت:. “شما نمی توانید صرف یک دهه با این استدلال که تغییر آب و هوا مزخرف است و که شما لازم نیست واکسن و سپس به نوبه خود در اطراف و می گویند در واقع بله ما نیاز به کارشناسان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im