Coronavirus: بانک محور خواستار مشتریان به استفاده از شبکه بانکی, برنامه های موبایل, به جای مراجعه به شعب

axis bank, banking sectorمحور بانک نرم افزار تلفن همراه ارائه می دهد یک میزبان از خدمات اولیه معاملات به آنهایی که پیچیده است که برای کمک به شما اقامت متصل شده و حتی از راه دور.

بخش خصوصی وام دهنده بانک محور در یکشنبه خواست مشتریان خود را برای جلوگیری از بازدید از شعب در پی شیوع کروناویروس و به جای استفاده از بانکداری اینترنتی, برنامه های موبایل و chatbot برای خدمات بانکی.

در ایمیل فرستاده شده به مشتریان خود را بانک محور MD و مدیر عامل شرکت آمیتا چودری گفت: این بانک به طور مداوم نظارت بر وضعیت در حال تحول در اطراف همه گیر و مصرف “گام فعال” برای حفاظت از تمام کارکنان و مشتریان و بازدید از ادارات و شعب و دستگاههای خودپرداز.

اخبار مرتبط

“در حالی که ما همیشه ‘Dil se باز” برای شما در تمام شاخه های ما, شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از رفتن به یک شعبه در این مقطع. این زمان بسیار خوبی برای شما به سعی کنید ما بهترین در کلاس راه حل های دیجیتال. بانک محور است و کانال های دیجیتال مانند اینترنت بانکداری تلفن همراه برنامه های کاربردی و chatbot که مشتریان ما را قادر به رسیدن به بانک در هر زمان و از هر نقطه” چودری نوشت.

محور بانک نرم افزار تلفن همراه ارائه می دهد یک میزبان از خدمات اولیه معاملات به آنهایی که پیچیده است که برای کمک به شما اقامت متصل شده و حتی از راه دور او اضافه شده است.

چودری گفت: شعب بانک کاملا کاربردی به تهیه کردن به مشتریان خدمات مورد نیاز و نیز حساس کارکنان خود و ارائه مشاوره های منظم در خط با پروتکل های صادر شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) و سازمان های دولتی.

“ما مطابق با اصول بهداشتی و fumigating محل ما اغلب و دسترسی به الکل دست بر اساس عفونی در سراسر نقاط,” او گفت:.

چودری گفت: این بانک در یک “مستند” تداوم کسب و کار روند (BCP) به آدرس اختلال در اکوسیستم است که همچنین شامل بلایای طبیعی و بیماری های همه گیر.

“یک سطح ارشد تیم فعال شده است بیش از یک ماه بازگشت به نظارت بر وضعیت در سراسر کشور و برداشتن گام به سمت بی وقفه خدمات برای مشتریان و تداوم کسب و کار,” او اضافه شده است.

که اعلام کرده است coronavirus به عنوان یک بیماری همه گیر. بیش از 2 لاخ مردم آلوده شده اند در سطح جهانی و بیماری های ناشی از آن — COVID-19 — ادعا کرده بیش از 9000 زندگی می کند. در هند وجود دارد بیش از 160 موارد مثبت و 4 و میر تا کنون.

در e-mail چودری در ادامه گفت بانک محور است در “سلامت قوی و قوی و مسیر رشد”.

بانک محور است و سومین بخش خصوصی بانک در هند با 4,415 شعب داخلی و بیش از 17 ، 000 دستگاههای خودپرداز در سراسر 2,521 مراکز ارائه طیف کاملی از خدمات بانکی.

“به تازگی در سپتامبر 2019, (بانک محور) با موفقیت مطرح 12,500 تومان کرور روپیه از طریق بزرگترین واجد شرایط نهادی قرار دادن (QIP) در نوع خود به صندوق به رشد کسب و کار.

“بانک محور است همچنین بازی بخشی خود را در آوردن ثبات به بزرگتر اکوسیستم. همراه با SBI و سایر بخش خصوصی بانک های ما سرمایه گذاری 600 تومان کرور روپیه در بله بانک نسبت به آن احیای طرح,” او اضافه شده است. PTI

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>