هند تا کنون گزارش سه موارد مثبت nCoV از کرالا پس از آن شیوع در چین هوبئی. (PTI)

دولت دهلی نو روز چهارشنبه با صدور بهداشت مشاوره در رمان coronavirus (nCov) و تجویز انجام دهد و اصلا برای دفع هر گونه عفونت از جمله اجتناب از گوشت منجمد, مقامات گفت. یک round-the-clock اتاق کنترل نیز تعیین شده است تا در اداره کل خدمات بهداشتی’ ستاد به آدرس نمایش داده شد مربوط به virus. هند تا کنون گزارش سه موارد مثبت nCoV از کرالا پس از آن شیوع در چین هوبئی.

در آن سلامت مشورتی دولت دهلی نو خواسته است مردم را به ورزش احتیاط مانند تمیز کردن دست ها با آب و صابون و یا الکل بر اساس hand rub; پوشش بینی و دهان در حالی که سرفه; عطسه با استفاده از بافت; اجتناب از تماس نزدیک با هر کسی که با سرماخوردگی یا آنفولانزا مانند علائم; اجتناب از گوشت منجمد علاوه بر جداسازی بیماران علامت دار به مدت حداقل 14 روز. در میان انجام دهید را به افراد تجویز می شوند دولت خواسته است آنها را به اغلب شستن دست با آب و صابون; اجتناب از مکان های شلوغ; اقامت بیش از یک طول بازو فاصله از افراد بیمار مبتلا به آنفولانزا; به اندازه کافی خواب و استراحت و نوشیدن مقدار زیادی آب و مصرف مایع رژیم غذایی و خوردن مواد غذایی مغذی مشورتی گفت. همچنین گفت: “افراد مبتلا به آنفولانزا مانند بیماری باید محدود در خانه” و کسانی که مظنون به چنین بیماری باید با یک دکتر مشورت کنید.

اخبار مرتبط

در این نبایدها, آن را به مردم توصیه می شود به چشم و بینی و یا دهان با دست نشسته; اجتناب از بوسیدن و دست دادن در حالی که تبریک مردم در; نه تف در اماکن عمومی; جلوگیری از بیش از حد ورزش و اختیار با استفاده از دستمال سفره یا دستمال کاغذی در مناطق باز; دست زدن به سطوح معمولا مورد استفاده عمومی از قبیل نرده درب, دروازه, جلوگیری از سیگار کشیدن در اماکن عمومی و نه برای تست های غیر ضروری. 24×7 اتاق کنترل ایجاد شده در DGHS (HQ) و مردم ممکن است تماس با آن شماره های زیر برای هر پرس و جو مربوط به nCoV — 011-22307145, 22300012, 22300036.

Coronavirus فشار رسما به عنوان 2019 n-CoV است wreaked ویران کردن در چین و خارج از کشور و تا پایان روز شنبه تعداد 490 نفر از این بیماری فوت و 24,324 تایید موارد عفونت با ویروس گزارش شده بود در 31 استان در سطح مناطق ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش روز چهارشنبه. اتحادیه وزارت بهداشت روز سه شنبه گفت: aerobridges استفاده خواهد شد اختصاص داده شده در دروازه های هفت فرودگاه بین المللی (دهلی نو کلکته و بمبئی و کوچین, بنگلور, حیدرآباد و چنای) به صفحه نمایش مسافران از چین و سنگاپور و تایلند و هنگ کنگ به صورت رمان coronavirus (nCoV) برای اطمینان از موثر پیشگیری است. رمان coronavirus یک ویروس مسری است که باعث عفونت دستگاه تنفسی می تواند انتقال از انسان به انسان است. علائم آن شامل تب و دشواری در تنفس و سرفه و تنگی در قفسه سینه و ذات الریه و نارسایی کلیه مشورتی گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de