Coronavirus: به عنوان خروج دسته جمعی همچنان از دهلی نو سانتی متر Kejriwal, درخواست های کارگران مهاجر به ترک

هزاران نفر از کارگران مهاجر و دستمزد روزانه کارگران رشته شده اند در غازیپو نهفته است که در مرز دهلی نو و در اوتار پرادش. (عکس: PTI)

دهلی وزیر Arvind Kejriwal روز یکشنبه تصریح کرد درخواست تجدید نظر خود را به کارگران مهاجر را در این کشور بهره طی 21 روز مستند. در توییت خود در Hindi سانتی متر Kejriwal گفت: نخست وزیر نارندرا مودی نیز به دادگاه تجدید نظر به مردم به ماندن در هر کجا که هستند و مطمئن باشید که دولت دهلی نو را با ارائه آنها را با مواد غذایی و سرپناه.

“من به شما اطمینان می دهم که دولت دهلی نو ساخته شده است کافی ترتیبات برای مواد غذایی خود را و محل اقامت. هم برای رفتن به روستاهای خود را در این کشور علاقه” CM توییتی.

اخبار مرتبط

درخواست تجدید نظر خود را پس از هزاران نفر از کارگران مهاجر از, Uttar Pradesh, بیهار و Jharkhand شروع سفر خود را در بازگشت به خانه با پای پیاده در نظر مستند به ارمغان آورده است که همه وابسته به وسايط نقلیه و ترافیک راه آهن به توقف سنگ زنی.

قبلا در شنبه Kejriwal گفته بود AAP وزرا و MLAs شد بازدید از مناطق مختلف و جذاب برای کارگران مهاجر به خود را برای رفتن به خانه متحده است. او گفت: بیش از 800 مرکز در این شهرستان در حال توزیع مواد غذایی رایگان به فقرا و نیازمندان است.

او ادعا کرده است که به عنوان بسیاری از 1,000 عادلانه قیمت مغازه ها در این شهرستان آغاز شده توزیع 7.5 کیلوگرم رایگان جیره غذایی هر فرد است.

دهلی معاون سانتی متر Manish Sisodia نیز خواست مهاجران به عقب ماندن به غذا و مسکن بودند که مرتب برای آنها توسط دولت است.

این کشور شده است تحت مستند برای 21 روز شروع سهشنبه نیمه شب. این مستند منجر به مهاجرت در مقیاس بزرگ روزانه شرط عدم توجه به اشتغال است.

در ضمن بی جی پی حمله کرده AAP دولت به عنوان تعداد زیادی از مهاجران در حال خروج از شهر بود. زعفران حزب ادعا کرد که برخی از نیروهای خواهید هند به شکست زمانی که آن را در حال مبارزه با کروناویروس.

“کارگران مهاجر بگویید در دوربین است که به آنها گفته شد که اتوبوس وجود دارد خواهد بود در نند Vihar. DTC اتوبوس رها کردن آنها را به آناند Vihar. برخی از نیروهای خواهید هند به شکست زمانی که هند دعوا تاج. ملت نمی خواهد آنها را ببخش” BJP دبیر کل (سازمان) BL Santhosh گفت.

دهلی نو تا کنون گزارش 49 coronavirus موارد است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>