Coronavirus: تمام قطارهای مسافربری مترو بین دولت خدمات اتوبوس به حالت تعلیق 80 مناطق به طور کامل مستند

میلیون ها نفر از مردم در آنجا ماند در داخل خانه به رعایت یک “Janta منع رفت و آمد در یکشنبه پس از درخواست نخست وزیر نارندرا. (رویترز)

همه بین دولت و اتوبوس و قطار های مسافری و مترو خدمات شده اند به حالت تعلیق در سراسر کشور تا 31 ماه مارس در حالی که 80 مناطق در 17 متحده و پنج اتحادیه سرزمین از جمله دهلی نو که در آن coronavirus موارد گزارش شده را تحت کامل مستند در طول دوره. این تصمیم در یک نشست سطح بالا از رئیس دبیران از همه کشورها و دولت دبیر و اصلی وزیر به نخست وزیر.

مناطق که در آن مستند اعلام شد شامل 10 منطقه هر در ماهاراشترا و کرالا شش منطقه هر در اوتار پرادش و گجرات پنج در کارناتاکا و هاریانا سه هر در تامیل نادو و پنجاب. دولت موضوع را از دستور اجازه می دهد تنها خدمات ضروری به کار در این 80 مناطق با تایید COVID-19 موارد و یا تلفات اتحادیه وزارت رسمی گفت.

اخبار مرتبط

این مقامات تاکید کرد که این مراحل شدند و حیاتی برای پایان دادن به زنجیره انتقال. توافق شد که نیاز فوری به گسترش محدودیت در حرکت های غیر ضروری مسافر حمل و نقل از جمله حمل و نقل بین ایالتی اتوبوس تا 31 مارس برای جلوگیری از گسترش مرگبار COVID-19 گفتند. این شد که چند دولت در حال حاضر با صدور دستور در این زمینه است.

همه رئیس دبیر اطلاع داد که در آنجا طاقت فرسا بود و خود به خود پاسخ به تماس برای ‘Janta حکومت نظامی’ داده شده توسط نخست وزیر نارندرا. دولت های ایالتی ممکن است گسترش لیست بسته به ارزیابی خود از وضعیت.

در این جلسه تصمیم بر آن شد به تعلیق همه خدمات قطار تا 31 مارس از جمله حومه خدمات راه آهن. اما قطار کالا معاف هستند. همه مترو راه آهن خدمات نیز به حالت تعلیق تا مارس 31, مقامات گفت. راه آهن گزارش سه حادثه در روز شنبه که در آن از مردم خواسته شده به باقی می ماند در قرنطینه شد سفر در قطار. از کسانی که در شناسایی این سه موارد 12 آزمایش مثبت برای COVID-19.

راه آهن در حال حاضر کمرنگ کردن خدمات خود را در روز جمعه لغو اکثریت قطار. اما آن را اجازه داده بود که تمام قطار که در حال حاضر آغاز شده و سفر را ادامه دهد. “بدون قطار به جز قطار کالا را اجرا خواهد کرد تا 2400 ساعت 31 مارس است. اما حداقل حومه خدمات و کلکته, مترو, راه آهن خدمات ادامه خواهد داد برای اجرای تا 2400 ساعت از مارس 22. پس از آن این خدمات را نیز متوقف شود تا 2400 ساعت در مارس 31,” سخنگوی راه آهن هند گفت.

راه آهن اجرا می شود در اطراف 13,523 خدمات روزانه که شامل 5,881 برق واحدهای مختلف (EMUs), 3,695 ایمیل-قطار اکسپرس و 3,947 مسافر قطار. از 23 مارس تا 31 مارس برآورد 49,000 مسافر خدمات به حالت تعلیق باقی خواهد ماند با توجه به آمار رسمی.

ملی حمل و نقل گفت: در ادامه اقدامات انجام شده از نظر شیوع کروناویروس تصمیم بر آن شد که تمام قطار مسافری خدمات از جمله بیمه قطار, پست, بیان, قطار, قطار حومه کلکته مترو راه آهن و مسکونی راه آهن لغو خواهد شد و تا نیمه شب 31 مارس است.

این قطار که در حال حاضر شروع به سفر خود را قبل از ساعت 4 صبح در مارس 22 اجرا خواهد شد تا خود را به مقصد مربوطه می باشند راه آهن گفت. راه آهن نیز دستور بسته شدن تمام راه آهن, موزه, میراث, گالری عکس و میراث پارک تا 15 آوریل به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای کنترل گسترش coronavirus.

تعداد کل رمان coronavirus موارد در هند افزایش به 360 در حالی که شمار کشته شدگان صعود به هفت در روز یکشنبه.
میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور ماند در داخل خانه و خیابان عینک خلوت نگاه روز یکشنبه پس نارندرا نخست وزیر درخواست تجدید نظر برای ‘Janta حکومت نظامی’ برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus همه گیر که ادعا کرده بیش از 13000 زندگی در سراسر جهان است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de