Coronavirus: 73 درصد از آلوده هستند مرد 63 درصد از مرده بیش از 60 سال دولت و تحلیل نشان می دهد

India’s Covid-19 mortality is similar to international experience where maximum deaths have been recorded in the 60-80 years age group. هند Covid-19 مرگ و میر است شبیه به تجربه بین المللی که در آن حداکثر مرگ و میر ثبت شده در 60-80 سال سن ،

از مجموع 109 COVID-19 مرگ و میر در هند تا کنون 63 درصد از افراد بالای 60 سال است. بیشتر 86 درصد از کسانی که فوت کرده بودند بیماریهای همراه (اضافی شرایط پزشکی) مانند دیابت و بیماری های قلبی و فشار خون بالا.

در حالی که اکثر افرادی که جان شهروندان ارشد هستند کسانی که بیش از 60 سال ساخته شده تا فقط 19 درصد از کل 4,067 Covid-19 موارد مثبت گزارش شده در کشور است.

اخبار مرتبط

یک تجزیه و تحلیل از Covid-19 موارد مرگ توسط وزارت بهداشت نیز نشان می دهد که 30 درصد از مرده بودند در 40-60 سال سن دارد و فقط 7 درصد زیر 40 سال است.

این نشان می دهد ارتباط قوی بین سن و خطر مرگ.

هند Covid-19 مرگ و میر است شبیه به تجربه بین المللی که در آن حداکثر مرگ و میر ثبت شده در 60-80 سال سن ، در میان Covid-19 موارد مثبت گزارش شده در کشور تا کنون 76 درصد مرد هستند; و در میان مرده عمده ای از 73 درصد مرد هستند.

در بیانیه روز دوشنبه وزارت بهداشت گفت: “همانطور که در حال حاضر 86 درصد موارد مرگ را به نمایش گذاشته همبودی مرتبط با دیابت مزمن کلیه مسائل مربوط به فشار خون بالا و مشکلات قلبی مرتبط. اگر چه 19% تایید موارد گزارش شده در میان افراد مسن پس از 63% مرگ و میر مشاهده شده اند که در میان آنها افراد مسن فرم پر خطر جمعیت. بیشتر هر چند 37 درصد مرگ و میر گزارش شده از افراد زیر 60 سال حدود 86 درصد از مرگ و میر در میان مردم با شرکت morbidities نشان می دهد که افراد جوان مبتلا به بیماریهای همراه هستند نیز در معرض خطر COVID-19.”

تا کنون 1,445 موارد (یا 35.5 درصد از کل موارد مثبت) مرتبط شده اند به Tablighi Jamaat جماعت در دهلی Nizamuddin ماه گذشته. علاوه بر این 25,500 مردم در ارتباط با سازمان هستند در قرنطینه.

اتحادیه دبیر خانه آجی Bhalla نوشته شده به رئیس وزرای امور همه کشورها به ویژه با توجه به نگه داشتن عرضه اکسیژن پزشکی صاف و بدون هیچ زحمتی رایگان. این است که در سطح ملی به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که لیست داروهای ضروری.

R R Gangakhedkar مدیر اپیدمیولوژی ICMR گفت: ICMR قادر به انجام COVID 25,000 آزمون در روز “اگر ما شروع به کار دو شیفت”. علاوه بر این 5 لاخ تست کیت دستور داده شده است.

به عنوان گزارش در ادامه به پور از مکان های مختلف در مورد کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) چین روز دوشنبه اهدا 1.70 لاخ PPE coveralls. همراه با منابع داخلی 20,000 coveralls در مجموع 1.90 لاخ coveralls خواهد شد در حال حاضر توزیع شده به بیمارستان. همانطور که در حال حاضر 3,87,473 PPEs موجود در کشور است. در مجموع 2.94 لاخ PPE coveralls مرتب شده اند و عرضه شده توسط دولت هند است. هند ممکن است نیاز به 15 میلیون PPEs در ماه ژوئن با توجه به دولت تخمین می زند.

حدود 2 لاخ در داخل کشور تولید N95 ماسک نیز در حال ارسال به بیمارستان های مختلف. از جمله این بیش از 20 lakh N95 ماسک های عرضه شده توسط دولت هند است. حدود 16 لاخ N95 ماسک در حال حاضر در دسترس است و عرضه تازه 2 لاخ ماسک ساخته شده است. هند نیاز 27 میلیون N95 ماسک در ماه ژوئن با توجه به تخمین می زند.

“بخش عمده ای از منابع تازه به ارسال متحده با مقایسه تعداد بیشتری از موارد مانند تامیل نادو, Maharashtra, دهلی نو, کرالا, آندرا پرادش, Telangana و راجستان. منابع نیز در حال ارسال به نهادهای مرکزی مانند AIIMS, Safdarjung و RML بیمارستان رینگ NEIGRIHMS, BHU و AMU” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت:.

سفارش 80 لاخ PPE کیت (از جمله N95 ماسک) قرار داده شده است با سنگاپور مبتنی بر پلت فرم; لوازم میله میله برای شروع روز 11 آوریل با 2 لاخ کیت پس از 8 لاخ در هر هفته است. مذاکرات در مراحل نهایی با یک پلت فرم برای قرار دادن یک سفارش از 60 لاخ کامل PPE کیت (از جمله ماسک). جدا سفارشات برای N95 ماسک و عینک محافظ نیز قرار می گیرد با برخی از شرکت های خارجی است.

شمال و راه آهن و نیز توسعه یک PPE coverall. این است که در علاوه بر این به هوای بارانی یا روپوش و N95 ماسک توسعه یافته توسط DRDO زودتر. تلاش در شروع به تولید انبوه این محصولات است. موجود N95 ماسک تولید خود را افزایش داده اند ظرفیت به حدود 80,000 ماسک در هر روز.

سفارشات قرار داده شده اند برای 112.76 lakhs تنهایی N95 ماسک و 157.32 lakhs PPE coveralls. از این 80 لاخ PPE کیت شامل N95 ماسک. هدف این است که برای رسیدن به یک عرضه حدود 10 لاخ PPE کیت در هر هفته است. “نگاهی به تعدادی از بیماران در کشور به مقدار کافی در دسترس هستند برای لحظه ای. بیشتر منابع انتظار می رود در این هفته” بیانیه ای گفت:.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im