Coronavirus: 149 نفر دستگیر 30 وسایل نقلیه توقیف برای هجوم مستند در Noida

این Gautam Buddh نگر پلیس بود روز یکشنبه اعلام کرد گسترش محدودیت های اعمال شده در منطقه تحت CrPC بخش 144 نظر از سراسر کشور مستند که ادامه خواهد داد تا مارس 14. (IE)

پلیس در روز پنج شنبه بازداشت 149 نفر و توقیف 30 وسایل نقلیه در سراسر نویدا و گریتر نیدا به اتهام هجوم COVID-19 مستند, پلیس گفت:. “هفت دپو شد و ثبت نام در روز پنج شنبه به صورت مستند نقض و 149 نفر دستگیر شدند. در مجموع 445 وسایل نقلیه مورد بررسی قرار گرفت در سراسر 132 مانع نقاط در منطقه و challans صادر شده به 200 نفر از آنها در حالی که یکی دیگر از 30 توقیف شد,” پلیس در بیانیه ای گفت.

دپو ثبت شد تحت هندی قانون مجازات اسلامی بخش 188 (نافرمانی به منظور بموقع اعلام شده توسط بنده) بیش نقض مستند تحت دادرسی کیفری (CrPC) بخش 144 که بارها مجلس از چهار یا بیشتر از افراد گفتند.

اخبار مرتبط

این Gautam Buddh نگر پلیس بود روز یکشنبه اعلام کرد گسترش محدودیت های اعمال شده در منطقه تحت CrPC بخش 144 نظر از سراسر کشور مستند که ادامه خواهد داد تا مارس 14. بیش از سه ده محلات شده اند به طور کامل مهر و موم شده در این منطقه با توجه به COVID-19 شیوع آن در بیانیه ای گفت.

گوتام Buddh نگر تا کنون ثبت شده 63 coronavirus موارد بالاترین برای هر منطقه در اوتار پرادش با توجه به آمار رسمی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de