تاج تهدید: West Bengal اعلام کرد مستند اقدامات

غرب بنگال دولت در روز شنبه دستور بستن تمام رستوران ها و بارها و بارها و باشگاه ها و کاباره ها, قلیان, میله, ماساژ, سرو, پارک های تفریحی, موزه ها و باغ وحش ها با اثر از ساعت 0600, مارس 22 سال 2020 است. نظم در نیروی باقی خواهد ماند تا 31 مارس سال 2020 است.

این حرکت است که به بررسی “غیر ضروری گردهمایی اجتماعی” که منجر به گسترش ویروس از فرد آلوده به فرد سالم یک دولت دایره ای گفت.

“همچنین دستور داد که تمام تجمعات از جمله گردهمایی های اجتماعی باید به طور کامل اجتناب شود. در چنین مواردی نیز جمع آوری شده باید کاهش یابد و به حداقل نگه داشته می شود بسیار کوچک, بنابراین به عنوان برای اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله. سخت قانونی اقدام خواهد شد در صورت هر گونه تخلف” دولت گفت:.

امتحانات هیئت مدیره به تعویق افتاد

ادامه کلاس 12 دولت هیئت مدیره امتحانات در بنگال غربی نیز به تعویق افتاد تا 15 آوریل به عنوان یک اقدام احتیاطی در پی بیماری همه گیر کوروناویروس بالاتر وزارت آموزش و پرورش در روز شنبه اعلام کرد.

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی, West Bengal, وزیر آموزش و پرورش Partha Chatterjee گفت: West Bengal شورای عالی آموزش و پرورش متوسطه (WBCHSE) خواسته شده است برای به تعویق انداختن امتحانات برنامه ریزی شده برگزار می شود در مارس 23, مارس 25 و 27 مارس ، این در حال حاضر خواهد شد آوریل 15.

بالاتر از وزارت آموزش و پرورش را به تصمیم گیری در مورد انجام معاینات پست بررسی وضعیت همانطور که در مشاوره از وزارت بهداشت و درمان گفت.

تاج بیماری همه گیر, West Bengal, کلاس 12 امتحانات هیئت مدیره غیر ضروری گردهمایی اجتماعی فاصله قانونی اقدام, مارس 15

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>