تاج مستند: بخشی فرمت به اندازه کافی و یا سال مالی 2019-20 نیاز به تمدید?

Coronavirus outbreak, Novel Coronavirus COVID-19, Nirmala Sitharaman, financial year extension, FY 2019-20, tax-saving investments, 80C, 80CCD, 80D, 80G, closing of accounts, budget allocationگسترش فراتر از سال مالی (سال مالی) 2019-20 پایان تاریخ 31 مارس سال 2020 ایجاد کرده است برخی از شک و تردید.

به عنوان کشور آمده است و از یک وقفه به دلیل پان هند مستند شامل گسترش بسیار عفونی رمان Coronavirus COVID-19 مالی وزیر Nirmala Sitharam اعلام کرده است گسترش از تاریخ قطع مربوط به درآمد مالیات GST و دیگر compliances تا 3 ژوئن 2020.

اما گسترش فراتر از سال مالی (سال مالی) 2019-20 پایان تاریخ 31 مارس سال 2020 ایجاد کرده است برخی از شک و تردید. برای مثال اگر یک فرد باعث می شود برخی از مالیات و صرفه جویی در سرمایه گذاری بین 1 آوریل سال 2020 تا 31 مارس سال 2020 این که آیا آن را مربوط به سال مالی 2019-20 یا سال مالی 2020-21.

اخبار مرتبط

بنابراین برای حذف این قبیل ابهامات را بهتر برای تمدید سال مالی 2019-20 خود را ؟ کارشناسان اما تفاوت در این است.

با توجه به Archit Gupta, بنیانگذار و مدیر عامل – ClearTax, “گسترش Coronavirus یا COVID-19 دارای بسته کسب و کار و اجرا اقامت در خانه برای همه ما است. هند در سال مالی به پایان می رسد در مارس 31, و ما در حال جان کندن پایان سال مالی 2019-20. حساب بسته شدن به عنوان در 31 مارس سال 2020 مجموعه صحنه را برای آماده شدن برای ممیزی و براده مالیاتی که اغاز خواهد شد در تاریخ 1 آوریل سال 2020 است. کامل تعطیل و محدودیت در حرکت خواهد کرد آن را دشوار برای بستن حساب و انجام روشهای حسابرسی در پایان سال مارس 31 و در ماه آوریل است.”

“در حال حاضر مستند و ترساندن از یک بیماری همه گیر از آن است که غیر ممکن است برای انجام کسب و کار تعطیلی ممیزی برای سال پایان مارس 31 سال 2020 و برنامه ریزی برای سال مالی 2020-21 آغاز آوریل 1 سال 2020 است. یک فرمت از سال مالی تا مارس 30 سال 2020 و یا فراتر از آن را ارائه زمان کافی برای بهبود یافتن از اثرات این بیماری همه گیر راه اندازی مجدد فعالیت های کسب و کار انجام ممیزی و مالیات compliances گفت:” گوپتا.

هر Gopal Bohra, شریک, NA شاه همکاران LLP “توسعه در سال مالی کمک خواهد کرد که برای بخش دولتی نیز برای رسیدن به خود, مارس 31 مهلت مختلف compliances. برای مثال برای بازگشایی زمان محرومیت ارزیابی با صدور اطلاعیه زیر بخش 148 یا تجدید ارزیابی در بخش 263 و یا برای تکمیل زمان محرومیت مجازات/ارزیابی و غیره.”

“وجود دارد بسیاری از دلایل چنین است که لازم است دولت برای تمدید سال مالی فراتر از 31 مارس سال 2020 به جای افزایش تاریخهای مختلف compliances در تلوتلو خوران مختلف توسط مقامات نظارتی به عنوان همان ممکن است حل و فصل همه مشکل مالیات دهندگان و یا کسب و کار در جامعه با آن مواجه است در حال حاضر وضعیت” گفت: Bohra.

به گفته دکتر سورش Surana موسس RSM هند “وجود دارد نگران کننده درجه بالایی از عدم قطعیت بلندی در میان سراسر کشور shutdown که عمیقا تاثیر کسب و کار. طبعا این امر نیز ناآرام تمام مقررات مورد نیاز در شرایط بحرانی ماه مارس که اتفاقا آخرین ماه از سال مالی 2019-20.شایستگی از گسترش مالی سال است که آن را ممکن است برای جلوگیری از گسترده فراز نوشتن در ارزیابی موجودی ابزارهای مالی فارکس ضرر و زیان در مورد زمان سقوط در قیمت کالاها و بازارهای مالی معکوس شده است.”

با این حال نشان می دهد مشکلات تمدید سال مالی دکتر Surana گفت: “گسترش مالی سال 2019-20 خواهد بود یک چالش عملی به عنوان آن را باید یک زنجیره تاثیر اخلال در تناوب پس از آن سال مالی خواهد بود و توان مالی و بودجه ورزش را خواستار است.”

از سوی دیگر CA Karan Batra بنیانگذار و MD CharteredClub.com گفت: “من درک می کنم این یک مشکل اما کمتر مشکل از گسترش مالی سال است. شرکت های بزرگ به خصوص آنهایی که ذکر شده نیاز به تهیه ترازنامه بر اساس سالانه. همه چیز را برای یک بازی شیر یا خط اگر سال مالی افزایش یافته است.”

“اگر سال مالی تمدید فعلی سال مالی خواهد شد که 15 ماه و بعد سال مالی خواهد شد که تنها 9 ماه,” او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im