In April-February, the average PLF was 56.4%, down from 60.1% in the same period in FY19. در آوریل-مه متوسط PLF شد 56.4% از 60.1% در همان دوره در FY19.

معکوس کردن روند شاهد در دو ماه اول سال 2020 قدرت تقاضا به ثبت رشد منفی در نیمه اول ماه مارس. این احتمال وجود دارد که مصرف برق در FY20 را افزایش می دهد در کمترین سطح در شش سال.

در 15 روز اول ماه مارس در این کشور مصرف می شود و حدود 51 میلیارد واحد (BU) برق 3.6 درصد کمتر از تقاضا در همان آخرین دوره سال است. پس از 10.8 درصد افزایش در ماه فوریه قدرت تقاضا شد در ادامه به رشد در نرخ مطلوب در پنج روز از ماه مارس بوده ولی پیمانکاری هر روز پس از آن. شیب در مصرف برق همزمان با کسب و کار شروع به اقدامات پیشگیرانه اقدامات شامل تاثیر coronavirus کاهش گردهمایی های اجتماعی و بستن مدارس و کالج ها و مراکز و سینما.

اخبار مرتبط

حتی پس از فوریه مقاوم و افزایش قدرت تقاضا کرده است در ناچیز 2.2% در سال در سال (y-o-y) در آوریل-مه دوره با مصرف برق در کشور متعاهد برای چهارمین ماه متوالی در ماه نوامبر سال 2019 به عنوان یک پس از تمدید موسمی و رکود در فعالیت های اقتصادی.

اوج تقاضا — که تا حد زیادی تابع ناخواسته افزایش مسکونی داخلی و استفاده از قدرت معمولا دیده می شود در طول فصل جشن است اما افزایش 5% y-o-y به 171 مگاوات (MW) در ماه مارس است. اوج تقاضا نشان دهنده بالاترین قدرت مورد نیاز سطح رسیده در یک لحظه خاص و متفاوت است از مصرف واقعی جلد است. آن را تا به حال ثبت رشد مثبت حتی زمانی که به طور کلی مصرف برق پایین بود در ماه اوت-نوامبر 2019.

کاهش در مصرف برق نیز منعکس شده در پایین استفاده سطوح اندازه گیری شده توسط گیاه ضریب بار (PLF) در نیروگاه های حرارتی. PLF از مبتنی بر زغال سنگ نیروگاه — که بسیاری از آنها به هر حال تاکید کرد به دلیل عدم وجود تقاضای کافی و زغال سنگ تامین مسائل — لمس یک زمان تمام کم از 48.9% در ماه اکتبر 2019.

در آوریل-مه متوسط PLF شد 56.4% از 60.1% در همان دوره در FY19. برای مطمئن شود, حرارتی PLFs نیز نهفته به طور مداوم افزایش سهم انرژی های تجدید پذیر در تولید برق سبد خرید.

حفظ قدرت است که رشد تقاضا بالاتر خواهد بود رفتن به جلو اتحادیه قدرت وزیر RK سینگ به تازگی گفت: “هدف ما این است که به electrify اقتصاد” و دولت می خواهد به تدریج جایگزین سوخت های فسیلی و افزایش استفاده از برق در صنایع حمل و نقل و پخت و پز.

به این منظور قدرت وزارتخانه در حال برنامه ریزی برای راه اندازی یک کمپین برای اطلاع رسانی به مردم در مورد هزینه بهره وری با استفاده از برق بیش از LPG به عنوان سوخت برای پخت و پز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی