ژاپن-صادرات دچار دو رقمی کاهش برای چهارمین ماه متوالی در ماه ژوئن به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان تلفات سنگین در تقاضای جهانی تقویت انتظارات که اقتصاد غرق شده به آن عمیق ترین رکود اقتصادی در دهه.

ما محدود, ژاپنی, حمل و نقل نزدیک به نصف دوباره با توجه به ياوه تقاضا برای اتومبیل و autoparts در حالی که صادرات به چین همچنان ضعیف با اشاره به عدم وجود یک قوی موتور رشد در اقتصاد جهانی است.

تقاضای جهانی برای اتومبیل و سایر کالاهای بادوام غرق شده پس از ماه مارس را به عنوان همه گیر باعث شد بسیاری از کشورها به قفل کردن وادار کسب و کار را تعطیل و مردم را به ماندن در خانه.

هر چند بیشتر کشورها در حال حاضر آغاز شده re-opening اقتصاد خود را داده می تواند کاهش دهد و امیدوار است برای یک جهش سریع در تقاضای جهانی و ژاپن صادرات-led اقتصاد تحلیلگران می گویند.

“صادرات هستند به احتمال زیاد به بالا و پایین رفتن برای هم بودن” گفت: تاکشی Minami اقتصاددان ارشد در Norinchukin موسسه تحقیقات با استناد به یک تجدید افزایش ویروس موارد در ژاپن و ایالات متحده است.

“اگر داخلی و خارجی تقاضا باقی می ماند تنبل برای یک دوره طولانی مدت تامین ظرفیت می تواند با کاهش تحریک پرش در ورشکستگی و ضرر و زیان در دوم نیمی از این سال مالی.”

وزارت مالیه (MOF) داده ها نشان داد که در روز دوشنبه که که صادرات ژاپن کاهش یافت 26.2 درصد در ماه ژوئن از یک سال قبل از آن بزرگتر از یک 24.9 درصد کاهش دیده می شود توسط اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز. آن به دنبال یک 28.3 درصد سقوط در مه — بدترین رکود پس از سپتامبر 2009.

رکود تشدید شد با کاهش سالانه در ایالات متحده محدود خودرو صادرات ژاپن اصلی صادرات مورد.

محموله به آمریکا — ژاپن کلید بازار — شیرجه 46.6 درصد با توجه به 63.3 درصد کاهش در حمل و نقل از خودرو 56 درصد افت inirplane موتور و 58.3 درصد سقوط در قطعات خودرو.

در سال 2018 به ما این بود که ژاپن بزرگترین بازار صادرات از نزدیک دنبال چین و رهبری اتومبیل و همچنین موتور خودرو و قطعات و تراشه-ساخت ماشین آلات.

صادرات به چین بزرگترین شریک تجاری ژاپن کاهش 0.2 درصد در ماه ژوئن به عنوان کاهش در حمل و نقل از تراشه-ساخت ماشین آلات و مواد شیمیایی بیش از جبران افزایش در غیر آهنی و ماشین حمل و نقل.

محموله به آسیا, که حساب برای بیش از نیمی از صادرات با کاهش 15.3 درصد و صادرات به اتحادیه اروپا کاهش 28.4 درصد است.

خطر تورم منفی نگذاشته

ژاپن تضعیف به رکود اقتصادی برای نخستین بار در 4-1/2 سال در سه ماهه اول است و البته برای عمیق ترین آن پس از جنگ رکود به بحران بهداشت و درمان به شدت وزن در کسب و کار و مصرف کنندگان است.

جهان سوم بزرگترین اقتصاد است هوا به قرارداد 5.3 درصد در این سال مالی بزرگترین انقباض پس از مقایسه داده ها در دسترس قرار گرفت در سال 1994 پس از 3.3 درصد گزاف گویی سال آینده خبر نظرسنجی از بیش از 30 اقتصاددانان را نشان می دهد.

منعکس کننده تقاضای ضعیف و کاهش قیمت نفت واردات کاهش یافت و 14.4 درصد در سال به ماه ژوئن مقابل ميانه برآورد برای یک 16.8 درصد کاهش ترک تراز تجاری در کسری از 268.8 میلیارد ین ($2.51 میلیارد دلار).

بانک مرکزی ژاپن حاکی از اعتماد به نفس اقتصاد را خروج از رکود و رد خطر کاهش قیمت ها نشان می دهد که بانک مرکزی متوقف شد تسهیلی پولی پس از آن مستقر محرک دو بار تا کنون این سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی