Coronavirus Outbreak, Novel Coronavirus COVID-19, global health crisis, salary cut, central government employees, Department of Revenue, PM CARES Fund, Dearness Allowance, DA, Dearness Relief, DRدولت مرکزی تصمیم گرفته است برای کاهش یک روز از پرداخت حقوق مارس سال 2020 است که قابل پرداخت است.

پس از خادمان بخشی از حقوق و دستمزد خود را به قرض دادن یک دست کمک در مبارزه با بسیار مسری رمان Coronavirus COVID-19 دولت مرکزی تصمیم به کاهش یک روز از پرداخت حقوق مارس سال 2020 است که قابل پرداخت است. پرداخت کسر از حقوق و دستمزد کارکنان خواهد شد کمک به نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری صندوق (PM مراقبت صندوق).

در یک دایره به بخش از درآمد دولت گفت که تصمیم گرفته است به درخواست تجدید نظر به افسران و کارکنان این اداره به کمک خود را یک روز حقوق و دستمزد هر سال تا مارس سال 2021 به PM مراقبت صندوق.

اخبار مرتبط

این دایره نیز گفت: “هر افسر یا کارکنان با داشتن اعتراض به آن ممکن است صمیمی نقشه کشی & Disbursing افسر اداره درآمد در نوشتن ذکر او کارمند کد آخرین 20.04.2020.”

کارکنان بخش های دیگر به جز کسانی که به طور فعال در مبارزه با COVID-19 مه نیز باید به کمک یک روز از پرداخت حقوق ماهانه خود را به صندوق.

به غیر از یک روز حقوق و دستمزد مرکزی کارکنان دولت و بازنشستگان نیز ممکن است به قربانی آخرین پیاده روی در Dearness کمک هزینه (DA) و Dearness امداد (DR) به ترتیب برای هم بودن.

منابع ضروری برای اداره و پرسنل آموزش گفت: در شرط ناشناس ماندن گفت که این مرکز خانههای گلی خالی برای به تعویق انداختن دا و نوجوانان را افزایش دهد به طوری که دولت ممکن است محدود کردن هزینه ها و تمرکز بر روی جمع آوری منابع برای برنده شدن در این مبارزه با COVID-19.

اتحادیه کابینه در تاریخ 13 مارس سال 2020 تصویب افزایش Dearness کمک هزینه برای دولت مرکزی کارکنان با 4 درصد مطابق با پذیرش فرمول بر اساس 7th پرداخت کمیسیون توصیه. همراه با دا تصمیم گرفته شد برای افزایش DR برای بازنشستگان نیز با 4 درصد بوده است.

دولت مرکزی کارکنان و بازنشستگان برنامه ریزی شده بودند برای دریافت پیاده دا و دکتر از 1 ژانویه تا سال 2020 است.

با فعالیت های اقتصادی در آینده به تقریبا وقفه به علت سراسر کشور مستند شامل گسترش COVID-19 دولت باید بودجه نه تنها به مبارزه با بیماری بسیار عفونی بلکه به خوراک کرور از مردم گرسنه به دلیل از دست دادن کار خود را برای کسب دستمزد روزانه.

علاوه بر این پشتیبانی طولانی مدت ممکن است مورد نیاز به عنوان شانس وجود دارد که این مستند را ترجمه کنید به باطل توالی متوقف, تولید, ساخت و, ساخت و ساز, تاخیر در بازپرداخت وام و بدهی به بانک ها و به طور کلی رکود در تقاضا با توجه به عدم قطعیت در اشتغال و کاهش حقوق و دستمزد.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de