هماهنگی پنل به مطالعه NPR مسائل در ماها: Uddhav Thackeray

یک هماهنگی پانل متشکل از رهبران ارشد این حکم ماها Vikas Aghadi داد در ماهاراشترا خواهد شد نگاه به جنبه های مختلف ملی ثبت احوال (NPR), وزیر Uddhav Thackeray گفت: در بمبئی در روز سه شنبه.

پرداختن رسانه ها در Vidhan بهون در جنوب بمبئی که در آن بودجه در جلسه دولت و قوه مقننه در جریان است Thackeray گفت: “مسئول رهبران سه حزب خواهد بود بخشی از آن (کمیته هماهنگی در NPR).”

“من نمی خواهد اجازه دهید هر کسی قاپ زنی حق هر شهروند ماهاراشترا. من بسیار واضح و روشن در این” او گفت: “وقتی پرسیده شد که در مورد تفاوت در حکم داد بیش از اجرای NPR در دولت است.

بر مسلمان سهمیه

در NCP وزیر نواب ملک اخیر اعلام کرد که وجود خواهد داشت پنج درصد سهمیه برای مسلمانان در آموزش و پرورش در ماهاراشترا Thackeray گفت: این موضوع آمده است نه قبل از او نشده است.

“این موضوع از پنج درصد سهمیه برای مسلمانان آمده است نه به من رسما تا حالا. ما هنوز برای تصمیم گیری در مورد موضع ما در آن,” او گفت:.

این NCP وزیر نیز گفت: دولت تضمین خواهد کرد که یک قانون به این اثر منتقل می شود به زودی.

او همچنین خواسته بی جی پی به رهبری مخالفان برای جلوگیری از ساخت یک رنگ و گریه بر سر این موضوع. “من همچنین می خواهیم کسانی که در حال ایجاد هیاهو در موضوع انرژی خود را ذخیره کنید برای استفاده از آن زمانی که این موضوع می آید تا برای بحث و گفتگو. این موضوع آمده است نیست هنوز. شیو سنا است و نه روشن و موقعیت آن نشده است. اجازه دهید ما را ببینید که پیشنهاد می آید تا” Thackeray گفت.

“هنگامی که این موضوع می آید تا قبل از دولت ما بررسی اعتبار قانونی و تصمیم گیری. من ایستاده به عنوان شیو سنا تصمیم گرفته خواهد شد که این موضوع می آید قبل از ما” Thackeray گفت.

در Saamana

همسرش, Rashmi Thackeray انتصاب به عنوان سردبیر حزب منادی Saamana, Thackeray گفت که او تا به حال به ترک ویرایشگر پست پس از رئیس ministership “غیر منتظره” به او آمد. “Saamanaشیو سنا و Thackeray نمی تواند جدا شود.

ما یک خانواده است. با سیستم های تبدیل شدن به ویرایشگر وجود دارد گمانه زنی اگر زبان مقاله تغییر خواهد کرد. من می خواهم بگویم که زبان همان باقی خواهد ماند. سرمقاله مسئولیت را ادامه خواهد داد به کار گرفته شده توسط Sanjay Raut.”Saamana است شیو سنا منادی. این مقاله ادامه خواهد داد تا منعکس کننده این حزب موضع و نظر من. وجود خواهد داشت سرمقاله آزادی بیش از حد” او گفت:.

“مرتب کردن بر اساس زبان مورد استفاده در Saamana است که ما پدری زبان و آن همان باقی خواهد ماند. نمی گویند بعد از آن که Rashmi Thackeray انتقاد Uddhav Thackeray. این می تواند موضوع برخی از مردم علاقه. اما مهمتر از گلزنی من است که از شیو سنا و فراتر از آن نیز وجود دارد که این آزادی مطبوعات است. از این رو سانجی Raut شده است تخلیه سرمقاله وظیفه بسیار خوب و او ادامه خواهد داد به انجام این کار است,” او گفت:.

در آینده ایودیا بازدید

وزیر همچنین گفت که او در حال رفتن به ایودیا در 7 مارس در نماز به خداوند رم. “من ایمان و بنابراین من می زنیم (به Ayodhya) به دارشان از خداوند Shriram. Wheres سوال از سیاست در داشتن یک نگاه اجمالی از خدا ؟ که در آن است که سیاست در آن ؟ درب خدا اصلا بسته فقط به خاطر اینکه شما با تشکیل یک اتحاد با کنگره و یا برخی دیگر ، خدا است و متعلق به همه است. من خواهد شد (به Ayodhya),” او گفت:.

“کسانی که (از میان شرکای ائتلاف) که می خواهید به آمده خواهد آمد. خدایان درها بسته نشده برای هر کسی است. هر زمان که آنها می خواهند به آنها می توانید بروید (برای دنبال دارشان). آنها ممکن است با من بیا (به دنبال دارشان) ممکن است قبل از من یا رفتن وجود دارد پس از من پرداخت مراجعه (به معبد),” او گفت:.

وام پوشی

در وام چشم پوشی Thackeray گفت: دولت در حال حاضر شروع به ساخت کشاورزان که در زمان وام به Rs دو لاخ بدهی رایگان. “ما را به چشم پوشیدن از وام از کسانی که وام حساب های مرتبط با Aadhar,” او گفت:.

احراز هویت بیش از 10 لاخ کشاورزان تکمیل شده است, او گفت:. “این مگا ولت آمپر دولت وام چشم پوشی طرح اجرا خواهد شد در داخل قاب زمان مقرر. دولت من با توجه به دیدن کشاورزان خوشحال باقی می ماند,” او اضافه شده است. “احراز هویت از 10 لاخ کشاورزان حساب انجام شده است و انتقال وجوه را آغاز کرده است در 7.5 لاخ حساب,” او گفت:.

دولت در نظر دارد برای تکمیل اجرای زودی و همچنین شروع یک وام جدید چشم پوشی طرح بیش از Rs دو لاخ برای کشاورزان و همچنین انگیزه ای طرح برای کسانی که به طور منظم پرداخت غرامت او گفت:.

در دهلی خشونت و اقدامات احتیاطی گرفته شده برای جلوگیری از تکرار Thackeray گفت: “احتیاط است که گرفته شده در بمبئی و ماهاراشترا به دیدن چنین حادثه صورت می گیرد. من از پلیس و شهروندان بیش از حد برای هوشیار بودن. آنها می دانند که در حال انجام این کار است.”

خواسته بود که او اشاره در Thackeray گفت:”Samjhane walo ko ishara kaafi hai. Ishara ناهی kiya به bhi samjhte hai (صرف اشاره کافی است برای کسانی که درک آنها را درک خواهد کرد حتی اگر هیچ اشاره).”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>