پخت و پز تولید نفت پایین 40 درصد در میان بیماری همه گیر کوروناویروس: Adani Wilmar

Adani Wilmar, Fortune oil, lockdown, coronavirus
در بسته بندی روغن های خوراکی بخش Adani Wilmar یک رهبر بازار با بیش از 20 درصد سهم. (عکس)

Adani Wilmar که مبادرت به فروش روغن های خوراکی زیر فورچون نام تجاری در روز شنبه گفت: تولید روغن پخت و پز کاهش یافته 40 درصد با توجه به کمبود نیروی کار در زمان مستند در نتیجه تنگ لوازم ضروری کالا.

فروش روغن پخت و پز بیش از حد کاهش یافته است 25 درصد با بسته شدن تمام هتل ها, رستوران ها و سالن های غذاخوری به دلیل مستند برای کنترل Covid-19 گفت: Angshu Mallick معاون مدیر عامل شرکت Adani Wilmar.

اخبار مرتبط

در بسته بندی روغن های خوراکی بخش Adani Wilmar یک رهبر بازار با بیش از 20 درصد سهم.

“ما مورد استفاده برای پردازش و تولید حدود 8000 تن روغن خوراکی در روز است. تولید سطح پایین آمد تا 40 درصد به دلیل کمبود نیروی کار,” Mallick گفت PTI.

او گفت: تعداد زیادی از کارگران مهاجر رفته اند بازگشت به زادگاه خود در حالی که مردم در حال حاضر به کار به دلیل ترس از آلوده شدن از این بیماری است.

این شرکت که حدود 25 گیاهان پردازش در سراسر کشورهای مختلف است که حمل و نقل روغن پخت و پز از طریق کامیون ها و به عنوان کارگر مورد نیاز برای انتقال کالا از طریق راه آهن.

“تقاضا نیز پایین آمده 25 درصد” Mallick گفت عرضه وضعیت باقی خواهد ماند که تولید کاهش یافته است بیش از تقاضا است.

در مورد وضعیت قیمت او گفت: این شرکت نه افزایش قیمت های خرده فروشی پس از مستند اگر چه کار و هزینه های حمل و نقل افزایش یافته است.

Malilick گفت: واردات روغن خوراکی اتفاق می افتد هموار و جهانی قیمت کالاها پایدار هستند.

او در ادامه گفت: برداشت از خردل محصول را شتاب از هفته آینده در ایالات مانند راجستان تقویت داخلی خروجی.

تقاضا برای مواد غذایی دیگر تحت فورچون نام تجاری Malick گفت: خرید و فروش از مارک آرد گندم شکسته برنج باسماتی پالس besan (گرم آرد) و كنجاله سويا تکه های به شدت افزایش یافته است.

در نمایی از مستند Adani Wilmar با همکاری Swiggy برای خانه و تحویل آن مواد غذایی.

این کشور در مجموع روغن خوراکی تقاضا 230 لاخ تن در سال است که تا حد زیادی ملاقات از طریق واردات است.

هند در مجموع روغن های گیاهی (روغن های خوراکی و غیر خوراکی) واردات افزایش 3.5 درصد به 155.5 لاخ تن در 2018-19 بازاریابی سال (نوامبر اکتبر).

در حالی که محموله های روغن خوراکی افزایش یافته و به 149.13 لاخ تن در 2018-19 بازاریابی سال از 145.16 لاخ تن در سال گذشته واردات غیر روغن خوراکی به رشد 6,36,159 تن از 5,09,748 تن در طول دوره تحت بررسی است.

در طول ماه نوامبر سال 2019 به فوریه سال 2020 دوره کنونی نفت سال, واردات کاهش یافته 6.1 درصد به 45,63,791 تن در مقایسه با 48,62,849 تن در مدت مشابه سال قبل است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de