حاوی Coronavirus: خطر عمده اگر واکسیناسیون فرزندتان برنامه ها با تاخیر و یا لغو

If immunisation efforts are affected in states like Jharkhand and Bihar, the results can be disastrous.اگر واکسیناسیون فرزندتان تلاش های آسیب دیده در کشورهای مانند Jharkhand و بیهار نتایج می تواند فاجعه بار باشد. (تصویر نماینده)

بدون شک وجود دارد که شامل گسترش coronavirus اولویت است. اما با به تأخیر انداختن یا لغو واکسیناسیون فرزندتان برنامه های کشورها ممکن است خطر بهداشت عمومی در حالی که پرداختن به بحران بهداشت عمومی. یک بیانیه مشترک که توسط یونیسف و دیگران—American Red Cross, مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری و حفاظت و بنیاد سازمان ملل متحد—در سرخک و سرخجه ابتکار (M&RI) اشاره می کند که تلاش ها برای محدود کردن COVID-19 منجر به تاخیر یا توقف در روال برنامه واکسیناسیون فرزندتان; یک COVID-19 تمرکز ممکن است در نتیجه سرخک واکسیناسیون فرزندتان برنامه گرفتن تاخیر در 24 کشور و لغو در 13. برای قرار دادن این در چشم انداز این تاخیر با توجه به Gavi, the vaccine alliance, خواهد شد در نتیجه حداقل 13.5 میلیون نفر در 13 جهان را حداقل در کشورهای توسعه یافته و محروم از واکسن در برابر بیماری هایی مانند سرخک, بیماری فلج اطفال و ویروس پاپیلومای انسانی است. سرخک ادعا 140,000 زندگی در سال 2018 بیشتر آنها را نوزادان و کودکان است. بنابراین هر گونه تاخیر و یا لغو ممکن است به طور قابل توجهی افزایش خطر مرگ و میر.

برای هند خطر بزرگتر است. این کشور دارای نرخ پایین سازمانی برای تحویل در مناطق روستایی است. واکسیناسیون اردوگاه بنابراین یک ابزار ضروری برای روتین واکسیناسیون فرزندتان. اگر واکسیناسیون فرزندتان تلاش های آسیب دیده در کشورهای مانند Jharkhand و بیهار نتایج می تواند فاجعه بار باشد. متحده باید به طور جدی در دولت بخشنامه ضروری برای خدمات بهداشتی و درمانی به ادامه و کسی که درخواست تجدید نظر است که واکسیناسیون فرزندتان و زایمان مراقبت نمی تواند متوقف طول مستند. یکی از راه های انجام این کار خواهد بود به انجام درب-به-درب واکسیناسیون. اگر هند نمی کند و این موضوع در حال حاضر آن ممکن است بیرون آمدن از مبارزه با یک بیماری برای پیدا کردن خود نیاز به جنگ دیگری است.

اخبار مرتبط

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de