credit card dues, credit card loan, credit card payment, debit card paymnet, credit card payment, banking fraud, card related fraudsآنچه را نیز کمک به استفاده از کارت اعتباری در هند افزایش قابل توجهی در پذیرش پس از demonetisation در نوامبر 2016.

رفتن هرگز این خوب برای شکارچیان معامله. یک زمان وجود دارد که بانک ها ارائه کارت های اعتباری است که به طور منظم تخفیف در هر بار مصرف کننده را دامنگیر کارت در یک پمپ بنزین یا سفر توسط شرکت هواپیمایی مورد علاقه خود را. اما به عنوان مصرف کنندگان افزایش صرف از طریق تجارت الکترونیکی و سیستم عامل وجود دارد یک تغییر در نحوه صادر کنندگان کارت و دروازه پرداخت آنها ارائه مزایای. به عبارت ساده تر مصرف کننده صرف بیشتر از این واسطه های آنها را درک و کمک می کند که خیاط محصولات و خدمات.

آنچه را نیز کمک به استفاده از کارت اعتباری در هند افزایش قابل توجهی در پذیرش پس از demonetisation در نوامبر 2016. خدمت بی ثبات هزاره مشتری کارت صادر کنندگان در حال عجله به همکاری با این سیستم عامل مانند Zomato, Flipkart و MakeMyTrip است که حتی بیشتر از زنگ & سوت.

اخبار مرتبط

در چند ماه Zomato, Flipkart و نیلی راه اندازی شرکت-مارک کارت با پیشرو بانک های خصوصی مانند RBL بانک, بانک محور و HDFC Bank ارائه یک میزبان از مزایای cashbacks و آسان و تربیه. کارشناسان صنعت می گویند که در چند سال گذشته این شرکت بوده است نزدیک شدن به بانک توسط شناور درخواست برای پیشنهاد (پیشنهادی) برای راه اندازی شرکت-مارک کارت. حتی گوگل شناور است یک RFP برای یک کارت مشترک است و در مذاکرات با شرکای آینده نگر, FE آموخته است.

این است که در مقایسه با مدل قدیمی تر که در آن بانک ها را به خط تا به همکاری با مارک های حق بیمه مانند جت ایرویز یا Vistara. Rajeev کومار K ارشد معاون توسعه بازار و جنوب آسیا و مسترکارت می گوید که سال 2018 به تنهایی دیدم 15 پیشنهادی برای شرکت مارک کارت بودن شناور توسط شرکت. “وجود دارد این است که پتانسیل عظیمی برای این بازار به دلیل مارک های خود را کاملا مشتاق به راه اندازی این کارت در حال حاضر,” او گفت:, و اضافه کرد که چنین طرح کمک به شرکت ها برای حفظ مشتریان بهتر است.

مثلا Flipkart کارت اعتباری ارائه شده توسط بانک محور ارائه می دهد 5 ٪ پشت نقدی در تمام معاملات بدون هیچ هزینه و تربیه فرودگاه دسترسی به سالن و چشمگیر تخفیف به دارنده کارت. Zomato کارت ارائه می دهد اعتبار/امتیاز آنلاین و آفلاین خرید نیز عضویت افتخاری به برنامه طلا سرویس. مانند ارائه می دهد خوب تساوی برای شکارچیان معامله.

در حالی که شرکت مارک کارت امروز به حساب تنها بین 5 تا 10 درصد از کل بازار کارت های اعتباری در نظر هر دو کارت های برجسته و صرف سهم خود را می تواند بالا برود به 15-20 ٪ بیش از پنج سال آینده می گوید: Sanjeev Moghe, EVP و سر از کارت های پرداخت بانک محور. بیشتر چه 5.6 کرور کارت های اعتباری برجسته در پایان ژانویه به درک برگزار می شود تنها بین 3-3.5 کرور افراد و این بدان معناست که وجود دارد این است که کاملا از اتاق را برای رشد.

یکی دیگر از تغییر در روند صدور. با توجه به اینکه مصرف کننده و دیجیتال شرکت در حال نشستن بر روی مقدار زیادی از اطلاعات در مورد مصرف کنندگان و ابزار های مختلف برای ارزیابی اعتبار از مصرف کنندگان و صادر کنندگان ارائه شده اند صدور فوری بدون هر گونه کاغذ بازی.

شرکای بارگذاری می گویند که آنلاین تاکسی خبرخوان قیمت سواری بر اساس انتخاب کردن و یا رها کردن محل که کمک می کند تا آن را ارزیابی مالی پهنای باند مصرف کننده. سواری قیمت متفاوت به صورت های مختلف مصرف کنندگان به عنوان یک نتیجه. دیجیتال کارت نشسته بر مصرف کننده تلفن است و آن را خوب به آن بروید. در واقع کارت های صادر شده توسط نرم افزار های شرکت های مستقر در اغلب نشستن در نرم افزار و قبل از فیزیکی کارت به آنها می رسد.

بانک ها در حال دیدن یک فرصت خوب در اینجا به دلیل همکاری مارک کارت های, به ویژه کسانی که راه اندازی شده توسط دیجیتال, بازیکنان کمک آنها خود را گسترش کارت پایگاه کاربر در صورت مقرون به صرفه.
Moghe از بانک محور گفت: “همچنین داده های دیجیتال و تجارت الکترونیکی سیستم عامل ما را قادر به تعهد و همچنین رسیدن به مشتری در یک بسیار کم هزینه است. شرکت مارک کارت گزاره است یک پیروزی برای همه مشتری این بانک و شریک.

یک کارت اعتباری گسترش اندازه مشتری کیف پول و یک کارت مشترک همراه با ارزش بیشتر را در فرم از نقاط خاص که پلت فرم و پس از آن نیز وفاداری ساز.”
این شرکت مزایای به عنوان مصرف کننده صرف بیشتر با شرکت مارک کارت ارزش.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im