قانون اساسی استاد ناوگروه سی ان ان جیم آکوستا به عنوان منبع ‘را فشار دهید همه گیر’

قانون اساسی پروفسور جاناتان Turley انتقاد از سی ان ان خبرنگار جیم آکوستا رفتار در coronavirus جلسات.

“جیم آکوستا را وقفه دکتر Birx یک مثال از اینکه چگونه سی ان ان اکو-مدل روزنامه نگاری است که از بین بردن این رسانه اعتبار” Turley توییتی در روز شنبه. “هر سوال از Acosta تلاش برای امتیاز به جای استخراج اطلاعات است. این یک فشار همه گیر است که در ادامه به خشم بدون امداد.”

Turley (که اشاره به دبورا Birx پاسخ هماهنگ کننده نیروی کار) بود و عربستان شاهد در طول دموکراتیک به رهبری, استیضاح تحقیقات در برابر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

Acosta جلب خشم چندین روزنامه نگاران برای خود سبک رزمی در جلسات بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر از جمله از فاکس نیوز را بریت هیوم که انتقاد Acosta برای “قطع” ،

“بازگشت به زمانی که من در کاخ سفید خبرنگار و هنگامی که سام دونالدسون بود قبل از من خواسته ما تهاجمی سوال” هیوم توییتی. “اما ما احترام و تقریبا هرگز قطع یا استدلال با یک رئیس جمهور. @johnrobertsFox و چند نفر دیگر هنوز هم رعایت چنین آداب و رسوم. بیش از حد بسیاری از در حال حاضر نیست.”

Acosta و تهمت که به درگیری چندین بار در طول سال با رئیس جمهور تماس او را “بی ادب وحشتناک فرد” در سال 2018 است. کاخ سفید به طور خلاصه لغو Acosta مطبوعات نشان همان سال که باعث شد یک چالش قانونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im