یک تئوری توطئه ارتباط از گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس به 5G موبایل دکل های مخابراتی خطرناک است, جعلی, اخبار, انگلیسی, مقامات گفت.

با توجه به گزارش رسانه های متعدد تئوری های توطئه ظاهر شده اند طی چند روز گذشته این ادعا که شیوع کروناویروس متصل است به 5G مخابراتی دکل. در هفته گذشته چندین تلفن همراه برج در بیرمنگام و لیورپول و Melling در Merseyside بودند را به آتش کشیدند و مخابرات کارکنان در معرض تهدید در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این ویروس, BBC گزارش شده است.

یک برج مخابراتی متعلق به BT بریتانیا بزرگترین شرکت مخابراتی دچار آسیب قابل توجهی در حمله آتش سوزی. این برج که در ارائه 2G, 3G و 4G و خدمات به هزاران نفر از مردم ندارد 5G قابلیت رویترز گزارش داد.

NHS انگلستان ملی, مدیر پزشکی, Stephen Powis بود نیز گفت: این نظریه اتصال 5G تکنولوژی به گسترش coronavirus به طور کامل جعلی با “هیچ پشتوانه علمی” این گزارش گفت:.

با توجه به هتک حرمت یک متعلق به گوگل ویدئو های پلت فرم در روز یکشنبه گفت: آن را کاهش می دهد مقدار زیادی از محتوا بر روی لینک بين 5G تکنولوژی و coronavirus است که توصیه می شود به کاربران نگهبان گزارش روز یکشنبه.

رسانه های اجتماعی غول گفت: آن را حذف ویدئوها نقض سیاست های خود. این ممکن است اجازه می دهد تا مطالب دیگر است که بر اساس تئوری های توطئه در مورد 5G که شامل نمی شود هر گونه اطلاعات در مورد آن لینک کلیک کنید برای کوروناویروس. این محتوا باقی خواهد ماند و در سایت به عنوان “مرزی محتوا” و می توان سرکوب از نتایج جستجو با توجه به گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de