محافظه کاران ترس ‘تسکین موقت’ هزینه های قفل خواهد شد در برنامه های دولت برای همیشه

به عنوان یک multitrillion دلار اضطراری coronavirus هزینه های بسته بندی زمین به سمت پاساژ سه شنبه فعالان محافظه کار نگران است که این اقدام موقت برای نگه داشتن اقتصاد شناور در همه گیر خواهد شد و به جای آن منجر به دائم و توسعه دولت فدرال است.

“آنها در حال پرتاب 2 تریلیون دلار ارزش گه در دیوار و دیدن آنچه که چوب” گفت: FreedomWorks رئیس جمهور آدم Brandon. “ما در حال رفتن به در مطلق سقوط آزاد تا زمانی که شما بازگشایی اقتصاد است.”

یک بارها و بارها ابراز ترس بود که مزایای جدید ثابت خواهد کرد که مشکل را به دور یک بار به تصویب رسید و حتی پس از اقتصاد را بهبود می بخشد و افزایش هزینه های دشوار خواهد بود به پنجه بازگشت به قبل از coronavirus سطح پس از این بحران جلوگیری کرد.

“محافظه کاران بر این باورند آزادی اقتصادی ضروری است به محدود کردن زمان بحران اقتصادی و انطباق سریع بهبود پس از بحران اقتصادی ناشی از کوروناویروس” این باشگاه برای رشد پیشرو محافظه کار گروه در بیانیه ای گفت:. “و مهمتر از همه هر کاری که کنگره می کند باید آن را اولین و مهمترین دنبال سوگند نامه بقراط و ‘DO NO HARM.'” این باشگاه هنوز هم به مرور زمان بیل به گفته یک سخنگوی.

دموکرات ها و جمهوری خواهان باید sparred بیش از دقیق مطالب از قوانین اضطراری با هر متهم دیگر از اولویت برنامه های پت بیش از کمبود پول نقد کسب و کار و کارگران در خانه گیر کرده در تلاش برای کند کردن گسترش coronavirus. اما رئیس جمهور تهمت و قانونگذاران بیشتر در توافق جدید هزینه های دولت فدرال برای جلوگیری از coronavirus ناشی از سقوط اقتصادی با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin نقش قابل توجهی در مذاکره با حزب دموکرات. گزارش بارها و بارها خود را سرزنش دموکراتیک همکاران برای مسدود کردن یک لایحه است.

این را محافظه کار گروه ها و نمایندگان مجلس که در حمایت از تهمت اما بحرانی بیش از حد صرف در یک موقعیت بی دست و پا. در حالی که محافظه کار مخالفت با جوهر قرمز مواج از واشنگتن شدت تحت دموکراتیک دولت باراک اوباما بسیاری از این زیرساخت ها ایجاد شد در پاسخ به هر دو حزب کمک مالی بانک امضا و به قانون قبلی جمهوری خواه رئیس جمهور جورج دبلیو بوش. این گروه ها به نوبه خود کمک به انتخاب اعضای کنگره که وعده داده شده بود بیشتر به طور مداوم از لحاظ مالی محافظه کار برخی از شکست pro-نجات امتیازهای در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه.

مغلوب ساختن پیشی جستن مهار برخی از این پوپولیستی انرژی به نفع جمهوری خواه نامزدی ریاست جمهوری در سال 2016 بیش از اعتراض شدید از حزب حاکم کلاس. اما او خود را به اشتراک بگذارید نگرانی برای کسری بودجه که در حال حاضر مجموعه ای به بالا اوباما-دوران شکل از $1 تریلیون دوباره در این سال حتی قبل از coronavirus شکست بیشتر ارتدوکس چای partiers مانند تد کروز سناتور رند پال و مارکو روبیو در انتخابات مقدماتی. بسیاری از آزادی های حزبی یک لحاظ مالی محافظه کار بلوک در خانه, نمایندگی مغلوب ساختن پیشی جستن-ارد مناطق در کشور است. مغلوب ساختن پیشی جستن گذشته دو کاخ سفید ستاد میک Mulvaney و علامت مراتع بودند موسس آزادی اعضای انجمن. مراتع یک کارولینای شمالی از حزب جمهوری خواه نیست و در عین حال ترک خانه اش صندلی و درگیر شد روز سه شنبه در مذاکرات به حرکت تسکین بسته رو به جلو است.

اکثر محافظه کاران واگذار این است که یک وضعیت متفاوت از سال 2008. پس از آن بانک ها ساخته شده تصمیم مشکوک شدند و bailed توسط دولت است. در حال حاضر کسب و کار و کارگران در حال برخورد با یک بیماری همه گیر از طریق هیچ گسل از خود را دارند و اغلب در حال تعطیل در جهت از دولت است.

“من مایل به صرف پول بیشتری از من همیشه فکر می کردم من می باشد حاضر به صرف” گفت: FreedomWorks’ براندون هر چند او را تقبیح کنگره “بازوکا رویکرد است.” او افزود: “ما هنوز هیچ تست. آنها باید مانند آدامس بادکنکی. آزمون باید در همه جا.”

“این بحران را نمی خواهد ایجاد یک جدید عشق وعاشقی با دولت به عنوان معامله جدید ظاهرا انجام داد” گفت: کریس ادواردز مدیر سیاست های مالیاتی مطالعات آزادیخواه موسسه Cato. “برای یک چیز, مردم در حال حاضر می توانید ببینید اشتباهات دولت ساخته شده است که تشدید این بحران است. برای مثال فدرال محدودیت در ویروس تست شد یک آسیب رساندن به پیچ کردن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>