محافظه کار جوانان گروه آب و هوا به دنبال به حرکت فراتر از سبز جدید مقابله

آمریکا حفاظت ائتلاف محافظه کار جوانان, آب و هوا, گروه, پرده برداری از یک آب و هوا چارچوب سیاست روز شنبه که ارائه می دهد یک راهنمای به قانونگذاران جمهوری خواه به عنوان آنها سعی کنید به پیام خود را به جوانه زدن آب و هوا سیاست دستور کار است.

این گروه همچنین امید آن چارچوب آمریکا قرارداد آب و هوا خواهد ذخیره کردن پایه و اساس برای آینده قانون در آب و هوا تغییر سیاست.

“اگر ما در حال صرف زمان صحبت کردن در مورد سبز جدید مقابله و مناظره سبز جدید معامله propping آن را تا و یا سرنگون کردن آن ما در حال هدر رفتن زمان در تغییر آب و هوا” گفت: Benji که حامی این گروه رئیس جمهور و بنیانگذار شرکت.

“ما می خواهیم به نوبه خود صفحه سبز معامله جدید” به یک “واقعی و ملموس چارچوب است که ما را به آینده” حامی در مصاحبه ای گفت:.

چارچوب خواستار ایالات متحده برای پیشبرد سیاست هایی که “حرکت به سوی یک هدف جهانی net-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050.” که هدف این است که یک موقعیت قانونگذاران جمهوری خواه شده اند مردد به سهام اما حامی گفت: ACC است که در مورد “حرکت توپ به جلو” و 2050 هدف این است که هر دو ممکن است و “ملموس برای فرد به طور متوسط.”

گسترده قرارداد پشتیبانی از چهار زمینه های سیاسی: سرمایه گذاری در انرژی و نوآوری و نوسازی زیرساخت های حمایت از اقدامات حفاظتی که ذخیره کربن و جذاب در سطح جهانی برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای.

روز سه شنبه راه اندازی همان روز به عنوان روز زمین را 50th anniversary با تمرکز بر حمایت مردمی از جمهوری خواهان و ملی سازمان های حمایتی از جمله مرکز سیاست دو حزبی این فدراسیون ملی حیات وحش و شهروندان مسئول راه حل های انرژی.

ظرف دو ماه آینده ACC را اعلام پشتیبانی از “بیشتر اعضای کنگره از مردم ممکن است انتظار” حتی برخی که نمی درگیر در آب و هوا قبل از حامی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im