Conona امداد: SBI به ارائه وام @ 7.25% p.یک. به COVID-19 تحت تاثیر قرار وام

Coronavirus outbreak, Novel Coronavirus COVID-19, Janta Curfew, lock down, Indian Railways, passenger trains, metro trains, State Bank of India, SBI, COVID-19 Emergency Credit Line, CECL, low interest on loanوام ممکن است بازپرداخت شش و تربیه پس از یک دوره توقف از شش ماه از تاریخ پرداخت.

پس از روز طولانی ‘Janta مقررات منع رفت و آمد در مارس 22 تا اطمینان حاصل شود که مردم حفظ اجتماعی فاصله بسیاری متحده اعلام کرده اند قفل کردن تا 31 مارس سال 2020 که قرار دادن یک وقفه تقریبا در تمام فعالیت های اقتصادی. با راه آهن هند اعلام لغو تمام قطارهای مسافربری تا 31 مارس سال 2020 و مترو از ریل در بسیاری از شهرهای مترو نیز برای جلوگیری از این دوره وجود دارد خواهد بود در مجموع سفر بان کی مون به پیچیده تر شدن مشکلات اقتصادی است.

برای کمک به وام گیرندگان خود را در مواجهه با مشکلات با توجه به گسترش رمان Coronavirus COVID-19, هند بزرگترین بخش دولتی وام بانک دولتی هند (SBI) اعلام کرده است را در دسترس اضافی تسهیلات اعتباری به واجد شرایط وام موجود را از طریق ad-hoc امکانات یعنی COVID-19 اورژانس خط اعتباری (CECL) به جزر و مد در طول زمان وضعیت بحران است.

اخبار مرتبط

پس موجود SBI وام گیرندگان در مواجهه با مشکلات با توجه به توقف فعالیت های اقتصادی با توجه به کروناویروس ترساندن ممکن است انتخاب کردن برای CECL توسط راه SLC (آماده به کار نامه های اعتباری) تا 30 ژوئن 2020.

دارندگان تمام حساب های استاندارد که نه طبقه بندی شده است به عنوان ذکر خاص حساب (SMA) 1 یا 2 هستند واجد شرایط برای دریافت وام های اضافی تا 10 درصد از موجود صندوق بر اساس سرمایه در گردش محدودیت (FBWC) با حداکثر محدودیت اعتباری از Rs 200 کرور.

مبلغ وام خواهد بود پرداخت در یک بروید و ممکن است بازپرداخت شش برابر اقساط ماهانه (EMIs) پس از یک دوره توقف از شش ماه از تاریخ پرداخت وام با گزینه گسترش پوشش دوره از مطالبات سه ماه تا بسته شدن تاسیسات.

بهره شارژ خواهد شد در یک نرخ ثابت از 7.25 درصد در سال و به خدمت به عنوان و هنگامی که اعمال می شود.

پس موجود SBI وام گیرندگان در مواجهه با مشکلات با توجه به مشکلات اقتصادی آزرده توسط shut فراز با هدف شامل گسترش Coronavirus وجود دارد یک فرصت طلایی برای گرفتن بهره پایین خط اعتباری به عبور بیش از این آشفته زمان.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>