کنگره را به طور کامل پشتیبانی از تلاش های دولت برای مهار Covid-19 pandemic: سونیا گاندی

در عین حال یکی دیگر از نامه ای به نخست وزیر نارندرا کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی است تصریح کرد تقاضا به صورت مستقیم بهره مند انتقال به کارگران در unorganised بخش. امیدوار کننده از پشتیبانی کامل این مرکز را تلاش برای مبارزه با گسترش Covid-19 او گفت: در سراسر کشور مستند خوش آمدید گام. “به عنوان رئیس کنگره ملی هند, من می خواهم به دولت است که ما را پشتیبانی و همکاری کامل خود را با هر مرحله گرفته شده توسط دولت اتحاد برای اطمینان از مهار این بیماری همه گیر” او گفت: در این نامه است.

کنگره رئیس جمهور گفت: ضروری است برای هر کس به افزایش بالاتر از منافع حزبی و افتخار وظیفه خود را نسبت به بشریت است. وی تاکید کرد: این مرکز برای بهبود “بسیار زیاد اقتصادی و وجودی درد” که بخش های آسیب پذیر به زودی خواهد شد در معرض. گاندی گفت: تولید تجهیزات حفاظت شخصی باید کوچک ، “انتشار تمام اطلاعات ضروری از جمله مکان های تعیین شده از بیمارستان ها و اورژانس خط تلفن و شماره های ضروری است به منظور تسهیل در مدیریت این بیماری همه گیر. اختصاصی پورتال برای به اشتراک گذاری این و دیگر اطلاعات لازم است یکی از راه های به جلو” او گفت:.

گاندی پرسید: این مرکز بلافاصله به کمیسیون و شروع ساخت و ساز از امکانات به طور موقت با تعداد زیادی از مراقبت های ويژه و هواکش در مناطق جغرافیایی که در آن شیوع انتظار می رود که به طور متمرکز در آینده نزدیک. او در گزارش ذکر شده است که بسیاری از کسب و کار و شرکت های تخمگذار و retrenching تعداد زیادی از به طور منظم و به طور موقت کارکنان. “این امر می تواند در جهت اتحاد دولت به سرعت در جای خود قرار داده گسترده ای بر اساس حمایت اجتماعی از جمله اقدامات مستقیم انتقال نقدینگی به این بخش به جزر و مد در طول دوره دشواری,” او گفت:, و نام برای, نقدی, انتقال ₹7,500 به هر jan dhan و ساعت Kisan Yojna حساب های مختلف حساب های بازنشستگی و MGNREGA کارگران حساب به عنوان یک زمان خاص اندازه گیری.

او گفت: اقدامات لازم باید انجام شود برای فعال کردن برداشت و خرید محصولات کشاورزی در MSP. “این نیز در زمان مناسب به تعلیق همه بهبود از کشاورزان برای یک دوره شش ماه و در نظر گرفتن بدهی تسکین آزادانه,” او اضافه شده است.

“همه کسب و کار به خصوص هالتر کوچک و متوسط کسب و کار مواجه شده اند بی سابقه ناراحتی از قبل از شروع این بیماری همه گیر. همه گیر افزایش یافته پریشانی خود را چند برابر. اتحادیه دولت باید اعلام نظر جامع بخش-حکیم امداد بسته های لازم از جمله معافیت های مالیاتی بهره کمک هزینه و تاخیر در بدهی” او خواستار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de