کنگره تحت فشار به عجله پول را از درب به خانواده ها برای جلوگیری از عمیق coronavirus رکود

کنگره تحت فشار است به تصویب عمده کاهش مالیات به آدرس فقط فوری دررفتگی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس بلکه ضربه به میان مدت تجارت که در نتیجه اگر ترس می شود خود تقویت و منجر به عقب نشینی در هزینه و طرح های سرمایه گذاری.

رئیس جمهور تهمت خواهان در کنگره به تصویب مالیات بر حقوق و دستمزد تعطیلات آن را به مقدار حدود 807 میلیارد کاهش مالیات با توجه به پن وارتون بودجه مدل — مراتب بزرگتر و در مقیاس سالیانه از سال 2017 کاهش مالیات. “تنها آن را یک تفاوت بزرگ!” او توییتی جمعه.

مالیات را کاهش دهد که اندازه می تواند یک محرک های مالی در مقیاس رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2009 محرک لایحه که به تصویب رسید در پاسخ به بزرگترین بحران مالی از زمان رکود بزرگ.

نقطه ای خواهد بود برای خنثیسازی آسیب های ناشی از افراد بیمار قادر به نشان می دهد تا برای کار. این چیزی است که اقتصاددانان از آن به عنوان یک “با عرضه” شوک است که دولت نمی تواند نشانی از طریق سیاست های مالی. در واقع این احتمال وجود دارد بهتر است در دراز مدت برای تجارت به سرعت پایین در کوتاه مدت برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس.

به جای هدف خواهد بود برای جلوگیری از اضافی رکود که می آیند اگر مردم از ترس بی ارزش کاهش بازگشت در نظر دارد به صرف است که می تواند در نوبه خود منجر کسب و کار برای محدود کردن سرمایه گذاری ایجاد خود کفا حلقه از کاهش تقاضا. “ترس و عدم اطمینان و از دست دادن شغل می تواند سرکوب تقاضا” توضیح سابق جورج دبلیو بوش, مشاور اقتصادی دونالد Marron. “به همین دلیل ما دیدن طرح های پیشنهادی برای توزیع نقدی کاهش حقوق و دستمزد و مالیات و غیره.”

تا کنون اعضای کنگره از هر دو طرف شده اند پذیرای این ایده. در عین حال بسیاری از اقتصاددانان برجسته و officeholders می گویند که در حالی که حقوق و دستمزد کاهش مالیات ممکن است به اندازه کافی به اندازه کافی بزرگ برای مقیاس مشکل چیزی است که مورد نیاز است که می تواند درب را حتی سریع تر به خانواده ها و رسیدن به مردم بیشتر به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر.

سابق کلینتون وزیر خزانه داری و مشاور اوباما لری سامرز روز جمعه گفت که دولت باید “گرفتن پول به جیب مردم اعتباری به دست از کسب و کار و بهره گیری از این لحظه به سرمایه گذاری در زیرساخت ها و شاید مهمترین انتقادی مطمئن شوید که مردم در گرفتن پرداخت برای بیمار خود را ترک کنند.”

آمریکا و دولت مذاکره جمعه در مواقع اضطراری بسته است که عبارتند از مرخصی با حقوق برای کارگران در منزل نگهداری می شوند توسط بیماری یا قرنطينه. اما تابستان, یک اقتصاددان دانشگاه هاروارد گفت: “ما در حال رفتن به نیاز به مقدار بیشتر در نظر مستقیم تزریق به اقتصاد است.”

گرگ Mankiw دیگر اقتصاددان دانشگاه هاروارد و مشاور سابق بوش حمایت ارسال صدها میلیاردها دلار به طور مستقیم به خانواده ها.

“با توجه به دشواری شناسایی واقعا نیازمند و مشکلات ذاتی در تلاش برای انجام این کار با ارسال هر آمریکایی یک $1000 بررسی asap خواهد بود یک شروع خوب” Mankiw نوشت و در وبلاگ خود جمعه. “حقوق و دستمزد کاهش مالیات کمی احساس می کند در این شرایط به دلیل آن هیچ کاری نمی کند برای کسانی که نمی توانند کار کنند.”

“در زمان وجود دارد به نگرانی در مورد در حال رشد بدهی های دولت. این است که یکی از آنها” او نوشت.

بوش با ارسال چک به خانواده ها زمانی که اقتصاد رو به وخامت گذاشته و در سال 2008 در قالب تخفیف مالیاتی از 600 دلار به ازای هر فرد به علاوه 300 دلار برای هر کودک است. محرک به مبلغ بیش از 150 میلیارد دلار است که در سال تنظیم شده برای تورم است.

پلوسی گفته است که دموکرات ها را دنبال یکی دیگر اقتصادی پاسخ لایحه هنگامی که آنها گذشت یکی در حال حاضر در حال بررسی است.

به طور جداگانه دموکراتیک قانون گذاران قانون جمعه به ارسال یک بررسی از بین 1000 $و $6,000 برای هر کسی که به دست آورده کمتر از $65,000 سال گذشته با 200 میلیون چک بیرون رفتن ظرف سه ماه از تصویب این لایحه.

“ما باید نرم کردن ضربه برای کارگران به عنوان اجتماعات بزرگ و حوادث لغو و ساعت قطع میشوند” گفت: تشکر. Ro Khanna کالیفرنیا که نویسنده این لایحه همراه با همکار کنگره و نامزد سابق ریاست جمهوری تیم رایان از اوهایو. “حقوق و دستمزد کاهش مالیات کافی نیست.”

یکی دیگر از گزینه برای دریافت پول در دست مردم به سرعت می تواند به سرعت بخشیدن به بازپرداخت مالیات. پل Kupiec یک متخصص امور مالی در محافظه کار آمریکایی سازمانی موسسه نوشت جمعه که دولت باید “ارسال هر خانوار که فایل اظهارنامه مالیاتی بازپرداخت $5,000 تقریبا برابر با متوسط هزینه برای 2019 و 2020 سال مالیاتی همراه و جبران مخارج امتناع بازپرداخت, و یا surcharging مالیات دهندگان که نمی تواند بازپرداخت شروع در سال 2022 زمانی که اقتصاد در حال حاضر بهبود از coronavirus رکود است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de