کنگره به شدت افزایش دهلی شورش در مجلس تقاضا آمیت شاه استعفای

Congress, communal riots in Delhi, Amit Shah, Amit Shah resignation, Adhir Ranjan Chowdhury, Sonia Gandhi, CWC“ما ادامه خواهد داد به افزایش تقاضا از خانه وزیر آمیت شاه استعفای روی کف خانه” چودری گفت. (فایل عکس: PTI)

کنگره را به شدت افزایش دهد این موضوع از جمعی شورش در دهلی نو در بخش دوم بودجه جلسه در مجلس با شروع در روز دوشنبه و تقاضا در خانه وزیر آمیت شاه استعفای بیش از اتهام پلیس ساقط.

این کنگره است که به احتمال زیاد به ارائه adjournment, حرکت اعلامیه در هر دو مجلس پارلمان در روز دوشنبه خواستار بحث بر سر خشونت در دهلی نو گفت: منابع. کنگره آمریکا در لیبی در Lok سبها Adhir Ranjan چودری گفت: این حزب را به شدت افزایش دهد این موضوع از شورش زده دهلی نو و بپرسید که چرا خشونت اتفاق افتاده است.

اخبار مرتبط

“دولت مفتضحانه شکست خورده برای حفظ نظم و قانون. من فکر می کنم باید وجود داشته باشد برخی از مرتب کردن بر اساس پیوند بین تظاهر کنندگان و یک بخش از مقامات پلیس که منجر به مخوف قتل و آتش سوزی است که مخدوش تصویر ما در سراسر جهان است. این یک نگرانی جدی برای ما,” او گفت: PTI.

“ما ادامه خواهد داد به افزایش تقاضا از خانه وزیر آمیت شاه استعفای روی کف خانه” چودری گفت. کنگره ارشد سخنگو و Rajya سبها MP Abhishek Singhvi همچنین گفت: این کنگره خواهد شد تا در مجلس در قوی ترین شرایط ممکن را “گستاخ تخریب ارزش های دموکراتیک” در این کشور با “فعال طرفداری” و غالبا انتخابی “Nelsonian چشم” از دولت است.

“شیوه و شکل از اعتراض در داخل و یا خارج از مجلس است که یک ماده از هماهنگ استراتژی و نه یک موضوع را به طور علنی پخش شد. اما این کشور مطمئن است که ما را تخلیه مسئولیت های ما با شور و نشاط و بدون ترس و با وجود شدید و نفوذ غیر قانونی و آزار و اذیت,” او گفت: PTI.

کنگره و دیگر احزاب مخالف را متهم به پلیس از تعصب و انفعال در دهلی خشونت است. یک هیئت کنگره از جمله حزب رئیس سونیا گاندی در خواست رئیس جمهور رام نات Kovind در روز پنج شنبه به فراخوان خانه وزیر شاه استعفای او اتهام “ادای وظیفه” در طول خشونت در دهلی نو و یادآوری مرکز آن “راج دارما”.

کنگره کار کمیته (CWC) بالاترین تصمیم حزب نیز بررسی این موضوع هفته گذشته و تصویب قطعنامه ای خواستار پاسخ از هر دو مرکزی و دولت دهلی نو در حالی که همچنین اصرار مردم دهلی نو به “رد سیاست نفرت”.

کنگره رئیس جمهور در روز جمعه تا به حال deputed پنج عضو تیم برای دیدار شورش-مناطق آسیب دیده در شمال شرقی دهلی نو و ارائه گزارش به او پس از ارزیابی وضعیت وجود دارد. این هیئت متشکل از همه هند کنگره کمیته (AICC) دبیر Mukul Wasnik, AICC مسئول برای دهلی نو shaktisinh می Gohil, Haryana کنگره رئیس Kumari Selja سابق MP Tariq Anwar و Mahila کنگره رئیس Sushmita Dev.

حداقل 42 نفر کشته شده اند و بیش از 200 مجروح در شورش جمعی که شکست در شرق دهلی نو روز دوشنبه پس از درگیری میان قانون تابعیت حامیان و معترضان spiralled خارج از کنترل است.

بودجه جلسه مجلس شروع در ژانویه 31 و ادامه داد: تا 11 فوریه. پس از یک استراحت آن را دوباره آغاز در مارس 2 و در ادامه تا آوریل 3.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im