کنگره مذاکرات دشوار ادعا می کند که ‘رکورد’ از BJP توطئه علیه دولت

کنگره به نظر می رسد که در نهایت تصمیم به بستن درهای خود را به رئیس جمهور سابق از آن راجستان واحد Sachin خلبان. این حزب به شدت تهاجمی خود را علیه شورشیان MLAs با تصمیم گیری به فایل شاه در برابر اتحادیه وزیر و رهبر بی جی پی Gajendra سینگ Shekhawat و تعلیق شورشی MLAs Bhanwar لعل شارما و Vishvendra سینگ.

در گفتگو با خبرنگاران در جیپور AICC ارتباطات مسئول Randeep Surjewala گفت: برخی از نوارهای صوتی است که پدید آمده به وضوح ثابت کنیم که وجود دارد یک توطئه برای سرنگون کردن این Ashok Gehlot دولت است.

Surjewala که قبلا خواسته خلبان برای بازگشت به حزب گفت: کسی که تا به حال می خواستم به بازگشت ممکن پیوست به خانواده در یک یا دو روز. او همچنین متهم یکی سانجی Jain, بنا به گزارش یک تاجر نزدیک به BJP به عنوان یک conspirator در این طرح به destablise Gehlot دولت است.

BJP را انکار

بی جی پی و Shekhawat اما رد اتهامات عنوان شده علیه. BJP سخنگوی Sambit Patra با استناد به Surjewala پیشتر در بیانیه ای گفت: کنگره گفته بود که وجود دارد می تواند صدای مخالفت در یک خانواده است. “کنگره در حال حاضر در تلاش برای سرکوب این سر و صدا از طریق تولید صدا” Patra گفت. “این است که صدای من… اجازه دهید وجود داشته باشد یک بررسی. من آماده هستم به هر صورت کاوشگر” Shekhawat گفت. شورشی کنگره MLA Sharma بیش از حد نگهداری صوتی در نوار او نیست و آن تولید شده است.

Surjewala گفت: توطئه برای سرنگونی دولت کنگره را روشن است از طریق به اصطلاح گفتگو. “این یک فصل در تاریخ دموکراسی” او اضافه شده است. او خواست خلبان به موضع خود را روشن و علنی در مورد این ادعا ذکر است از ارائه لیست MLAs به بی جی پی’ در نوار صوتی.

شاه ثبت شده

در ضمن بر اساس این کنگره رئیس شلاق ماهش Joshi شکایت یک عملیات ویژه گروه از راجستان پلیس ثبت شده FIR در برابر Shekhawat, شارما و جین. Surjewala گفت Shekhawat باید دستگیر و با اخذ حکم. “اقدام مشابه نیز باید گرفته علیه شارما و Jain” او خواستار است. یک تیم از SOP بازدید MLAs در خلبان اردوگاه که در حال حاضر در یک هتل در نزدیکی Manesar.

دادگاه مجاز چهار روز زمان برای شورشی MLAs برای پاسخ به بلندگو CP Joshi متوجه درخواست خود را در پاسخ به شکایت از کنگره به دنبال رد صلاحیت ها ، خلبان و دیگران تا به حال با نزدیک شدن دادگاه عالی در برابر جوشی را اطلاع می دهد. جوشی مورد را به یک تصمیم در مورد رد صلاحیت در روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر