کنگره حکومت دهلی متوالی به مدت 15 سال تحت شیلا Dikshit. اما در سال 2020 حزب بزرگ قدیمی موفق به صرفه جویی در سپرده در 60 از 66 کرسی آن رقابت. این حزب خواهد شد که هیچ نماینده ای در دهلی نو مونتاژ این زمان بیش از حد.

این حزب گفت: آن را تجزیه و تحلیل نتایج و رفع مسئولیت است. کنگره’ کمپین مدیران انتظار داشتند حداقل شش کرسی در انتخابات. اما هیچ جا می تواند آن را امن حتی مقام دوم. نتیجه این شد روشن فرستادیم برای این حزب بالا فرمان بیش از حد.

در طول سال 2019 Lok سبها انتخابات کنگره رو 22.46 درصد آرا و دوم در تمام هفت کرسی است. آن نگاه مانند ضد BJP رای دهندگان اعتماد کنگره به جای AAP در طول Lok سبها سنجی و آن را به اعتماد به حزب و ماشین آلات در دهلی نو.

اما پس از مرگ Dikshit کنگره در زمان زمان طولانی برای پیدا کردن یک رئیس جمهور برای آن دهلی واحد. وجود شایعاتی است که حزب ممکن است فرصتی برای جوانان است اما بالا فرماندهی تصمیم به آن اعتماد دست Subhash چوپرا رئیس جمهور. سابق BJP MP Kirti آزاد اسلامی که به پیوست کنگره پیش از Lok سبها نظر سنجی داده شد مسئول انتخابات در دهلی نو. پس از افتضاح او گفت که او مایل به گرفتن مسئولیت است.

در Dwaraka حوزه حزب با تجربه Adarsh بنارس — سابق AAP رهبر و نوه نخست وزیر سابق Lal Bahadur Shastri. اما او فقط 6,747 رای. در Sangam Vihar, Azad, همسر, Poonam آزاد اسلامی واحد موفق به دریافت 2,604 دفاع کرد گرفته شد رای در حالی که چوپرا دختر Shivani چوپرا کردم 4,956 آرا در Kalkaji یک بار در کنگره دژ.

شش کنگره نامزدها — Devender Yadav در Badli سندیپ Tanwar در دهلی اردوگاه, Tarvinder سینگ مروه در Jangpura, آبیشک دات در Kasturba ناگار متین احمد در Seelampur و سابق PCC جمهور Arvinder سینگ دوست داشتنی در گاندی نگر صندلی — موفق به نجات خود سپرده است.

‘سمی کمپین’

AICC مسئول دهلی PC Chacko و گفت: احترام به رأی مردم است. “کنگره از انتخابات از دست داده و ما قبول شکست ما با فروتنی و ما تبریک وزیر. واقعیت این است که قوی polarisation اتفاق افتاده در دهلی نو,” او گفت:. وی این اتهامات که کنگره رای منتقل شدند AAP. “هر انتخابات یک آزمون دموکراسی و ما از دست ما خودمان را اختصاص به احیای حزب در دهلی اما در همان زمان ما خوشحال هستند که سمی ترین کمپین به راه انداخته توسط نخست وزیر و وزیر خانه رهبری بی جی پی با شکست مواجه شد توسط مردم دهلی نو. این پیام بزرگ است که مردم در دهلی نو در حال دادن به کل ملت است. پس باطل جمعی مبارزات BJP شکست خورده بود در دهلی نو که ما خوشحال هستند و در حال مرده مطمئن شوید که در دهلی نو ما کار سخت خواهد شد و ما را به عقب می آیند و این است که ما تصمیم گیری و حل و فصل” Chacko گفت.

وقتی پرسید که آیا رهبران گام خواهد شد در نظر گرفتن مسئولیت اخلاقی این رسانه در شارژ Randeep سینگ Surjewala گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در حال حاضر گرفته شده و مسئولیت او منتقل کرده است که او خوشحال است ، “اما من می خواهم به می گویند از جمله تصمیمات گرفته شده در کنفرانس های مطبوعاتی. آنها گرفته شده در این سازمان در یک ساختار و جدی مد. این حزب در حال رفتن به فقط آرزو دور از واقعیت است که ما شکست خورده شده اند. ما را بازسازی حزب از ابتدا از تخته رسم نه توقیف بر ما ایدئولوژی و کار ما,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی