کنگره گام تا فشار بر دولت مودی به عنوان coronavirus موارد سنبله در هند

راهول گاندی به اشتراک گذاشته شده در یک گزارش ادعا کرد که این مرکز همچنان به صادرات تجهیزات حفاظت شخصی تا مارس 19 با وجود این که مشاوره به سازمان ملل برای حفظ مناسب سهام است.

کنگره روز دوشنبه نصب شده فشار در مرکز با تعداد تایید coronavirus موارد افزایش قابل ملاحظه ای در دو روز گذشته در کشور است. در پیشنهاد خود را برای برجسته کردن دولت کاستی حزب اتحاد راه اندازی یک کمپین ویدیویی با رهبران دولت درخواست نخست وزیر نارندرا مودی اعلام آنچه خود دولت انجام شده است و برای بخش های مختلف شده اند که به شدت ضربه با توجه به جهانی shutdown.

کنگره رهبران نیز شک و تردید بیش از دست زدن به بسیار مسری coronavirus و از دولت خواسته که چرا آن شده است قادر به ارائه کافی تجهیزات حفاظت فردی — دستکش و ماسک ایمنی, عینک, کفش, ماسک بارانی یا روپوش یا کامل بدن مناسب برای پزشکان و دیگر کارکنان بهداشتی است.

اخبار مرتبط

پیش از آن در روز سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی به اشتراک گذاشته شده در یک گزارش ادعا کرد که این مرکز همچنان به صادرات تجهیزات حفاظت شخصی تا مارس 19 با وجود این که مشاوره به سازمان ملل برای حفظ مناسب سهام است. حمله به دولت گاندی ادعا کرد که این یک توطئه جنایی.

کنگره و رسانه ها در شارژ Randeep سینگ Surjewala از نخست وزیر پرسید چرا وزیر اقتصاد و بازرگانی وزیر نمی تواند اخراج برای اجازه صادرات, پنکه, فولاد, ماسک, ماسک صورت مواد خام برای ماسک تا مارس 19. “این جنایتکار به خود ما پزشکان و پرستاران و بیماران در مواجهه حاد کمبود,” او گفت:.

یکی دیگر از مقامات ارشد کنگره رهبر شاشی Tharoor گفت که وجود دارد نیاز به تجهیزات حفاظت شخصی برای تست بیشتر. “ما باید بهتر از تجهیزات حفاظتی برای متخصصان مراقبت های بهداشتی بیشتر N95 ماسک های مالی و دیگر انگیزه برای پزشکان و مراقبان که تحت سخت ترین شرایط است.”

تا کنون در این کشور گزارش شده 415 مورد و 7 و میر. تا 20 مارس این تعداد فقط 195 — کمتر از نصف. با افزایش ناگهانی از موارد مثبت تقاضا برای تست بیشتر نیز افزایش یافته است. و تست بیشتر به معنی بیشتر تقاضا برای تجهیزات حفاظت شخصی برای خط مقدم بهداشت و درمان کارکنان از جمله پزشکان.

اما گزارش های پدید آمده اند که در برخی از مکان های پزشکان و کارکنان پزشکی عامل بدون تجهیزات کافی. نه تنها این مردم در حال حاضر آغاز شده خواستار ویژه بسته مالی برای مبارزه با تاج رسید. Tharoor در حالی که اظهار نظر در یک صدای جیر جیر در بسته مالی گفت: او امروز اقدام به گرفتن وزیر دارایی “Nirmala Sitharaman به اعلام یک بسته مالی قبل از Lok سبها موکول شد اما هیچ کدام آینده.”

کنگره همچنین در مورد دولت بیش از این اتهام تاخیر در تست. آن گفت: برای یک کشور هند اندازه و جمعیت شناسی, تست تاج باید افزایش هفته پیش. “دولت باید با ایجاد پروتکل های اجازه می دهد تا برای تست توده به بهترین ارزیابی چه مرحله ای از عفونت هند رسیده است” آن گفت: در یک صدای جیر جیر.

این مرکز مدعی است که تست مورد نیاز است فقط برای کسانی که علائم نشان می دهد. آن را می گوید تست انجام خواهد شد بر اساس اولویت به دلیل وجود دارد هیچ نقطه ای برای تست همه و اگر آن را انجام داده و سپس افرادی که مورد نیاز آن بیشتر خواهد باید صبر کنید که خود پیامدهای.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>