کنگره صحبت می کند تا علیه افزایش قیمت سوخت

صحبت کردن در برابر افزایش قیمت سوخت کنگره رهبران در سراسر کشور خواستار مرکز به پایین آوردن در بنزین و دیزل و عبور از مزایای کاهش بین المللی قیمت نفت خام برای مصرف کنندگان داخلی. گفتند: در شش سال گذشته دولت نارندرا ساخته شده است ₹18,00,000 کرور بیشتر با افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در محصولات نفتی. در یک کمپین اعتراض سراسری در روز دوشنبه مخالفت رهبران حزب متهم شده است که این مرکز در سه ماه گذشته از مستند “غارت ₹1,30,000 کرور از مردم با افزایش عوارض بر نفت”. قیمت نفت خام است ₹20 در هر لیتر است اما قیمت های سوخت در حال رسیدن به ₹80 در هر لیتر گفتند.

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی گفت: زندگی مردم بین Covid-19 در یک طرف و افزایش قیمت در دیگر. او گفت: این مرکز افزایش قیمت بنزین و دیزل 22 بار در سه سال گذشته است. “نارندرا دولت به دست آورده است ₹18 لاخ کرور روپیه اضافی با افزایش مالیات بر بنزین در شش سال گذشته” او گفت:, و اضافه کرد که این مرکز بهره از پریشانی مردم است. “این است که حساس است. کشاورزان و کارگران و طبقه متوسط را تحت تاثیر قرار خواهد شد به شدت توسط این مرحله است. من مصرانه از مرکز به لغو افزایش در مالیات غیر مستقیم از وظیفه در اولین,” او اضافه شده است.

سابق کنگره رئیس جمهور راهول گاندی گفت: این مرکز تبدیل شده است چشم نسبت به این پیشنهادات به طور مستقیم مزایای نقدی به اقشار پایین تر جامعه. “به جای ارائه کمک به مردم در این مرکز نوشت: مالیات ارزش lakhs از کرور روپیه از 15 چند میلیاردرهای که دوستان از حزب حاکم” گاندی گفت.

بعد در یک کنفرانس مطبوعاتی این حزب تصریح کرد تقاضا برای آوردن قیمت نفت خام تحت GST. کنگره سخنگوی Khushbu Sundar گفته شده است و ایستاده و تقاضا است که قیمت فرآورده های نفتی باید در آورده و در زیر GST. او گفت: این مرکز shying دور از آن به دلایل نامعلوم.

Sundar اضافه شده است که در سال 2014 زمانی که مودی فرض قدرت وظیفه مالیات غیر مستقیم بر روی بنزین بود ₹9.20 در هر لیتر و در دیزل ₹ 3.46. “در شش سال گذشته دولت اتحادیه افزایش وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین اضافی ₹23.78 در هر لیتر و در دیزل توسط ₹28.37. این تکان دهنده 820 درصد افزایش در مالیات غیر مستقیم از وظیفه در دیزل و 258 درصد در وظیفه مالیات غیر مستقیم بر روی بنزین,” او گفت:.

در همین حال مقامات از بخش دولتی به شرکت های نفتی گفت: شیب افزایش قیمت بنزین و دیزل در بازگشت از افزایش قیمت جهانی این کالا است. اما دلیلی برای حتی تندتر افزایش دیزل قیمت پس از Covid-19 مستندات را می توان به تقاضای بیشتر با بخش حمل و نقل به دست آوردن شتاب سریع تر از شخصی تحرک در سراسر جهان آنها استدلال.

سوخت خودرو قیمت در دهلی نو شد پیاده در روز دوشنبه به ₹80.43 یک لیتر بنزین و ₹80.53 یک لیتری دیزل. این افزایش تا به حال به دنبال یک روز بدون قیمت تجدید نظر در روز یکشنبه. قیمت بنزین بود پیاده توسط پنج paisa و دیزل 13 paise در سرمایه های ملی. قیمت بنزین و دیزل را به طور پیوسته افزایش یافته در سراسر کشور پس از 7 ژوئن زمانی که شرکت های نفتی از سر گرفته روزانه قیمت تجدید نظر در ساز و پس از یک وقفه 83 روز طول Covid-19 مستندات.

“در سطح بین المللی وجود بهبود قیمت بنزین و دیزل. اما به نظر می رسد که وجود دارد این است که بیشتر حرکت وسایل نقلیه تجاری مانند کامیون به طوری که افزایش در تقاضا برای دیزل است که بیشتر از آن برای بنزین. داخلی قیمت خودرو سوخت در هند محک به قیمت های بین المللی. این نتایج در قیمت های داخلی بالا رفتن یا پایین صرف نظر از اینکه آیا شرکت همان سود یا نه” یک شرکت رسمی گفت.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *