کنگره سراسیمه به کروناویروس چک سپرده در حساب های بانکی در سه هفته

تیوی برگ برنده دولت است که به دنبال به همه گیر امداد چک سپرده در حساب های بانکی در چند هفته.

“انتظار ما این است که ظرف 3 هفته ما را مستقیم پرداخت که در آن ما باید سپرده گذاری اطلاعات” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: در حالی که جلسه مطبوعاتی دوشنبه شب در مورد وضعیت 2 تریلیون دلار همه گیر امداد لایحه تصویب شده توسط مجلس سنا بعد از آن روز.

بسته های قانونی شامل 1200 دلار تخفیف مالیاتی برای بزرگسالان و نجات وام و کمک های مالی برای کسب و کار تنها در ساعات اولیه صبح روز چهارشنبه زمانی که مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها به پایان رسید مذاکره شرایط آن. کنگره و دولت در حال حرکت آن را در سرعت بالا به کمک کسب و کار و خانواده به طور ناگهانی محوری به درماندگی مالی با این بیماری همه گیر. خانه رهبران هدف به تصویب آن روز جمعه است.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در همان جلسه گفت که امضای لایحه “فورا”.

اولین رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تا به حال به حرکت مخالفت جمهوری خواهان Tim Scott, ریک اسکات, بن Sasse و لیندزی گراهام که گفت: لایحه تشویق اخراجاستدلال که برخی از مردم می خواهد پول بیشتری را جمع آوری مزایای بیکاری از کار به لطف $600 تخت فدرال بیکاری در این لایحه است.

سهام برخوردار عظیم واکنش به این لایحه نزدیک سنا گذشت. میانگین صنعتی داو جونز افزایش حدود 15 درصدی در روز سه شنبه و چهارشنبه.

در علاوه بر این به یک 1200 دلار تخفیف مالیاتی به اکثر بزرگسالان و 500 دلار برای بسیاری از کودکان این لایحه همچنین ارائه بیش از 350 $میلیارد دلار کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق بخشایش وام و 500 میلیارد دلار وام به صنایع بزرگ. آن را نیز ارائه 150 میلیارد دلار برای سیستم بهداشت و درمان است که در حال حاضر کشیده نازک به تعداد موارد تایید شده شروع به پریدن کرد به 66,132 چهارشنبه تا حدود 12,000 از شنبه با توجه به همه گیر ردیاب نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

حدود نیمی از این موارد در نیویورک هستند. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو یک دموکرات گفت: این لایحه در مجلس سنا “واقعا وحشتناک برای نیویورک” بر این اساس است که بودجه اضافی دولت و شهر را دریافت خواهد تنها یک “قطره در سطل” نسبت به ضرر و زیان درآمد دولت در حال رفتن به تجربه. بیشتر فوری مشکل هر چند اطمینان است که در شهر نیویورک كاركنان فضا و تجهیزات آن نیاز به رسیدگی هزاران نفر از coronavirus بیمارانی که به احتمال زیاد نیاز به بستری و مراقبت های ویژه از جمله لولهگذاری. دولت فدرال و دولت های در حال مسابقه برای استقرار هواکش.

“که واقعا تا کنون داغترین نقطه” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. “آنها یک تعداد بسیار سخت هفته جلوتر از آنها.”

در عین حال نشانه هایی وجود دارد که اقدامات شدید گرفته شده برای محدود کردن انتقال در حال کار کومو گفت. او اشاره کرد که شتاب از بستری شدن در بیمارستان آمده بود در روزهای اخیر. “است که تقریبا بیش از حد خوب درست باشد. اما این نظریه با توجه به تراکم است که ما در حال برخورد با آن گسترش بسیار سریع اما اگر شما در کاهش تراکم و شما را کاهش می دهد به سرعت گسترش,” او گفت:.

“من فکر می کنم ما به کار را از طریق تست های انباشت شده به طوری که شما می توانید تفسیر تعداد موارد در هر روز” گفت: coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx. “و شما را در شهر نیویورک است که تعداد موارد در هر روز شده است و نسبتا ثابت در طول سه روز.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مشتاق به فراتر از مشکل بدتر و نسبت به زمانی که تجارت به حالت عادی برمی گرداند. روز چهارشنبه او را متهم کرد که رسانه ها از علاقه محدودیت های به عنوان وسیله ای برای صدمه زدن به او را از لحاظ سیاسی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت که نیروی کار در حال آمدن است تا با توصیه هایی برای, اجازه می دهد بیشتر مردم برای رفتن به کار می کنند اما گفت: بهترین راه برای سرعت بخشیدن به جدول زمانی برای هر کس که به عمل اجتماعی فاصله دستورالعمل قرار داده نیروی کار.

در عین حال این ویروس ممکن است تهدیدی برای ایالات متحده پس از مردم در ابتدا به بازگشت به کار. دولت بالا بیماری های عفونی متخصص دکتر Anthony Fauci هشدار داد که این ویروس در واقع ممکن است فصلی و دوره های کوتاه مدت قرنطینه ممکن است متوقف کردن گسترش آشکار است.

“دلیل من می گویم این است که آنچه که ما در حال شروع به دیدن در حال حاضر در نیمکره جنوبی … است که ما با داشتن موارد هستند که ظاهر می شود به عنوان آنها را در فصل زمستان است. و اگر در واقع آنها باید قابل توجهی شیوع آن خواهد شد اجتناب ناپذیر است که ما نیاز به آماده می شود که ما می خواهیم یک چرخه در اطراف بار دوم” Fauci گفت: طی روز چهارشنبه در کاخ سفید نشست خبری.

یک واکسن است که در آثار اما طولانی بالینی خواهد نگه داشتن آن از مردم را برای رسیدن به حداقل یک سال دیگر. ضد ویروسی درمان هنوز در حال بررسی, بیش از حد, اما سازمان غذا و داروی آمریکا هنوز برای تصویب coronavirus درمان است.

“من می دانم که ما موفق به قرار دادن این را در حال حاضر. اما ما واقعا نیاز به آماده برای یکی دیگر از چرخه” Fauci گفت. “و آنچه ما انجام می دهیم به اعتقاد من آماده خواهد شد ما خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>